Şimdi Ara

LG Nexus 4 modelinde USB üzerinden çevre birimleri bağlanamadığı ortaya çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: El_domingo

fiyatı 1000 tl nin altında satılsında turkiyede..varsın pili de değişmesin micr sd si olması otg yi desteklemesin...:DDD

Ağzından bal akıyor, 2 tane alırım o fiyata
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

quote:

Orijinalden alıntı: El_domingo

fiyatı 1000 tl nin altında satılsında turkiyede..varsın pili de değişmesin micr sd si olması otg yi desteklemesin...:DDD

Ağzından bal akıyor, 2 tane alırım o fiyata

bu fiyata gelse bende 3 adet alabilirim...aslında s3 1350 tl den satılıyoken...yurt dısı fiyatı yaklasık 350$(630) olan bi cihazın..turkiyede 1000tlden satılabilme ihtimalini pek de dusuk gormuyorum....keske su pasaportta 2 sene boyunca tek kayıt işini daha mantıklı bi aralıga cekselerde eş dost akraba sayesinde bu tur cihazlara 1000 tl bile vermesek....
  • quote:

Orijinalden alıntı: meego

Hafıza kart girişi olmaması zaten sinirimi bozuyordu,USB OTG olmaması şaka gibi geldi, zaten htcde bu şakayı yaşamıştık şimdide lg mi yapıyor.
    Bu USB On the go yu bir tek samsungmu yapıyor. Yuh lg ve htcye.

O kimsenin beğenmediği dandik (!) Nokia N8 de bile hem OTG hem HDMI girişi vardı.
  • Arkadaş Ben telefonu aldım ne diyorlarsa yalan. Pil sorunu hariç telefonun hiç bir sorunu yok diyebilirim USB OTG yok diye kim çıkarttı onuda anlamadım. Hayatımda ilk kez LG marka birşey kullanıyorum ve hiç pişman değilim Muazzam bir telefon. Arkadaşımın İphone 5 iyle karşılaştırdık herif Nexus 4 almayı düşünüyor şimdi. ben tavsiye ederim arkadaşlar
  • arkadaşlar nexus 4 ile otg kullanımı mumkündür yanlız kullanacağınız kablo y kablo olmalı. herşey mümkün bu cihaz ile, fazla konuşmaya gerek yok, google ve lg, iphone ve samsungu bariz ezdi. nexus ve kullanıcıları arasında müthiş bir aşk var :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.