Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
109
Favori
320.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

quote:

Orijinalden alıntı: Lightr

Şimdi yüklendi ama kullanamıyorum resmen acaip değişik geldi

Hayırlı olsun hocam alışırsın ilk başta değisik gelir zaten bastan sona degisiyo ne de olsa

Aynen hocam alışıcaz artık darısı sizin başınıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cygnus666

Lollipop kullanıcıları güç tasarruf modunda takılmalar oluyor mu?klavye sayfa geçişleri gibi?

Bunu zaten Pil tasarufa gecerken uyariyor. O yaziyi okumadiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brabus -- 17 Kasım 2014; 23:56:55 >
  • Bana gelen giden yok ya

• arkadaşlar pil tasarruf moduna geçtiğiniz whatsup gelen mesaj bildirimlerinde kesilmeler oluyor mu sizde de. yoksa sorun bende mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailsss

quote:

Orijinalden alıntı: samedorama

quote:

Hocam bugün mecidiyeköy servisi yaklaşık 1 buçuk saat kadar sürekli aradım. Sonunda düşürdüm numarayı. Ne siyah ne beyaz için yedek parça gelmemiş henüz. Sipariş vermişler ama halen beklemedelermiş. Önümüzdeki hafta pazartesi bir daha arayacağım. İnşallah gelmiş olur da değiştiririz.

yedek parça geldiği zman bizi de haberdar edersen süper olur :)

Önümüzdeki pazartesi yine buradan yazarım hocam sizinde ekranda mı sorun vardı yoksa kasada mı?

sim girisinde ve kulaklık girişinde çatlak var hocam bende garantiye vericem ama beklemek istemiyorum ayni gün halledebilirsem super olur haber bekliyorum senden:)

• quote:

Orijinalden alıntı: MISHIMA

telefonu güncelledim yalnız sormak istediğim bi soru var menüdeki beyaz sayfayı saydam veya başka resim ile değiştirme var mıdır?bu şekilde hiç hoşuma gitmedi

Nova launcher kur, 4.4.4 ün aynı menü tasarımı

• Ana ekrandaki arama çubuğu saydam değil ve beyaz
    Menü arka planı saydam değil ve beyaz
    Sesi kisinca titreşime 1 kere daha kisinca sessize alırdı titreşime alıyor artik komple sessize ses kismayla alamadım ben
    Galeri gitmiş google fotoğraflar üzerinde tüm foto ve videolar
    Görsellik on planda geçiş efektleri baya değişmiş
    Ben beğendim açıkçası şuan için bakalim neler olucak zamanla

• ismailsss kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam gözüm kulağım sende bende ararım paslasiriz

• quote:

Orijinalden alıntı: __FuEGo__

arkadaşlar pil tasarruf moduna geçtiğiniz whatsup gelen mesaj bildirimlerinde kesilmeler oluyor mu sizde de. yoksa sorun bende mi.

hocam bendede öyle. animasyonlar, bildirimler, maildeki otomatik yenileme gibi şeyler çalışmıyor. Pil tasarrufunu da bundan sağlıyor. üst ve alt şeritlerinde saydam olması bir enerji harcıyorki onuda turuncu gibi sabit bir renk yapmışlar.
  • sefakoc55 S kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde hard reset attıktan sonra banada güncelleme geldi. Teşekkürler
  • Hocam ben öyle bir şey indirmedim 9 mb lık bir dosya indirdim ona yes yes yes dedim kapandı sonra dediğim adama geçiyor ama benım c nin içinde böyle bir yer yok o dediğinizi nerden indireceğim bu konulara baya bir uzağım kusura bakmayın.
  • Bir bana gelmedi arkadaş. Basıcam formatı birazdan

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bugün mecidiyeköy servisi yaklaşık 1 buçuk saat kadar sürekli aradım. Sonunda düşürdüm numarayı. Ne siyah ne beyaz için yedek parça gelmemiş henüz. Sipariş vermişler ama halen beklemedelermiş. Önümüzdeki hafta pazartesi bir daha arayacağım. İnşallah gelmiş olur da değiştiririz.

yedek parça geldiği zman bizi de haberdar edersen süper olur :)

Önümüzdeki pazartesi yine buradan yazarım hocam sizinde ekranda mı sorun vardı yoksa kasada mı?

sim girisinde ve kulaklık girişinde çatlak var hocam bende garantiye vericem ama beklemek istemiyorum ayni gün halledebilirsem super olur haber bekliyorum senden:)

Tamam hocam haber veririm
    Yeterki parça gelsin 10 dakikada değiştiriyorlar.

• Arkadaslar ben de yukledim yalniz cozemedigim bir konu var. Onceki versiyonda ekran kilitliyken whatsapp mesaji geldiginde sadece sol ust tarafta isaret yer alir icerik gozukmezdi. Simdi bildirim ayarlarinda bunu ya komple kapatma secenehi var ya da icerigi de goster secenegi var. Google yardima baktigimda 'hassas bildirim' secenegi var siyor ama benim menumde cikmiyor bu, uygulama ayarlarinda da yok. Problem ne olabilir ?

• 401 k serisi hala tik yok

• en!gma kullanıcısına yanıt
    Tamam anladım hocam siz mavi komut olan satırı adb yi indirmişsiniz. Şimdi tek yapman gereken başlat >çalışır > cmd ile veya w8 de programlar menüsünden CMD kkomut satirini açıp gereken işlemleri buradan yapacaksın.

Geliştirici seçenekleri menüsünden USB hata ayıklamayi aç ve cihazı bağladıktan sonra aygıt yöneticisinden ddriverinin tam yuklendigini kontrol et. cihazin üstünde herhangi bir sari ünlem olmaması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A fine day to die -- 18 Kasım 2014; 7:55:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkdmrl17

401 k serisi hala tik yok

Bende de hala tık yok seri ile ilgili olacağını da pek sanmıyorum benimki de 408K
  • Cihaza arama geldiğinde ekran kilitli kalıyor acilmiyor çağrıyı cevaplamak için bildirimi üste sürükleyip cevapla demem gerekiyor. Sizdede boylemi arkadaşlar yoksa bendemi bi sorun var?

• A fine day to die kullanıcısına yanıt
    Yaptim hocam underlock

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.