Şimdi Ara

------> ★ LG L90 ★ (LOLIPOP GELDİ!!!!)<------- (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.768
Cevap
16
Favori
83.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar lolipop güncellemesine geçeyim sizce?
    güncellemeyi alan arkadaşlar yorum yaparsa severim
  • Merhaba arkadaşlar ben telefonumu rootlamak istiyorum.Bu konu hakkında tecrübesizi olduğum için bunu en güvenli şekilde nasıl yapabilirim?Telefonunu rootlamış olanlar yardımcı olursa sevinirim.Teşekkürler.
  • Arkadaşlar L90 cihazım var (D405TR) rom atmayı bilen biri varsa anlatabilir mi, en son bootloader açmak istediğimde anakart yandı sanırım garantiye brick olmuş bilgisayarın bile göremediği cihazı bir şekilde unroot yapıp gönderdim ücretsiz anakart değiştirdiler şimdide aynısı yaşansın istemiyorum.
  • Bu telefonun stok kitkat romu var mı.Elinde olan varsa bi siteye Upload edebilir mi arkadaşın telefonu kitkata çevirmek istiyoruz da lollipop aşırı kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala bu telefonu kullanan var mı bilmiyorum ama ben kullanıyorum ve pokemon go yükledim ama kamera özelliğine bağlandığımda pokemonu kamerada göremiyorum bu sorunu yaşayan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bartreew01

hala bu telefonu kullanan var mı bilmiyorum ama ben kullanıyorum ve pokemon go yükledim ama kamera özelliğine bağlandığımda pokemonu kamerada göremiyorum bu sorunu yaşayan var mı

Bugün arkadaşa yükledik denedik gözüküyor du.Kitkata dönmeyi de geri sayfalardan buldum yarın kitkata döndüreceğiz telefonu

• Sonunda telefonu kitkata geri döndürdük.Piyasadaki yeni 800 Tl lik telefonlara taş çıkarır mübarek
    Bu mesaja eklenen görseller:

------> ★ LG L90 ★ (LOLIPOP GELDİ!!!!)<-------

• Hort
     ------> ★ LG L90 ★ (LOLIPOP GELDİ!!!!)<-------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 24 Mayıs 2019; 12:40:52 >
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.