Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
109
Favori
320.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mmmashm

Arkadaşlar ben android l yi yukledim size bidey sormak istiyorum acaba herhangi bir mp3 müziği birisi için arama müziği yapabiliyor muyuz?

Es dosya yöneticisini kur. (zatenbir süre sonra kurma ihtiyacı hissedeceksin)
    Zil sesi olsun sms sesi olsun neyi değiştirmek istiyorsan
    klasik şekilde
    Ayarlar'dan Ses ve Bildirim'e girip Telefon zil sesine tıkladığında "Medya Deposu" değil de "Es Dosya Yöneticisi" seç ve onunla hangi klasöre koyduysan sesleri ordan bulup Tamam de.
    Hepsi bu.

Not: SMS için bazı sms programlarının kendi içinde Ses Bildirim değiştirme menüsü var onu kullanmak gerekiyor. Orda da işlemi Es Dosya Yöneticisi ile yaparsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 18 Kasım 2014; 16:16:19 >
  • Android L dün geldi ama fazla inceleme fırsatı bulamadım bugün bakabildim öncelikle kitkata alıştığım için mi bilinmez bi isinamadim L ye güç düğmesine basınca önceden sessize alma gibi seçenekler çıkıyordu o gitmis kötü olmus bildirim ekranı da pek kullanışlı olmamış uzunca basınca açıp kapanmasina alışmıştım tek tıklamayla bu olayın olması beni kullanım acısından zorladi ayrica L duvar kağıtları çok hoşuma gitti gerçekten çok güzel kağıtlar var ama hoşuma gitmeyen husus arama ekranı hiç beğenmedim tasarım olarak çok kötü bu arada telefonda kasılmalar oluyor dead trigger2 oynarken kasiyordu mesela bana göre kitkat daha stabildi son olarak tasarruf modunda ekranın turuncuya dönmesi pek şık olmamış daha başka bi renk kullanılabilirdi

Ekleme:El feneri,Misafir kullanıcı olayları güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lightr -- 18 Kasım 2014; 16:27:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Raider T kullanıcısına yanıt
    hocam zaten telefon ikinci elde 800 civarinda ..

ikinci elde satmaya calissanizda 350 verirler anca ..

valla cok zor bir durum baska yerlerden fiyat alin dicem garanti bozulcak

• ben ota yi verilerim kaybolmasına uygulamalarim silinmesin die bekliyorum zaten hard resetten sonra ota gelse benim pek isime yaramaz kendim bilgisayardan yüklerin daha iyi:)

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy_dance

Arkadaslar ben factory image ile android 5 kurdum bir yerde duymustum bu sekilde yukleyince otomtik guncelleme gelmez ilerde deniyordu dogrumudur. Simdi ben bir daha guncelleme alamicak miyim ?

Oyle birsey yok. Guncelleme alirsiniz.

• Stock kerneli nerden download edebilirim? Hicbir yerden uygun link bulamadim. Franco'nun yeni surumu denicem begenmezsem diye stock kernel yok. Simdilik mecbur full yedek.

• Hard reset attim ancak bana gelmedi lolipop :( bekle bekle oldum meraktan. 401k serisinden olup ota alan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: metalist_helin

Hard reset attim ancak bana gelmedi lolipop :( bekle bekle oldum meraktan. 401k serisinden olup ota alan var mi?

Bende şimdi hard reset attım banada gelmedi. 401k serisi

• Benimkide 401K daha gelmedi malesef ya simdi kontrol ettim yok daha :(

• Hard reset atınca klavye eskiye döndü play, müzik vs hepsi eski hale döndü

• Buradan android 5.0 (lollipop) telefonunuza yükleyebilirsiniz

http://www.modernbilisim.com/nexus-5-stock-rom-yukleme/
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusisp

Arkadaslar hard resette resimler videolar rehber numarakari komple gidiyor mu yoksa onlar ayni kaliyor sadece uygulamalar mi siliniyor ?bende sıkıldim beklemekten

Az önce hard reset attım rehber silinmedi ve 4.4.4 olarak geldi ama play, play muzik, keep, klavye, g+ vs. Bunlara material tasarım gelmişti onlar eskiye döndü ayrıca güncellemede gelmedi (401k serisi)

• quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

quote:

Arkadaslar hard resette resimler videolar rehber numarakari komple gidiyor mu yoksa onlar ayni kaliyor sadece uygulamalar mi siliniyor ?bende sıkıldim beklemekten

Az önce hard reset attım rehber silinmedi ve 4.4.4 olarak geldi ama play, play muzik, keep, klavye, g+ vs. Bunlara material tasarım gelmişti onlar eskiye döndü ayrıca güncellemede gelmedi (401k serisi)

Benim rehberim silindi maalesef sindeki numaralarimin olduğu hale dondu. Halbuki gmaile yedeklemistim. Onlari nazil içe aktarabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: sefakoc55

Merhaba uzun süredir ota'dan güncelleme bekliyordum gelince size haber verebilmek için siteye üye oldum bir internet sitesinde google hizmetlerinin verisini silerek yapın diyordu ben de denedim sonra bildirimler gelmemeye başladı

fakat az önce hard reset attım ve telefon açılır açılmaz android 5.0 güncellemesi geldi

Hocam hard reset attım gelmedi sizin telefonun serisi ne? Benim 401k

• Benim de 401k bu arada bekliyorum ben de hareket yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

quote:

Benim rehberim silindi maalesef sindeki numaralarimin olduğu hale dondu. Halbuki gmaile yedeklemistim. Onlari nazil içe aktarabilirim?

Rehbere gelip sağ altta 3 noktaya basıp içe/dışa aktar bölümünden yapılıyor diye biliyorum bi kere silinmişti öyle yapmıştım

• Swonz kullanıcısına yanıt
    O kisimdan ya sim karttan aktarabiliyorum ya da varsa cihaz daki dosyadan. Bana gmailden lazim aktarma. Google hepsini senkronize ediyordu

• quote:

O kisimdan ya sim karttan aktarabiliyorum ya da varsa cihaz daki dosyadan. Bana gmailden lazim aktarma. Google hepsini senkronize ediyordu

gmail'e yedeklediysen sorun yok..
    Ayarlar->Hesaplar->Google->
    Burda google hesabına tıkla Kişiler vs hepsi buradadır. Seçili değilse gerekli olanları seç.
    Tekrar Hesaplar sayfasına dön, sağ üst köşede 3 noktaya tıkla "verileri otomatik senkronize et" seçili olup olmadığına bak. Hepsi bu.
  • Orda simdi senkronize et cikiyor sadece. Senkronize et dedim ama hala değişmedi. Belki de en son numaralarimi senkronize etmedi bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Brabus

quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

Lollipop kullanıcıları güç tasarruf modunda takılmalar oluyor mu?klavye sayfa geçişleri gibi?

Bunu zaten Pil tasarufa gecerken uyariyor. O yaziyi okumadiniz mi?

Bu kadar olacağını beklemiyordum

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.