Şimdi Ara

LG klima

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben LG Titan Deluxe AS-W126MMS4 model klimayı almayı düşünüyorum. Elektrik tüketim değerleri çok düşük. 25 metre kare oda için 5 saat ısıtma 24-25 ve soğutmada 21-22 derecede çalışsa bir etkisi olurmu istediğim ısı değerlerine zorlanmadan ulaşır mı. Tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz. Alınır mı

Daire enson katta daire üzeri poiüratan köpük ile kaplı üstü çatılı dairenin 2 çephesi açık diğer duvarlar odalarla ortak duvar ve yalıtımlı bina
    https://www.epey.com/klima/lg-titan-deluxe-as-w126mms4.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hivay -- 13 Ocak 2018; 11:51:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Klimanın özellikleri çok güzel kullanıcı yorumları da olsa çok iyi olur

Bence bu özellikteki klima alınır

• Ben dediğiniz modelin 12 btu luk olanını Eylül ayında kullanmaya başladım. Şu ana kadar sadece ısıtmada deneme fırsatım oldu.

Klimayı kurduğum oda 16 metrekare. Daire apartmanda 3. katta ve üstünde iki kat daha var. Yalnız bina eski bir bina. Yalıtım vs yok. Ben bu kışı klima ile ısınarak geçirdim. Kesinlikle ne yakıt konusunda nede performans konusunda beni üzmedi.

Yanlış hatırlamıyorsam titan ısıtmada 23 000 btu ya kadar çıkabiliyor. Yani ısıtma performansı çok yüksek. Zaten benim tercih sebebimde budur.
  • Bende düşünüyorum bu klimayı teknik veriler çok iyi ama kullanıcı yorumları yok pek

25 m2 oda için nasıl olur yalıtım yok ara kat sadece soğutma amaçlı istiyorum

• Soğutma için rahatlıkla yeter.

2 aydır soğutmada kullanıyorum. Hatay ilindeyim. Klimanın kurulu olduğu oda 16 metre kare. 26 derecede en düşük fan seviyesinde ve %50 tasarruf modunda bile odayı çok rahat soğutuyor.
  • Bana herkes 18 btu öneriyor hocam kafam karışık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.