Şimdi Ara

lg lw 5500 den monütör yaptım ama...!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben 32" LG LW 5550 led tv (3d) den pc me monütör yaptım.birkaç sorunum var..

ekran kartım ati hd6850

1. en kaliteli görüntüyü nasıl alabilirim. (önce rgb çıkışdan bağladım..daha sonra bi hdmi kablo bağladım bana rgb nin görüntüsü daha iyi gibi geldi.)
    2. maus hareketinde az bi yavaşlama sorunu var sanırım buna lag deniyor bunu nasıl halledebilirim.
    3. hdmi kablosu ile led tv den ses alamadım.
    4. hem pc monütörümü hemde led tv yi ekran kartına bağlayıp aralarında nsıl geçiş yapabilirim.(ekran kartı sürücümden araştırdım monütör ekleme bulamadım)

yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler..

• 1. Tabii ki en yüksek görüntü kalitesini HDMI ya da DVI ile bağlayarak alabilirsiniz.
    2. Evet, buna input lag denir. TV'nizin tüm güncellemelerini yapın ve input tipini PC seçin, mode olarak da oyun seçebilirsiniz.
    3. Ekran kartının ya da denetim masasının ses ayarından sesi HDMI'a yönlendirin.
    3. Ekran kartınız dual monitör desteklemiyorsa bunu yapamazsınız.
  • cevaplar için teşekkürler...tavsiyesi olan arkadaşlar varsa dinlemedeyim :)
  • dusty tv güncellemesini nasıl yapabilirim anlatırmısn
  • TV'yi direkt ethernet kablosuyla internete bağla, 5500 otomatik olarak güncelleme varsa yüklensin mi diye soracaktır. Tamam dersen yüklenir. Çok basit bir işlem smart TV'lerde güncelleme işlemlerini yapmak, anlatacak pek bir şey yok ki
  • sağolasın dusty
  • Rica ederim, başka problem olursa çekinmeyin. Yardımcı olmaya çalışırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.