Şimdi Ara

LG lcd 42LF75 - Panelde Işık Dengesizliği Sorun mudur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar 3 gün once teknosadan aldigim lg lcd 42LF75 model televizyonumda tam siyah goruntulerde panelde ışık dengesizligi var acaba bu tum lcd televizyonlarda var mi yoksa benim televizyonum arizalimi yardimci olursaniz sevinirim sol alt koşe digertaraflara gore daha aydinlik ve yine sağ üst köşenin biraz altinda yarim daire şeklinde bir aydinlik var 4:3 formatinda televizyon izlerken siyah kapladiginda bariz bir şekilde gorunuyor brightness 50 de iken belli 60-64 civarinda kayboluyor cunku butun ekran biraz aydinlanmiş oluyor yardimlarinizi ve goruşlerinizi bekliyorum saygılar...

Konu başlığınız açıklayıcı olmadığı için düzenlenmiştir.
    Lütfen başlık seçiminde daha fazla özen gösterelim.
    Bilgi için TIKLAYIN
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bende 1 hafta önce teknosadan 42 lg 5000 aldım aynı sorun bende de var.. hatta ekranın tam ortasında yuvarlak olarak...karanlıkta film izlerken karşıdan sanki elfeneri ile ışık tutuyormuş gibi aydınlık... yetki servisi aradım geldiler, sorunu lg merkezine yönlendireceğiz 1 kaç gün sonra cevap gelir dediler
    sende servisi ara... senin tv de sorun var...
  • servis sizi aradiginda ne dediklerini soylerseniz sevinirim bende sizi ve forumu haberdar edecegim saygılar
  • ben değiştirmelerini bekliyorum yoksa cingar çıkartıcağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.