Şimdi Ara

★ LG L7 II ANA KONU ★ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
5
Favori
51.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 440 a cok iyi almissin. Bu telefona 700 tl veren bir tek ben varum galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygulamaları ayarlar>depolama>>uygulkamalar>indirilenler>herhangi biri seç ve sd karta taşıdan yapabilirsin. bu arada sizinkiliere p71010j-eur-xx den daha ileri bir güncelleme geldi mi? bende gri kapak var görünüşü siyahınkinden daha iyi diyebilirim.
  • rcknrll kullanıcısına yanıt
    O herkese denk gelmeyebilirdi.Ben aldığım gün paraf günümdü 30 lira +o gün hepsiburada 80 tl hediye çeki verdi bu telefon için LG lerde vardı.Birde 15 gün boyunca 250 tl alışveriş üstüne 100 tl ye kadar paraf puan veriyordu.650 liraya aldım ve 100 tl paraf puan verdi.Bu şekilde 210 tl kazancım oldu ve 440 liraya geldi.Samsunk 5610 telefonumuda 180 liraya sattım telefoncuya; 260 lira para çıktı benden.Harika bir alışverişti.Yani sonuçta 650 lira satışı vardı hepsiburada da.
  • Biliyorum ama hepsini taşıyamıyorsun oradan.Bir de 713 yani yeni modelinde Radyo da yok.Artıracaklarına yeni modelde özelliklerini eksiltmişler.NFC ve Radyo yok 713 te.
  • Şarjını genelde kapalı yapıyorum 5 saatte şarj oluyor telefon arkadaşlar.Açıp baktığımda ise yavaş şarj falan yazıyor.
  • Hasanbatuhan H kullanıcısına yanıt
    Bu aralar pil performansinda dusus var. Eskiden 2 gunu rahat cikaran telefon,1 gunu zor cikarir oldu 3g ile.

Benim telefon yaklasik 2 saatte sarj oluyor. Bildirim isigi yesile donuyor en azindan. Hemen cikarirsam beklemede bile olsa % 85-90 seviyesine cabucak iniyor. Biraz garip. Bu yuzden ben bir yarim saat bir saat daha takili birakiyorum isim yoksa. Oyle daha uzun sure kullanabiliyorum.

Birde bu konuyu acan arkadas,konunun adini degistirip L 7 II kullanicilari yapsami ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rcknrll

Bu aralar pil performansinda dusus var. Eskiden 2 gunu rahat cikaran telefon,1 gunu zor cikarir oldu 3g ile.

Benim telefon yaklasik 2 saatte sarj oluyor. Bildirim isigi yesile donuyor en azindan. Hemen cikarirsam beklemede bile olsa % 85-90 seviyesine cabucak iniyor. Biraz garip. Bu yuzden ben bir yarim saat bir saat daha takili birakiyorum isim yoksa. Oyle daha uzun sure kullanabiliyorum.

Birde bu konuyu acan arkadas,konunun adini degistirip L 7 II kullanicilari yapsami ki ?

Aklımdan geçmedi değil bilgisayara geçince cihazın teknik özellikleriyle vs yazarım bide başlığı lg l7 2 kullanıcıları yaparım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Guzel olur. Eyvallah.

• arkadaşlar bu tel, 569TL ye alma imkanım var. alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cupidx

arkadaşlar bu tel, 569TL ye alma imkanım var. alınır mı?

Iyı telefon ama, 600 tl ye general mobıle almanızı tavsıye ederim.

• cupidx C kullanıcısına yanıt
    L7 2 nin gorunur tek avantaji su an bataryasi. Baska bir avantaji yok. Ram i 768,Snapdragon 400 play islemci var. Belki buda bir arti olarak gorunebilir,Gpu su orta halli.

Gmd daha mantikli sansina guveniyorsan ve olasi bir sikinti durumunda telpaya sabredebileceksen. Zopolar yeni girecek piyasaya,onlari da inceleyebilirsin.

• Apex Launcher kullanan var mı ? Kaldırabiliyormuyuz begenmezsek uygulama gibi? Bu launcher işlerine uzağım biraz.
  • Arkadaşlar şu aralar kliksa da 569, +50 world puan ile 520 ye geliyor... f/p olarak alınabilir mi? yoksa xperia M mi?
  • Merhaba ben vatandan bu telefonu alacağım ama L7 P710 ve 713 var 710 Stokta yok uzak bir şubesinde var 713 tüm şubelerde var şimdi hangisini almalıyorum aralarında ne gibi fark var netten bakıyorum 713 daha pahalı vatan'da 710 daha pahalı. Cevap verirseniz sevinirim.

@loutrec_
    @rcknrll
    @SadiceOyun
    @keremec
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunaySukru

Merhaba ben vatandan bu telefonu alacağım ama L7 P710 ve 713 var 710 Stokta yok uzak bir şubesinde var 713 tüm şubelerde var şimdi hangisini almalıyorum aralarında ne gibi fark var netten bakıyorum 713 daha pahalı vatan'da 710 daha pahalı. Cevap verirseniz sevinirim.

@loutrec_
    @rcknrll
    @SadiceOyun
    @keremec

Ben çok araştırdım ve General Mobile Discovery aldım. Gayet memnunum. Özellik olarak Lg 710'dan da 713'ten de daha kaliteli ve özellikli.
  • GunaySukru G kullanıcısına yanıt
    P710 la P713 arasinda fark yok sanirim. Emin degilim fakat tahminimce bolgesel uretilen bir telefon. Samsungun avrupayla turkiyeye farkli model adlariyla piyasaya surmesi gibi.

L7 basarili,cok oyun oynayan biri degilseniz isinizi gorur. Butceniz yeterliyse gmd bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: akıllıdeli06

Arkadaşlar şu aralar kliksa da 569, +50 world puan ile 520 ye geliyor... f/p olarak alınabilir mi? yoksa xperia M mi?

hic dusunme lg al.

• Kardes bildirim isiginda yesil yansa bile ben yarim saat 45dkka sarjda tutuyorum o zaman gidiyor sarjı 2 gun gidiyor. Simdi bu l3 serisi cikmis fiyatlari nadil olur bilmiyorum ama arrik l2 serisine guncelleme gelmez gidin l70 l90 filan alin

• Yanlis bilgi vermeyelim. Optimus L serisi 4.4 güncellemesi alacak modeller arasinda. Zamani belli olmasa bile,alacagi aciklandi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rcknrll -- 29 Nisan 2014; 23:58:34 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loutrec_

quote:

Orijinalden alıntı: GunaySukru

Merhaba ben vatandan bu telefonu alacağım ama L7 P710 ve 713 var 710 Stokta yok uzak bir şubesinde var 713 tüm şubelerde var şimdi hangisini almalıyorum aralarında ne gibi fark var netten bakıyorum 713 daha pahalı vatan'da 710 daha pahalı. Cevap verirseniz sevinirim.

@loutrec_
    @rcknrll
    @SadiceOyun
    @keremec

Ben çok araştırdım ve General Mobile Discovery aldım. Gayet memnunum. Özellik olarak Lg 710'dan da 713'ten de daha kaliteli ve özellikli.

Yarin sarj yeri bozulunce 50 tl isterler kullanici hatasi deyip yilda 3 kere bozulsa ni tekim oyle olanlar var 150 tl

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.