Şimdi Ara

LG LHB675 X-BOOM TOWER 1000W, 3D 899tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
7.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mrb.Sistemi elektronik marketlerde ove ove bitiremediler teknosa ve mediamarket gibi firmalardada 899tlye dusmus.cek satisdan teknosa ceki satin alinip 800tl civarlarinada alinabiliyor.dusunenler icin iyi bir terccih olabilir bilgisi olan var ise dusunenlere yol gosterebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ürün hakkında bilgi verecek var mı almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: berixx

Ürün hakkında bilgi verecek var mı almayı düşünüyorum

Teknosa ya ve vatana ugradigimda tum saticilar bu cihazi onerdi.teknosa 1000-1400.fiyay araliginda.bi cihaz bakicaksaniz kesinlikle lhb675 i almalisinz dedi.vatanbilgisayarda 1200 tlden israrla onerdi.bende teknosa.comdan siparis verdim.henuz kurulumu yapilmadi.elime ulasmadi.
    Cihazin pek tanitimi malesef yapilmamis.sadece bi arkadas youtube video yuklemis.ve bikac yorum yapilmis iyi olduguna dair okadar.

• Ürünün boyutlarında baktım sitesinden yükskelik 60cm diyor ama videoya bakınca çok daha büyük gibi görünüyor,ürünün gerçek yüksekliği ne acaba?
  • Bu gün gittim almaya 999 olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: berixx

Bu gün gittim almaya 999 olmuş

Benimki geldi kurulumu yapildi.yuksek seslerde ortalik inliyor ozellikle optik kabloyla olan baglantisini yaptikdan sonra daha guzel oldu.teknosayi takip edin isterseniz rekrar 899a dusecektir.bu arada kurulumu ucretsiz baglantiyi kendim yaptim.kontol icin ugradilar garantisini onayladilar.

• Benimde bir arkadaşa prim karşılığı vermişler kutusunu daha hiç açmamış 900e vereyim sana dedi,kararsız kaldım,kullananlar memnun bass gücü ev için fazlasıyla yeterli diyorlar...Bassları derinliği ve uzaması nasıl,harici subwoofer tadı veriyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reymor01

Benimde bir arkadaşa prim karşılığı vermişler kutusunu daha hiç açmamış 900e vereyim sana dedi,kararsız kaldım,kullananlar memnun bass gücü ev için fazlasıyla yeterli diyorlar...Bassları derinliği ve uzaması nasıl,harici subwoofer tadı veriyormu?

evkurda dinledim ev için gayet yeterli bir ses koca magazaya yetti bana göre ama ses sistemlerinde doymak bilinmiyor en azından forumda yazılanları okuduktan sonra istanbulda satan biri var ama siz sanırım adana arkadaşın 900 cok çekmiş 800 alınır o cihaz
  • Pardon 800 dedi,bende ciddi ciddi düşünüyorum ama önce bir mağazada gidip dinlemek istiyorum,derin bass performansını merak ediyorum,kısıt seste derin bass sesleri nasıl acaba hissettiriyomu kendini?
  • Tatli tok bi sesi var. Film izlerken ses seviyesi 40-50 nin uzerine cikartildiginda cok daha guzel oluyor ama apartman olunca malesef fazla acilmiyor.kurulumu yapan kisi dogru tercih yapmissiniz 5 + 1 de bukadar ses alamazsiniz dedi.5+1 daha once kullanmadigim icin fazla yorum yapamayacagim.ama filmn izlerken sesin etrafimda dolasiyor olusuda guzel olur du diyede dusunuyorum.
    Forumdan bi arkadasin verdigi indirim cekiyle birlikde 750tlye almis oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iege -- 9 Ocak 2016; 0:35:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iege

Tatli tok bi sesi var. Film izlerken ses seviyesi 40-50 nin uzerine cikartildiginda cok daha guzel oluyor ama apartman olunca malesef fazla acilmiyor.kurulumu yapan kisi dogru tercih yapmissiniz 5 + 1 de bukadar ses alamazsiniz dedi.5+1 daha once kullanmadigim icin fazla yorum yapamayacagim.ama filmn izlerken sesin etrafimda dolasiyor olusuda guzel olur du diyede dusunuyorum.
    Forumdan bi arkadasin verdigi indirim cekiyle birlikde 750tlye almis oldum.

Hocam ürün hdimi kablo ile mi bağlanıyor özellikle tvye?

• Kablossuz olarakda calisiyor ama ben optik kablo aldim.sesin hissedilir sekilde kalitesi artti.hdi kablosuda var

• quote:

Orijinalden alıntı: iege

Kablossuz olarakda calisiyor ama ben optik kablo aldim.sesin hissedilir sekilde kalitesi artti.hdi kablosuda var

Optik kablonun örn resmini koyar msn hocam

• 2.el yakalarsam alabilirim
  • en iyi ses için optik kablo ile değil hdmı ile alabilirsiniz
  • Optik kablo cok iyi sess veriyor.netten 11tl ye almisdim.kalitesi artinca ses dahadami iyi olur diye dusunmeden edemiyorum.

• Almis oldugum optik kablo buydu.ucretsiz kargo ile.

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/1-8m-fiber-optik-ses-kablosu-altin-uc-1-8-metre-209361553

• Bu ürünü isteyen arkadaşa 750 tl ye verebilirim. Jelatinli sıfır ve kapalı kutudur.
  • oyunmanyagi kullanıcısına yanıt
    Sormasi ayip olmassa niye satiyosunuz hocam fiyatida baya uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

Sormasi ayip olmassa niye satiyosunuz hocam fiyatida baya uygun.

Benim bu ürünü kullanma gibi bir şansım yok, öyle bir yerimde yok evde. Tamamen kapalı kutu jelatinli denenmek için bile açılmış değil, hepsiburadadan alınmış bir ürün. Garantisi 2 yıl.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.