Şimdi Ara

------> ★ LG L90 ★ (LOLIPOP GELDİ!!!!)<-------

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
17
Favori
80.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 209
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 115
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 64
  • Favoriye Eklediklerim 17
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ay ışığında saklıdır (147 mesaj) TUFFGONG (137 mesaj) knife130 (115 mesaj) dralperen89 (82 mesaj) bazen13 (78 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (143 mesaj) Mobil (643 mesaj) Tablet (17 mesaj) (3 mesaj) Mini (36 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ------> ★ LG L90 ★ (LOLIPOP GELDİ!!!!)<-------
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    480 Mesaj
    arkadaşlar lolipop güncellemesine geçeyim sizce?
    güncellemeyi alan arkadaşlar yorum yaparsa severim
    |
    |
  • Teğmen
    170 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar ben telefonumu rootlamak istiyorum.Bu konu hakkında tecrübesizi olduğum için bunu en güvenli şekilde nasıl yapabilirim?Telefonunu rootlamış olanlar yardımcı olursa sevinirim.Teşekkürler.
    |
    |
  • Teğmen
    100 Mesaj
    Arkadaşlar L90 cihazım var (D405TR) rom atmayı bilen biri varsa anlatabilir mi, en son bootloader açmak istediğimde anakart yandı sanırım garantiye brick olmuş bilgisayarın bile göremediği cihazı bir şekilde unroot yapıp gönderdim ücretsiz anakart değiştirdiler şimdide aynısı yaşansın istemiyorum.
    |
    |
  • Teğmen
    227 Mesaj
    Bu telefonun stok kitkat romu var mı.Elinde olan varsa bi siteye Upload edebilir mi arkadaşın telefonu kitkata çevirmek istiyoruz da lollipop aşırı kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    73 Mesaj
    hala bu telefonu kullanan var mı bilmiyorum ama ben kullanıyorum ve pokemon go yükledim ama kamera özelliğine bağlandığımda pokemonu kamerada göremiyorum bu sorunu yaşayan var mı
  • Teğmen
    227 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bartreew01

hala bu telefonu kullanan var mı bilmiyorum ama ben kullanıyorum ve pokemon go yükledim ama kamera özelliğine bağlandığımda pokemonu kamerada göremiyorum bu sorunu yaşayan var mı

Bugün arkadaşa yükledik denedik gözüküyor du.Kitkata dönmeyi de geri sayfalardan buldum yarın kitkata döndüreceğiz telefonu

|
    |
  • Teğmen
    227 Mesaj
    Sonunda telefonu kitkata geri döndürdük.Piyasadaki yeni 800 Tl lik telefonlara taş çıkarır mübarek
    Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |
  • Yarbay
    2595 Mesaj
    Hort

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 24 Mayıs 2019; 12:40:52 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,282
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.