Şimdi Ara

★ LG L7 II ANA KONU ★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
5
Favori
51.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isa_001453

quote:

Orijinalden alıntı: loutrec_

quote:

Orijinalden alıntı: GunaySukru

Merhaba ben vatandan bu telefonu alacağım ama L7 P710 ve 713 var 710 Stokta yok uzak bir şubesinde var 713 tüm şubelerde var şimdi hangisini almalıyorum aralarında ne gibi fark var netten bakıyorum 713 daha pahalı vatan'da 710 daha pahalı. Cevap verirseniz sevinirim.

@loutrec_
    @rcknrll
    @SadiceOyun
    @keremec

Ben çok araştırdım ve General Mobile Discovery aldım. Gayet memnunum. Özellik olarak Lg 710'dan da 713'ten de daha kaliteli ve özellikli.

Yarin sarj yeri bozulunce 50 tl isterler kullanici hatasi deyip yilda 3 kere bozulsa ni tekim oyle olanlar var 150 tl

6 aydır kullanıyorum şarj yeri sapasağlam.

• loutrec_ kullanıcısına yanıt
    Seninki iyi gitmis. Benim cevremde bir ay dolmadan gonderenler var.Saglam yapmayinca istedigin kadar dikkatli kullan gidiyir bir yerden sonra. Insallah senin basina gelmez.

Zamaninda keske alsaydim demistim,konuyu okuduktan sonra vazgectim bu dusunceden. Yine de piyasadaki en iyi f/p urunu bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rcknrll

Seninki iyi gitmis. Benim cevremde bir ay dolmadan gonderenler var.Saglam yapmayinca istedigin kadar dikkatli kullan gidiyir bir yerden sonra. Insallah senin basina gelmez.

Zamaninda keske alsaydim demistim,konuyu okuduktan sonra vazgectim bu dusunceden. Yine de piyasadaki en iyi f/p urunu bence.

Aynen. Samsung, sony vs. gibi ürünlere markadan dolayı +400 lira ekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cupidx

arkadaşlar bu tel, 569TL ye alma imkanım var. alınır mı?

Alınır alınır.710 la 713 arasında fark var mı var.713 te NFC özelliği ve Radyo bulunmuyor.
  • Arkadaslar lg l 7 2 ye 4.4.2 kitkat gelecek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • babursah1990 B kullanıcısına yanıt
    Gelmesi planlanan telefonlar listesinde var. Fakat ne zaman gelecegi hakkinda bilgi yok.

• Ben lg musteri hizmetlerine mesaj attim cevap aynen su geldi

Sayın,

Markamiza göstermis oldugunuz ilgiden dolayi tesekkür ederiz.

Belirtmis oldugunuz model ile alakali planlanan bir güncelleme mevcut degildir. Güncelleme talebiniz yazilim gelistirme sorumlularimiza iletilerek degerlendirmeye alinmistir.

Bilgilerinize sunariz.

Saygilarimizla.

• arkadaşlar bende l7 2 var fkat radyosu nerede radyo var diye biliyorum fkat bulamadım
  • Uygulama sayfasonda Fm radyo.

• rcknrll kullanıcısına yanıt
    arkadaslar lütfen biri cvp yazsın bende imei atılmıs bi l7 II var dün cihazımı lg pc suite ile güncelledim ve dil gitti ayrlarda dil yok :( dil attırmak yerine bi sitede buldum türk rom ları onlardan yüklicem ama pek kullanılan bir cihaz olmadıgı için internette saatlerce arastırmama ragmen rootlamayı ve rom atmayı bulamadım nolur anlayan birileri yardımcı olsun lütfen :((
  • son güncellemeyi yapmalı mı cihaz performansında düşüş var mı ?
  • Son guncellemeden kastin nedir benim şuan P71010j de bundan üst guncelleme mi geldi

• Bu telefonu bir süredir araştırıyorum, önceliğim uzun pil ömrü olması ve mekanik sorunu olmaması (GMD'nin şarj soketi gibi vs.). Sıfırını şu an hızlıal'da 529 TL'ye getirebiliyorum ama biraz yüksek geliyor, ikinci el için de sahibinden'e pek güvenemiyorum. Pek ikinci el telefon alma taraftarı da değilim aslında.

Elinde 3 aydan eski olmayan, hiçbir kusuru olmayan, kutusu ve ekipmanı ile birlikte L7 II satmak isteyen varsa bana ulaşabilir.
  • S.a arkadaşlar hala bu konuyu inceleyip LG nin L serisini almayı düşünen varsa vazgeçsin. İncelemeye gerek yok. Ben yaklaşık 4 aydır kullanıyorum kanser oldum. Telefon çok illet birşey. Uzak durun başka birşey demiyorum.
  • nokmen kullanıcısına yanıt
    Benim elimde 4 aylık var. Satmak istiyorum ama sana tavsiyem bu telefondan uzak dur. Çok yavaş bir cihaz . Değil 2 çekirdek buna 10 çekirdek koysan bu gene iflaa olmaz :) Sana tavsiyem LG L serisinden uzak durman . :)
  • İronblade kullanıcısına yanıt
    Telefonunun L7 2 olduguna emin misin ? L7 olmasin? P 705 olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: İronblade

Benim elimde 4 aylık var. Satmak istiyorum ama sana tavsiyem bu telefondan uzak dur. Çok yavaş bir cihaz . Değil 2 çekirdek buna 10 çekirdek koysan bu gene iflaa olmaz :) Sana tavsiyem LG L serisinden uzak durman . :)

Günlerdir internette cihazın yorumlarına bakıyorum Türkçesine .. İngilizcesine ..

İlk okuduğum olumsuz yorum diyebilirim :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nokmen -- 17 Haziran 2014; 15:35:07 >
  • nokmen kullanıcısına yanıt
    Bu fiyat araliginda tercih edilebilecek en iyi seceneklerden biri bence. Gerci simdilerde mtk li zopo xiaomi falan geliyor ama. Tek eksigi ram in 768 mb olmasi. Birde optimus yerine pure android olsaydi..

Bol resimleri olan,misalen mobil morhipo gibi sitelerde, cok yuklendikten sonra ana ekrana donmek yavas oluyor biraz,bir iki saniye kadar.

Bu telefondan bir amiral gemisi performasi beklemek sacma olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcknrll -- 17 Haziran 2014; 15:51:12 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben büyük firmaların büyük reklam kampanyaları nedeniyle cep telefonlarına çok fazla önem verildiğini gereğinden fazla anlam yüklendiğini ve satışları sürekli belli bir düzeyde tutabilmek için insanları sürekli teknik detaylarla oyaladıklarını düşünen biriyim. İnsanlara ne kadar çok teknik detay ve teknoloji sunulursa, piyasaya çıkarılan ürünler arasında da o kadar fark oluşturulabilir.

Buna rağmen günlük pratikte cep telefonunun arama-SMS-fotoğraf üçlüsü dışına çıkmasının mümkün olmadığı kanaatindeyim. Tabiiki ihtiyacımız olduğunda birkaç dakikalığına internete girme, video kaydetme, whatsup kullanma gibi nimetlerden de eksik kalamayız. Ama ben şahsen oyun oynamak için yada googlea girip o küçücük ekrana 10-15 dakikadan fazla bakamam. Ben bakabilirim diyen şu zamanın akıllı telefon kuşağı, yaklaşık 30-40 yıl sonra ortaya çıkabilecek yeni hastalık türlerine bence şimdiden hazırlıklı olsunlar, çünkü insan beyni küçücük ve yapay bir ekrana bu kadar uzun süre odaklanmaya uygun değil gibime geliyor. Aslında bu konu başka bir başlık altında çok su götürür :).

Sözün özü benim için halen

Cep Telefonu=uzun pil ömrü+arama+SMS+fotoğraf

• Arkadaslar merhaba bugun l7 2 p713 almis bulunuyorum alirken radyo var saniyordum megersem yokmus birde telefonun onundeki tuslarin isiklari yanmiyor herkesdemi boyle acaba?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.