Şimdi Ara

LG Nexus 4 modelinde USB üzerinden çevre birimleri bağlanamadığı ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler işte donanımsal olarak OTG olduğunun kanıtı inanmayan qualcomm un sitesinden baksın !
    http://www.qualcomm.com/chipsets/snapdragon

resim için adreshttps://store.donanimhaber.com/4d/68/b9/4d68b9567ed195a005b9be911876aff3.jpg

LG Nexus 4 modelinde USB üzerinden çevre birimleri bağlanamadığı ortaya çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo01470 -- 9 Aralık 2012; 4:12:48 >

• ayıp diye bişey var. İnsanlar androidli cihazları özgür olduğu için tercih ediyor. USB klavye-mouse, oyun kumandası ve flash disk baglanamadan özgürlük olur mu? Telefonda bir yere kadar kabul edilebilir ama eğer nexus 10 da da yoksa iPad den ne artısı kalıyo?

• Arkdaşlar herkes sd kart niye takılmıyor diyor. Teknolojiden pek anlamayan biri alıp Class 4 kart takıcak vay efendim bu telefon yavaş diyecek. Bence birazda böyle olmamasından dolayı bu mantıkla çıkartılıyor. Ayrıca Klavye mouse bağlanmıyomuş. Aman ne büyük kayıp bu fiyata ne bekliyorsunuz herşeyiyle dört dörtlük olsa bu fiyat mı olur ?

• google playde micro usb yazıyo ama

[simage][/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Arkdaşlar herkes sd kart niye takılmıyor diyor. Teknolojiden pek anlamayan biri alıp Class 4 kart takıcak vay efendim bu telefon yavaş diyecek. Bence birazda böyle olmamasından dolayı bu mantıkla çıkartılıyor. Ayrıca Klavye mouse bağlanmıyomuş. Aman ne büyük kayıp bu fiyata ne bekliyorsunuz herşeyiyle dört dörtlük olsa bu fiyat mı olur ?

Arkadaşım böylesine güçlü bir cihazı , televizyona takıp internete girip hd filmi 40' bir TV 'de izlemek üst seviye bir telefon için normal olmalıydı. Şimdi düşünüyorum. HTC Butterfly 1080hd bir telefon, hafıza kartı da var.40' bir TV'ye bağlayıp HD izlemenin kefini 1600TL verdikten sonra niye yaşamıyalım ki ? Az para mı ? otg olmaması artık daniskanın daniskası oldu, ki Nexus4'ün en savunan kişilerden biriydim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Dah neler çıkacak, her hafta birşeyi çıkıyor... önce lte şimdi bu,

lte var işte kanıtı

http://www.youtube.com/watch?v=GTLEljOCpY4
  • Bunun düzelmeyeceğine dair kesin konuşmak için erken, cihazı alıp biraz kafa yormak lazım önce.

• Telefon zaten maximum 16gb.Markette adam gibi bir oyun 2gb hadi diyelim telefona öyle adam gibi oyun yüklemediniz şöyle 100-200mblık oyunlar yüklediniz.Geriyede birkaçtane filim atsanız az da müzik dedikmi pat hafıza doldu.Ee otgde yoksa biz ne yapıcaz ? Resmen rezillik ya.
  • tanıtım cihazı gibi birşey o zaman. hafıza yok, ek birim yok. ilaç firmaları bedava dağıtıyor tanıtım ilaçlarını google... madem tanıtım yapacaksın bedava yap

• Kaynak?

Bulduğum tüm kaynaklar Google'ın support sayfasında gidiyor, haliyle o sayfa da mevcut rom için geçerli.
    Donanım üreticisinden resmi bir açıklama ya da donanım olarak OTG olamayacağını gösteren bir bulgu yok.

Buradaki mesajımda detaylar ve kaynaklar mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disq -- 9 Aralık 2012; 16:53:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamomi57

google playde micro usb yazıyo ama

[simage][/simage]

Micro USB ayrı OTG ayrı şeyler. Bilip bilmeden yazmayalım.
  • galaxy nexus, nexus 10 , nexus 7'de de çalışmadıgını yazsana haber editoru, her gördügünü yazarsın anca, 4.2 stock romlu nexusların hiçbirinde calısmıyor otg
  • Demekki nexus almak anlamsizmis ilk update i aliyor sonra oturana kadar zaten diger firmalarda veriyor o update i ne anlami kaldi burda da custom rom bekliyceksek zaten diger telefonlara da custom romlarla yeni update ler geliyor 4.2 cikti sonra 4.2.1 belki diger sirketler cikarana kadar 4.2.5 cikicak bizr yine en son stabil surum gelicek nexus kullananlar bir nevi denek oluyor sanki samsung sizinti romlar yapip sabirsiz kisiler uzerinde denemesi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

Arkdaşlar herkes sd kart niye takılmıyor diyor. Teknolojiden pek anlamayan biri alıp Class 4 kart takıcak vay efendim bu telefon yavaş diyecek. Bence birazda böyle olmamasından dolayı bu mantıkla çıkartılıyor. Ayrıca Klavye mouse bağlanmıyomuş. Aman ne büyük kayıp bu fiyata ne bekliyorsunuz herşeyiyle dört dörtlük olsa bu fiyat mı olur ?

Arkadaşım böylesine güçlü bir cihazı , televizyona takıp internete girip hd filmi 40' bir TV 'de izlemek üst seviye bir telefon için normal olmalıydı. Şimdi düşünüyorum. HTC Butterfly 1080hd bir telefon, hafıza kartı da var.40' bir TV'ye bağlayıp HD izlemenin kefini 1600TL verdikten sonra niye yaşamıyalım ki ? Az para mı ? otg olmaması artık daniskanın daniskası oldu, ki Nexus4'ün en savunan kişilerden biriydim ben

Şöyle bişey var bu telefonu yapan mühendislerde herşeyi koyup ucuza satmak istemezmi sonucta çok özelliği olunca daha çok satar. Demek ki olmayan bişeyler varmışki konmamış. Benim için hafıza kartı hiçde sorun değil 16 gb yeterde artar bile

• Hafıza kart girişi olmaması zaten sinirimi bozuyordu,USB OTG olmaması şaka gibi geldi, zaten htcde bu şakayı yaşamıştık şimdide lg mi yapıyor.
    Bu USB On the go yu bir tek samsungmu yapıyor. Yuh lg ve htcye.

• Ya arkadaşlar 4.2.1 den sonra otg desteği kesildi diye birşey gerçekten var mı ? Kesin bilen bir arkadaş kaynağı ile birlikte cevaplarsa seviniriz
  • En baştan şaşırmıştım lg nasıl böyle mükemmel bir telefon yapar diye.

• Samsung boşuna KRAL olmadı ..

• şaşırdık mı? hayır
  • fiyatı 1000 tl nin altında satılsında turkiyede..varsın pili de değişmesin micr sd si olması otg yi desteklemesin...:DDD

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.