Şimdi Ara

LG Nexus 4 modelinde USB üzerinden çevre birimleri bağlanamadığı ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • harici guc baglantisi olan usb hublar ve xda sayesinde otg kullanilabilir ama ne kadar pratik olur tartisilir. ornekleri mevcut.

• türkiyeye ne zaman gelicek ?

• Oyle demeyin ya safkan android ruhu diye bisey var bu telefonda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence nexus damgalı bir cihaz için bu da sorun değil.Kullanıcılar bir şekilde donanımsal otg desteği kazandırabilirler.Tam hatırlamıyorum ama bir cihaza lehim yoluyla kazandırmışlardı.
  • harici 5v luk guc (telefon sarj adaptoru, arac sarj adaptoru), MicroUSB Y kablosu ile otg destegi saglanabiliyor.sadece uyumlu rom ve kernel gerekli ki zor birsey olacagini sanmiyorum.
  • LG..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dathka Graush

quote:

Orijinalden alıntı: neo01470 beyler kimse panik yapmasın yakında costum romlar gelir her türlü destek kazandırılır :D
    Donanımsal olarak yok, hangi yazılım telefona parça ekleyebiliyor ?

eksik bir donanım yok yakında görürsünüz beyler acele etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1

quote:

Orijinalden alıntı: drserknexus 10 tablette de aynısı söz konusu mu acaba? anlamadığım bir şey; yazılım desteği olmaması söz konusu değilken ne nexus4 ne de nexus10 da donanım olarak arttırılabilir hafıza özelliği olmaması fiyatta ciddi bir kar mı sağlıyor da bu özellik olmuyor
    tamamen keyfi,hiç bir ticari getisi yok sd kart slotunun maliyeti 1 dolar bile değil,İphone özentisi hareketler bunlar...

Arttırılabilir hafızaların performansı dahililier kadar iyi değil. Farklılık yaratacığından dolayı bu özellik katılmamış olabilir. Google nexus cihazlarını apple gibi kontrolunu elinde tutmak istiyor. Benim dusuncem bu yonde.

• LG'nin yapacağı telefondan ne beklersiniz ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: afavar

quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1
    quote:

Orijinalden alıntı: drserknexus 10 tablette de aynısı söz konusu mu acaba? anlamadığım bir şey; yazılım desteği olmaması söz konusu değilken ne nexus4 ne de nexus10 da donanım olarak arttırılabilir hafıza özelliği olmaması fiyatta ciddi bir kar mı sağlıyor da bu özellik olmuyor
    tamamen keyfi,hiç bir ticari getisi yok sd kart slotunun maliyeti 1 dolar bile değil,İphone özentisi hareketler bunlar...
    Arttırılabilir hafızaların performansı dahililier kadar iyi değil. Farklılık yaratacığından dolayı bu özellik katılmamış olabilir. Google nexus cihazlarını apple gibi kontrolunu elinde tutmak istiyor. Benim dusuncem bu yonde.

işte bu dediğini mazeret olarak uyduruyorlar gerekçe olarak köşeye sıkıştıklarında...belki hak payıda vardır ama yüksek hızda okunan sağlam bellek kartları var hiç bir sorun çıkmaz o şekilde kullanıldığında sonuçta diğeriyle arasında ki fark biri gömülü diğeri değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: .mono

Oyle demeyin ya safkan android ruhu diye bisey var bu telefonda.

Öyle saf olmuş ki tüm ekstralardan arınmış şekilde gelmiş. Özgür ruhu şeytana kaçmış galiba.

• Dah neler çıkacak, her hafta birşeyi çıkıyor... önce lte şimdi bu,

• Vakti zamaninda steve jobs cihazlarini elestirenlere cesurca kaliteyi ucuza alamazsiniz diyordu. Google'da bu paraya daha ne bekliyodunuz ki? diyecek sanirim bu gidisle.

Ben bunu beklemekten sıkıldım. Paralel ithalat onex+ bekliyorum artik.

• Bence asıl sorulması gereken soru şu, bu cihaz neden hala ülkemize gelmiş değil?
    Fiyat politikası birilerinin işine gelmediği için olabilir mi?

• google in bu sekilde dusuk depolama ve harici depolanabilir birimlere baglantilari zorlastirmasinin sebebi kullanicilari kendi cloud sistemine yonlendirmek istemesi diger bir deyisle kendine daha cok bagimli hale getirmesi. sonucta market uzerinden film ve mp3 satisi yapiyor. yoksa bu ne Lg nin yaptigi birsey ne de maliyet konusu.
  • Oysa ben Nexus4 'ü TV 'ye bağlayıp Blootuth klavye ile kullanmayı bile düşünmüştüm ! Olmayacak mı şimdi bu ?
    Hafızasını sineye çekmiştim ama.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: missing_88

Bence asıl sorulması gereken soru şu, bu cihaz neden hala ülkemize gelmiş değil?
    Fiyat politikası birilerinin işine gelmediği için olabilir mi?

Avea, Turkcell ve Vodafon cihazi getirmemek ve getirtmemek icin kesinlike isbirligi yapiyor, yoksa fahis fiyatlarla satamazlar

• Beni resmen soğuttu bu olay. Sadece hafıza artırma olarak bakmamak lazım. Herhangi bir harici belleği bağlayıp içine birşey atmak veya alabilmek müthiş bir olay. Ayrıca klavye, mouse, oyun kolu takabilmek. Bu seviyede bir telefonda olmaması çok kötü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuda birçok şey deniyor. Bir yerde okuduğum kadarıyla telefon ilk çıktığında online kullanma kılavuzunda klavye mouse gampad gibi ürünlerin OTG ile bağlanabildiği yazıyormuş. Ancak deneyenler başaramamışlar ve google müşteri hizmetlerine başvurmuşlar. Müşteri hizmetleri bailarda yazılımsal bir sorun güncelleme ile düzeltilecek demiş ancak daha sonra online kullanım kılavuzu OTG desteklemiyor diye düzeltilmiş. Bir terslik var ve bence burada sorunlu LG. Yazılımsal olarak bile giderilmeyecek bir hata yaptılar yada ilk parti ürünler kusurlu ve hepsini değiştirmek yerine google OTG desteği yok diyor. Tabii bunlar sadece benim spekülasyonlarım.
  • Google da yavaş yavaş Apple hapishanesine benzemeye başlayacak desene

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.