Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hala ota dan güncelleme alamadım beyler babadan ogula nesil bunlar!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ymm Y kullanıcısına yanıt
    Hassas bildirim için kilit ekranına Pin/Resim Çiz vs korumalarından birisini koymalısın. Ancak o zaman hassas bildirim seçeneği çıkıyor.
  • Anladım üstadım teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en!gma -- 18 Kasım 2014; 11:25:36 >
  • Arkadaşlar indirdiğim imaj dosyasının içinden bir tek bu çıktı

hammerhead-lrx21o-factory-01315e08

biriniz flash-all dosyasının bulunduğu klasörü (imaj hariç) upload edebilirmi ?
  • Arkadaslar telefona hard reset attiktan sonra kurarken dili ingilizce yapin direk guncelleme geliyor bende oldu
     ★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★

• samedorama S kullanıcısına yanıt
    Gerçekten boşuna bekliyorsunuz OTA güncellemeyi, direk factory image yükleyin
    Hem alışmış olursunuz, sonuçta 1 ay sonra bi güncelleme daha gelir, sürekli OTA bekle bekle beke.........Sıkıntı
  • quote:

Orijinalden alıntı: N!C

Arkadaşlar indirdiğim imaj dosyasının içinden bir tek bu çıktı

hammerhead-lrx21o-factory-01315e08

biriniz flash-all dosyasının bulunduğu klasörü (imaj hariç) upload edebilirmi ?

İmage dosyasını buradan indirin

https://developers.google.com/android/nexus/images
  • Arkadaslar ben factory image ile android 5 kurdum bir yerde duymustum bu sekilde yukleyince otomtik guncelleme gelmez ilerde deniyordu dogrumudur. Simdi ben bir daha guncelleme alamicak miyim ?

• Arkadşalar bende, dün akşam wifi simgesinin yanında yıldız işareti çıktı. Uygulamaların hepsnin karıştırdım ama birşey bulamadım. Bunun ne anlama geldiğini biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjAnda

Arkadşalar bende, dün akşam wifi simgesinin yanında yıldız işareti çıktı. Uygulamaların hepsnin karıştırdım ama birşey bulamadım. Bunun ne anlama geldiğini biliyor musunuz?

Ses ayarlarında öncelik aktif etmişsin. Ses kısma düğmesine bir kere basıp açılan menüden seçeneklere bakaiblirsin.

• ymm Y kullanıcısına yanıt
    Eyvallah teşekkürler ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefakoc55

Aşağıdaki bilgileri googlenin kendi sitesinden buraya kopyaladım. hard formattan önce fotoğrafları, müzikleri filan yedeklemeniz lazım

Telefonunuz açıksa kapatın.
    Sesi Kısma ve Sesi Açma düğmelerini basılı tutun ve sonra aynı anda Güç düğmesine de basarak telefon açılana kadar basılı tutmaya devam edin. Etrafında bir ok olan "Start" (Başlat) kelimesini göreceksiniz.
    "Recovery mode" (Kurtarma modu) seçeneğini vurgulamak için Sesi Kısma düğmesine iki kez basın.
    Kurtarma modunu başlatmak için Güç düğmesine basın. Kırmızı renkte ünlem işareti bulunan bir Android robotu resmi ve "No command." (Komut yok) ifadesini göreceksiniz.
    Güç düğmesini basılı tutarken Sesi Açma düğmesine bir defa hafifçe vurun.
    Seçimi kaydırarak "wipe data/factory reset" (verileri sil/fabrika ayarlarına sıfırla) seçeneğine gitmek için ses düzeyi düğmelerini kullanın ve seçmek için Güç düğmesine basın.
    Aşağı kaydırarak "Yes - erase all user data" (Evet - tüm kullanıcı verilerini sil) seçeneğine gidin ve seçmek için Güç düğmesine basın.
    Not: Bu adımlar sırasında telefonunuz herhangi bir noktada yanıt vermemeye başlarsa Güç düğmesini birkaç saniye basılı tutarak telefonu yeniden başlatabilirsiniz.

KARDEŞİM ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİM BANADA GELDİ OTAYLA
    OTA İLE ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR YUKARIDA YAZAN HARD RESET ADIMLARINI UYGULASINLAR GÜNCELLEME GELECEKTİR TEŞEKKÜRLER...

• crazy_dance kullanıcısına yanıt
    Alacaksin guncelleme.

• mmmashm kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde yapıldığı zaman makina ilk alındığı hale dönüyor değil mi? Android 4.2 veya 4.3 e sanırım değil mi?

Asıl merak ettiğim tüm uygulamalar siliniyor değil mi, mail uygulaması ve ayarları da tabi. Mail ayarları ile tekrar uğraşmak istemiyorum.
    Var mı bunun bir çaresi, yedek alma olayları filan nasıl yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkay03

Bu şekilde yapıldığı zaman makina ilk alındığı hale dönüyor değil mi? Android 4.2 veya 4.3 e sanırım değil mi?

Asıl merak ettiğim tüm uygulamalar siliniyor değil mi, mail uygulaması ve ayarları da tabi. Mail ayarları ile tekrar uğraşmak istemiyorum.
    Var mı bunun bir çaresi, yedek alma olayları filan nasıl yapabilirim?

valla direk güncelleme geldi bana bakmadım kaç olduğuna
  • Arkadaşlar ben android l yi yukledim size bidey sormak istiyorum acaba herhangi bir mp3 müziği birisi için arama müziği yapabiliyor muyuz?

• Arkadaslar hard resette resimler videolar rehber numarakari komple gidiyor mu yoksa onlar ayni kaliyor sadece uygulamalar mi siliniyor ?bende sıkıldim beklemekten
  • Arkadaslar hard resette resimler videolar rehber numarakari komple gidiyor mu yoksa onlar ayni kaliyor sadece uygulamalar mi siliniyor ?bende sıkıldim beklemekten

• yusisp kullanıcısına yanıt
    Herşey silinir

• mmmashm kullanıcısına yanıt
    Evet kardeşim mp3 lerini zil sesi yapabilirsin. Bunun için önce dosya yöneticisi uygulaması edinmen gerek. Sonra zil sesi yapmak için seçtiğini mp3 leri sdcard0/ ringtones içine at sonra ayarlardan ses e gir sonra telefon zil sesi tikla medya deposu cikacak oradan istediğini seçip yapabilirsin.. Kişi listesinden zil sesi ayarlayacagin kişiyi bul sonra ismin yanindaki kutuya tikla sonra acilan menuden insan portsesi silüetine tikla tekrar acilan sayfadan üst sağ da uç nokta simgesine tiklayip zil sesi ayarla dedikten medya deposundan daha one ringtones klasorune attigin mp3 leri yap yada dosya yöneticisinden mp3 lerini bulup istediğin sesi kişiye özel yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluraydisk -- 18 Kasım 2014; 16:03:46 >
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.