M

Onbaşı
22 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Strat& Stop özelliği akü zayıflığı sebebi ile devreye girmiyordu aküyü yeni değiştirdim ( Mutlu 70 A start stop AGM jel ) eko açık fakat devreye girmiyor. Işıklarda duruyorum yeşil eco yazısı 3 defa yanıp sönüyor fakat devreye girmiyor.
Arkadaşlar not 3 telefonumu arkadaş aradığında onda "arıyor " sesi geldiği halde benim ekrana düşmüyor. Bazen defalarca çaldırmasına rağmen çağrı cevaplama ekranı çıkmayıp en son çaldırıp kapatmış gibi cevapsız çağrı atmış gibi oluyor. Bu durumla karşılaşan var mı
arkadaşlar oyunun uzayda geçen bölümünde iken "disk read eror eng_patch_shipcrib_moon" hatası veriyor. dosyanın aynsını çalışan bi oyundan değiştirmeme rağmen devam ediyor. karşılan varmı ?

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1198930/88a7d6ac-a485-4c3d-98d3-61b943ae83e9.jpg
arkadaşlar aracım C5 1,6 ehdi 2012 otomatik
yolda kalkış yaptıktan sonra ani hızlanabilirmi diye deneme yaptım
3 4 sn sonra motor arıza ışığı yandı. başına gelen varmı. ne yapılabilir.
Arkadaşlar C5 lerimizle ilgi paylaşımları buradan yapabiliriz.
Arkadaşlar Balıkesirde oturuyorum izmir de chip tuning yapan iyi bir yer biliyomusunuz.C5 aracına yaptıran varsa değerlerle ilgili bilgi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
merhaba arkadaşlar ben 32" LG LW 5550 led tv (3d) den pc me monütör yaptım.birkaç sorunum var..

ekran kartım ati hd6850

1. en kaliteli görüntüyü nasıl alabilirim. (önce rgb çıkışdan bağladım..daha sonra bi hdmi kablo bağladım bana rgb nin görüntüsü daha iyi gibi geldi.)
2. maus hareketinde az bi yavaşlama sorunu var sanırım buna lag deniyor bunu nasıl halledebilirim.
3. hdmi kablosu ile led tv den ses alamadım.
4. hem pc monütörümü hemde led tv yi ekran kartına bağlayıp aralarında nsıl geçiş yapabilirim.(ekran kartı sürücümden araştırdım monütör ekleme bulamadım)

yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler..
merhaba arkadaşlar ben 32" LG LW 5550 led tv (3d) den pc me monütör yaptım.birkaç sorunum var..

ekran kartım ati hd6850

1. en kaliteli görüntüyü nasıl alabilirim. (önce rgb çıkışdan bağladım..daha sonra bi hdmi kablo bağladım bana rgb nin görüntüsü daha iyi gibi geldi.)
2. maus hareketinde az bi yavaşlama sorunu var sanırım buna lag deniyor bunu nasıl halledebilirim.
3. hdmi kablosu ile led tv den ses alamadım.
4. hem pc monütörümü hemde led tv yi ekran kartına bağlayıp aralarında nsıl geçiş yapabilirim.(ekran kartı sürücümden araştırdım monütör ekleme bulamadım)

yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 33
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.537 (Bu ay: 35)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.