Şimdi Ara

LG MONİTÖR ALACAKLAR DİKKAT!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG monitör alacaksınız dikkatli olun hatta almayn diycem.Ben bir adet 1960tr modeli aldım ve sorunlu çıktı. Daha sonra (30 gün dolmadan) servise gönderdim. 30 gün içerisinde gönderilen ürünlerde eğer sorun tespit edilirse yenisiyle birebir değişim yapmak zorundalar. Fakaaaaaaaat! bana monitörün içini tamamen değiştirip vermişler (Panel değişmiş) ee tabiki bende haklı olarak itiraz ettim. LG nin merkezini aradım adam bana bu konuda bi boşluk olduğunu Kore den gelecek haberi beklediğini sööledi. Allah' tan Vatan bilgisayardan almıştım ki onlar LG nin yaptığı terbiyesizliği anladılar ve birebir değişimini firma olarak yaptılar. Sanırım Benim bozuk olan monitör de LG'nin neresindedir tahmin edin...
    VATAN BİLG A TEŞEKKÜRLER!

• dostum bugun bir tane lg 194wt lcd monitör bende aldım teknosadan 5 tane yarı ölü pixsel çıktı bide blacklight olayıda çabası yarın gidib degiştiricem plips alacam
  • 1: Bir markanın tek bir ürününde hata çıktıysa bu o markanın kötü ve alınmaması gereken bir marka olduğunu göstermez... Bunu bugüne kadar LG'nin 2 monitörünü, 1 CD Writer ve 1 DVD Writer'ını kullanmış biri olarak söylüyorum...

2: Yaşadığımız ülke Türkiye... Bundan birkaç yıl öncesine kadar yeni teknolojileri 6 ay hatta 1 yıl geriden takip ediyorduk... Onlara kavuşsak bile fiyatları inanılmaz derecede uçuk oluyordu... Son birkaç yılda az da olsa bir toparlanma var... Bahsi geçen konuda ki boşluk çok çok büyük bir ihtimalle LG'nin Kore merkezinden değil LG'nin Türkiye distribütöründen kaynaklanıyordur... Kore merkezi ile aralarındaki iletişimi ve parça tedariğini sağlam bir zemine oturtamamışlardır... Ancak Vatan Bilgisayar gibi ürününe sahip çıkan, inisiyatif alan bayii ve mağazalardan ürünleri alırsak bir nebze rahat ederiz... Yoksa hemen hemen tüm markalarda benzer sorunlar var...

• Valla ben lg marka monitör aldım pişman değilim, aynı markadan komşumda üç ay önceden aldı çatır çatır çalışıyor:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 10 Şubat 2008; 14:59:19 >
  • ben 2 yıldır lg 730 sh kullanıyorum çok da memnunum
    bir model sorunlu ise diğer modelleri de sorunlu diye birşey olmaz
  • Bende ilk LG-1960 tr-bf alanlardanım herhangi bir sorunum yok vatan bilgisayardan aldım mukemmel bir mont. . Ama soyle bir durum var arkadaslar ben bu mont aldıgım zaman urunun teknik servisi tınaz elekt. di simdi bogazici bilg. ve bogazici bilg bu tip sorunlar oluyor bir tane lg dvd writerım vardı yazmada sorun veriyordu garantiye gonderdim 3 defa gitti geldi sorun yok diye en son vatandaki teknik servis personeline yazmanayan bos dvdleri goturdum adamlar haklısın bu dvd bozuk dediler.Degişim yapıldı ama gelen dvd naylon poşet içinde ve kayan kapak açılıp kapanırken ses geliyor.Sanki kullanılmış gibi bunada şukur ama her şeyi okuyor. Birde yeni model diye 4 $ fark odedim.Hiç ugrasmak istemedim bıkmıştım çünkü artık .
  • ben vatandan lg l 1960 tr bf aldım. 5 ay oldu çok şükür her hangi bir problem yok görüntü olarakta philips yanında karanlık kalıyor.bu monitör zaten 2006 reddot dizayn ödülü almış bir monitör.gidin canlı olarak görün kaliteyi anlayacaksınız.
  • lg nin firması yanlış yapar ama vatan yapmaz geçmiş olsun hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: caynes

LG monitör alacaksınız dikkatli olun hatta almayn diycem.Ben bir adet 1960tr modeli aldım ve sorunlu çıktı. Daha sonra (30 gün dolmadan) servise gönderdim. 30 gün içerisinde gönderilen ürünlerde eğer sorun tespit edilirse yenisiyle birebir değişim yapmak zorundalar. Fakaaaaaaaat! bana monitörün içini tamamen değiştirip vermişler (Panel değişmiş) ee tabiki bende haklı olarak itiraz ettim. LG nin merkezini aradım adam bana bu konuda bi boşluk olduğunu Kore den gelecek haberi beklediğini sööledi. Allah' tan Vatan bilgisayardan almıştım ki onlar LG nin yaptığı terbiyesizliği anladılar ve birebir değişimini firma olarak yaptılar. Sanırım Benim bozuk olan monitör de LG'nin neresindedir tahmin edin...
    VATAN BİLG A TEŞEKKÜRLER!

Benimkide sorunlu çıktı

• bende 1 ay önce 24 inç lg aldım watandan güzel şu anda maaşallah kullanıyorum
  • arkadaşlar en iyisi alırken kontrol ettirmek en garanti yolu budur eğer aldığınız yerde kontrol ederseniz uğraşmanıza gerek kalmaz kafanızda rahat olur
  • haklısın caggry kardeşim ama her öü piksel ilk kullanımda çıkmıyor
  • LG L1753S bir monitör aldım. Everest test prpgramı monitörün modelini LG1719S olarak görüyor. Türkiye'de konuyu danışacak yer bulamadım.
  • içindeki hafıza modülü yanlış kodlanmıştır ondan
  • Bİ RMODEL BOZUK DİE LG LAF ATMAYIN
  • L1960tr modelini 1 senedir kullanıyorum bende vatandan aldım ve çok memnunum. Her markada mutlaka hatalı mal çıkar. Sende de çıktı diye bütün markayı kötülemek yanlış
  • LG mden memnunum
    ama servislerin saçma sapan davranışları olabiliyor
  • L194WS modelini 6 aydır kullanıyorum. görüntü kalitesi olarak çok iyi ve ölü pixel sorunum yok, İnşallahta olmaz
  • MSI laptop aldım bozuldu sakın almayın

ASUS Laptop aldım bozuldu sakın almayın

ACER laptop aldım bozuldu sakın almayın

SAMSUNG Monitör aldım bozuldu sakın almayın

S.E CEp telefonu aldım bozuldu sakın almayın

Bu yazdıklarım benim başıma geldi. Konuyu açan arkadaşın mantığıyla gidersek bunlardan almamamız gerekiyor.
    Eee peki biz ne alcaz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.