Şimdi Ara

LG LM serisi uydu ayarı kanal yükleme ve sorunları (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
32
Favori
186.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
    selam erdinç305 kardeşim yukarıda yazdıgınız sıkıntıyı yaşıyorum NASIL ÇÖZDÜNÜZ YENİ ÜYEYİM TAM OLARAK CEVABINI NEREDEN OKURUM BİLMİYORUM BANA MAİL GÖNDERİRSEN SEVİNİRİM.
    sahinaldas@mynet.com

Arkadaşlar merhaba, kanal sıralamayla ilgili sıkıntım var şöyleki: kanalları kendim istediğim gibi kaydırma yoluyla sıraladım favori yaptım fakat kanal geçiş tuşuna (P+P-) ve normal rakamlara bastığımda başka kanallar geliyor. Benim sıraladığım kanallar gelmiyor. Her seferinde kumandadan favori tuşuna basıyorum, çıkan ekrandan istediğim kanalı seçip öyle izleyebiliyorum. Standart kanal değiştirmede istediğimiz kanalları sıralayamıyormuyuz? nerede yanlış yapıyorum? rica ederim yardımcı olun.
  • benim tv de dede haftada bir özellikle 12265 frekansındaki 20 kanal bir anda kaybolup
    yerlerine tv olmayan şifreli kanallar geliyor
    o kanalların üstünde gezerken tekrar kanallar geliyor

fakat kendi sırasıyla
    tekrar tekrar uğraştırıyor hep
    başına gelen varmı
    çözüm bulan
  • aksaray1 kullanıcısına yanıt
    Hocam resimler gitmiş yeniden düzenleme imkanınız var mı 😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam aleyküm arkadaşlar lg lm760s paneli nedir VA mı IPS mi bunu hiçbir yerde bulamadım
  • Merhaba Lm serisi televizyonum var. YouTube uygulamasını çok kullanıyorum fakat ileride güncelleme ile bu uygulama kaldirilirmi endişesi yaşıyorum. Daha eski bir seride güncelleme ile youtube uygulaması artık yok ve browser ile de izlenmiyor sorun yaşanıyor.Internetten güncellemeleri tamamen kapatmanın bir yolu varmı?
  • youtube uygulaması kaldıralı çok oldu.

sizdeki uygulama çalışıyor mu. videoları oynatıyor mu?

• Evet bende ki hala çalışıyor. Korktuğum başıma gelmez inşallah.
  • nikogrk kullanıcısına yanıt
    Bir yanlışlık var. Kullandığınız TV 2012 model Lm660 serisi olamaz.

Bu seriden Youtube uygulaması LG tarafından silineli 4 sene oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisg

Bir yanlışlık var. Kullandığınız TV 2012 model Lm660 serisi olamaz.

Bu seriden Youtube uygulaması LG tarafından silineli 4 sene oldu.

Evet yanlış yazmışım. Benim tv LA serisiymiş. Ama sorum değişmedi. Sizinkiler silinmiş. Silinmemesi için yapılabilecek birşey varmı?

• Bu tarihten sonra TV'nin smart özelliğinden bir şey beklememek gerekir.

Gücü ve teknolojisi güncel uygulamalara yeterli olmuyor.

Şöyle bir şey almak en iyi yöntem: https://www.akakce.com/tv-box/en-ucuz-xiaomi-mi-tv-stick-1080p-dolby-dts-chromecast-android-tv-medya-oynatici-fiyati,750449508.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akcan -- 18 Şubat 2021; 8:49:32 >
  • nikogrk kullanıcısına yanıt
    YouTube sanırım 2016 yılında HTML5 altyapısına geçmişti ve Netcast temelli LM serisi HTML5 altyapısını desteklemediği için Youtube videolarını izleyemez hale gelmişti.

LG de bir yazılım güncellemesi ile YouTube ve Skype gibi uygulamaları sildi. Yani bu tip güncellemeleri yüklemeyerek uygulamayı TV'de tutabilir ama kullanamazsınız. Zira artık altyapı desteği kalmamıştır.

LA serisindeki Netcast altyapısı HTML5 desteğine sahip olmalı.

Sonuç olarak, akıllı TV'nin geleceği tartışmasız Android 10 ve üstü Google TV'dir.

Veya mevcut TV'lere yeni nesil, Google TV destekli Chromecast veya Netflix/Prime Tv/YouTube 4K lisansına sahip Mi Box almanızı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.