Şimdi Ara

LG L204WT 20.1 WİDESCREEN MONİTOR..!(İnceleme + (yenilendi)Resim..!) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
14.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sonunda monitörüm geldi.bilgisayarımda dvi çıkış olmadığı için analog çıkıştan bağlamama rağmen mükemmel bir görüntü kalitesi aldım.şükür ki ölü piksel ve rahatsız edici backlight ışığı yok.çok şık bir tasarımı var.bu monitörü tavsiye eden başta @_Divine_ kardeş olmak üzere herkese teşşekür ederim.
  • Hayırlı olsun...
  • quote:

Orjinalden alıntı: zaltun

sonunda monitörüm geldi.bilgisayarımda dvi çıkış olmadığı için analog çıkıştan bağlamama rağmen mükemmel bir görüntü kalitesi aldım.şükür ki ölü piksel ve rahatsız edici backlight ışığı yok.çok şık bir tasarımı var.bu monitörü tavsiye eden başta @_Divine_ kardeş olmak üzere herkese teşşekür ederim.

Rica ederim arkadasim hayirli olsun gule gule kullanman dilegiyle....
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Divine_

quote:

Orjinalden alıntı: zaltun

sonunda monitörüm geldi.bilgisayarımda dvi çıkış olmadığı için analog çıkıştan bağlamama rağmen mükemmel bir görüntü kalitesi aldım.şükür ki ölü piksel ve rahatsız edici backlight ışığı yok.çok şık bir tasarımı var.bu monitörü tavsiye eden başta @_Divine_ kardeş olmak üzere herkese teşşekür ederim.

Rica ederim arkadasim hayirli olsun gule gule kullanman dilegiyle....

sağolun arkadaşlar.bende herkese tavsiye ediyorum bu monitörü :)

• şu çıt sesi olayı benimkindede oluyor :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERHOUL -- 30 Ocak 2008; 21:35:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SERHOUL

şu çıt sesi olayı benimkindede oluyor :S

Aramiza hosgeldin arkadasim o sesle dost olmaya bak bence ben artik alistim gece duymassam panik yapiyorum noldu monitore fln die saka bir yana umarim sende olmaz dedik ne yazikki oldu neyse saglik olsun...diger ozellikleri iyi de allahtan onlar bu ses olayinin uzerini ortuyor..
  • güzel inceleme yapmıssın dostum artık lg 20.1" kullancı dernegi açılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: yildize

güzel inceleme yapmıssın dostum artık lg 20.1" kullancı dernegi açılır

saol arkadasim diger arkadaslarda yardimci oldular fikirlerini belirttiler sagolsunlar onlarinda hakkini yemeyelim....acariz tabi neden olmasin olanlar soylesin yazayim basa ondan kolay ne var

• Yaz hocam yaz...

Benden başla...
  • Yazdim seni pulstar bak ilk msj da varsin ama ne kursak bununda funclub i olmaz heralde biraz gorgusuzluk olur gibi
  • quote:

quote:

Aramiza hosgeldin arkadasim o sesle dost olmaya bak bence ben artik alistim gece duymassam panik yapiyorum noldu monitore fln die saka bir yana umarim sende olmaz dedik ne yazikki oldu neyse saglik olsun...diger ozellikleri iyi de allahtan onlar bu ses olayinin uzerini ortuyor..

hb divine artık alıştım ya bişey olmuyo çıt diye ses geliyo aslında ben alışkınım buna bundan önceki crt monitörümde lg di monitörü kapatırdım sigara içmek için camı açardım ve çıt çıt die sesler gelirdi o yüzden sorun yok bak şimdi yazarkende çıtladı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERHOUL -- 31 Ocak 2008; 21:07:49 >

• quote:

quote:

quote:

hb divine artık alıştım ya bişey olmuyo çıt diye ses geliyo aslında ben alışkınım buna bundan önceki crt monitörümde lg di monitörü kapatırdım sigara içmek için camı açardım ve çıt çıt die sesler gelirdi o yüzden sorun yok bak şimdi yazarkende çıtladı :D

hmmm iyi ozamançıt artık benim yanlizligimin sesi,haykiramadigim duygularim onlar ayrilamam

• 2 ay oldu alalı ölü piksel yok , şikayetim arada sırada helen çıt sesleri ve monitörün ayağının zayıf olması dokununca sallanyo çok zayıf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 11 Şubat 2008; 10:42:16 >
  • benimde alalı okadar oldu sanırım bir problem yok hatta şu çıt ta yok
  • hmm desenize çıt olayi herkese vurmuyor....diyorum bu teknoloji hakikaten şans işi...
  • Çıt çıt çıt çıt çetenede
    Sar bedeni bedene
    Dünya dolu yar olsada
    Alacağım bir tane

Evet...

Yine de monitörümü seviyor muyum?...
    Evet...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pulstar
    Çıt çıt çıt çıt çetenede
    Sar bedeni bedene
    Dünya dolu yar olsada
    Alacağım bir tane
    Evet...
    Yine de monitörümü seviyor muyum?...
    Evet...

Bizim bu konumuz vardi dimi ya
    cit cit cit al bendede okadar seviyorum
  • Ben de memnunum.
  • Arkadaşlar bu monitörün servis menüsüne girmek için gereken yolu buldum ve paylaşmak istedim.
    Montörü açmadan önce menüye basıyoruz ve açarken de basılı tutuyoruz. Monitör açıldıktan sonra tekrar menü tuşuna basarsak servis menüsüne giriliyor.
    Menüde hareket etmek için aşağı ve yukarı ok tuşlarını kullanmayın Auto/Set tuşunu kullanın.
    Clear ETI çalışma saatini sıfırlıyor. Ben kazara sıfırladım.
    Normal menüyü kullanmak için monitörü tekrar açıp kapatmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akinci -- 10 Nisan 2008; 19:12:59 >
  • bilgi icin tesekkur akinci
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.