Şimdi Ara

------> ★ LG L90 ★ (LOLIPOP GELDİ!!!!)<------- (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.769
Cevap
16
Favori
83.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 650 liraya alan olsa da satsam, ön kamerası cidden berbat sırf bu yüzden satıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ,

Bu gün telefonumu sarja masa ürtü bilgisayara bağladım. OTOMATİK KULLAN yazısı çıktı . DASYALARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN AYGITI AÇ a tıkladım . DAHİLİ DEPOLAMA BİRİMİ ne girip . Oarada ismini bilmediğim bir dosayayı işe yaramıyordur diye sildim . Fakat sonrasında SD kartımdaki herşey silindi .

Şu an SD kartım boş görünüyor. Müziklerim ve resimlerim gitmiş.

Telefonum çaldığında farklı şarkı çalınca anladım . Müziklerimin gittiğini.

Neyi sildim acaba bilemeiyorum . İngilizce birşeydi fakat ne yaptığımı anlayamadım . Yardımcı olursanız sevinirim.

DAHİLİ DEP ALANI aşağıdaki resim gibi.
     ------> ★ LG L90 ★ (LOLIPOP GELDİ!!!!)<-------

• quote:

Orijinalden alıntı: evvela

Merhaba arkadaşlar ,

Bu gün telefonumu sarja masa ürtü bilgisayara bağladım. OTOMATİK KULLAN yazısı çıktı . DASYALARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN AYGITI AÇ a tıkladım . DAHİLİ DEPOLAMA BİRİMİ ne girip . Oarada ismini bilmediğim bir dosayayı işe yaramıyordur diye sildim . Fakat sonrasında SD kartımdaki herşey silindi .

Şu an SD kartım boş görünüyor. Müziklerim ve resimlerim gitmiş.

Telefonum çaldığında farklı şarkı çalınca anladım . Müziklerimin gittiğini.

Neyi sildim acaba bilemeiyorum . İngilizce birşeydi fakat ne yaptığımı anlayamadım . Yardımcı olursanız sevinirim.

DAHİLİ DEP ALANI aşağıdaki resim gibi.
     ------> ★ LG L90 ★ (LOLIPOP GELDİ!!!!)<-------

Neyi sildiğiniz hakkında bir bilgim yok, güvenli kaldır yapmadan çektiyseniz ondan da olmuş olabilir veya sd card ınız eskiyse veya değilsede bozuluyor olabilir silinen bilgileri geri getirmek için programlar var fakat verimli çalışmıyor diye biliyorum

• sağ ol tuff gong. bayağıda resim vardı . yedeklememitim de :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: evvela

sağ ol tuff gong. bayağıda resim vardı . yedeklememitim de :(

Ders çıkarmak gerek her şeyden. Mesela google drive da otomatik fotoğraf yüklemesini açabilirsiniz

• Haklısın birde recuva diye bir program varmış . sd Karttaki bilgileri kurtarmaya yarıyormuş. Onu bir deneyeyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evvela -- 11 Kasım 2015; 17:46:56 >
  • bu telefon benim sd kartı bozmuştu. o yüzden sd kullanmıyorum artık. bütün resimler müzikler ingilizce derslerim gitmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUERRA

bu telefon benim sd kartı bozmuştu. o yüzden sd kullanmıyorum artık. bütün resimler müzikler ingilizce derslerim gitmişti.

Bulut falan ne kullanıyorsunuz?

• Arkadaşlar garantili 200 TL'ye buldum. Cihaz sıfır gibi sizce alayım mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Venain

Arkadaşlar garantili 200 TL'ye buldum. Cihaz sıfır gibi sizce alayım mı?

Temizse kaçırma baya ucuz

• quote:

Orijinalden alıntı: TUFF GONG

quote:

Çok temiz cihaz çizik bile yok diyebilirim. 1 Yıla yakın garantisi var, kutu içeriğide tam tamına.
  • quote:

quote:

quote:

Çok temiz cihaz çizik bile yok diyebilirim. 1 Yıla yakın garantisi var, kutu içeriğide tam tamına.

Ben olsam alırdım

• Lollipop dan sonra hiç kararlılık güncellemesi geldimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sezgin_01

Lollipop dan sonra hiç kararlılık güncellemesi geldimi?

Almadı

• Merhaba arkadaşlar konuyu ilk açtığımda telefonu yeni almış ve forumda bu telefona sahip az kullanıcılardan biriydim.
    İyi kötü yeni almak isteyenlere yardımcı olduk... Özellikle TUFF GONG arkadaşın konu üzerinde emekleri çoktur.
    Lakin ben artık konuyla ilgilenemiyorum zaten şuanda bu cihaza da sahip değilim.
    Eğer konu kalsın diyorsanız kalabilir yoksa forum yöneticilerine söyleyip konuyu kapatalım.
    Ya da siz yeniden birtane açın. Ama artık yeniden açmanın bir işe yarayacağını sanmıyorum başka da güncelleme alacağını düşünmüyorum cihazın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knife130

Merhaba arkadaşlar konuyu ilk açtığımda telefonu yeni almış ve forumda bu telefona sahip az kullanıcılardan biriydim.
    İyi kötü yeni almak isteyenlere yardımcı olduk... Özellikle TUFF GONG arkadaşın konu üzerinde emekleri çoktur.
    Lakin ben artık konuyla ilgilenemiyorum zaten şuanda bu cihaza da sahip değilim.
    Eğer konu kalsın diyorsanız kalabilir yoksa forum yöneticilerine söyleyip konuyu kapatalım.
    Ya da siz yeniden birtane açın. Ama artık yeniden açmanın bir işe yarayacağını sanmıyorum başka da güncelleme alacağını düşünmüyorum cihazın.

Teşekkürler hocam, güzel konu oldu durmasında yarar var bir gün birine illaki lazım olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: knife130

Merhaba arkadaşlar konuyu ilk açtığımda telefonu yeni almış ve forumda bu telefona sahip az kullanıcılardan biriydim.

Teşekkürler hocam, güzel konu oldu durmasında yarar var bir gün birine illaki lazım olur.

Telefon brick oldu sanırım power tuşuna basıyorum açılmıyor lg logosu gelmiyor siyah ekranda kalıyor

PC ye bağladığımda bağlantı sesi geliyor telefonu görüyor ama yine aynı, ne downloadda nede factoryde açabiliyorum yardımcı olabilirmisiniz

• Telefonu güncelledikten 2 hafta sonra telefondan hiç ses gelmemeye başladı sadece titreşim var alarm çaldığında bile ses gelmiyor bunun yüzünden işede geç kaldım telefonu kapatıp açtım düzeldi ama şimdi yine aynısı oldu bu sorun nasıl düzelir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezgin_01 -- 12 Şubat 2016; 10:17:44 >
  • Beyler bugün az önce ufak boyutlu bir güncelleme geldi ve telefonun kullanılabilirliğini arttıracak bir güncelleme olduğu yazıyordu.Kurulumu yaptım ve şimdi incelediğim kadarıyla işletim sistemi sürümü dahil hiç bir şey değişmedi.Acaba bu 4.5g ile ilgili bir düzenleme mi yaptılar diye düşünüyorum ama bu telefon zaten 4.5g'yi desteklemediği için onunla ilgili bir güncelleme olduğunu sanmıyorum.Garip bir durum.Sizin farkettiğiniz bir şey olursa yazarsınız.İyi günler.
  • Güncellemeyi görünce şaşırdım lg bu cihazı unuttu sanıyordum. Güncelledikten sonra hiçbir yenilik görmedim ufak hatalar giderilmiş heralde.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.