Şimdi Ara

LG K10 ANAKONU VE KULLANICI KULÜBÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
11
Favori
68.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, bu telefonda 0 dan 100'e tam dolum kaç saate oluyor. Hiç ölçen var mı ?
  • bluelizard17 kullanıcısına yanıt
    3 saati bulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yarın acil bir telefon alacağız bu cihaz ile HTC Desire 530 arasında kaldık bu cihazı tavsiye eder misiniz oyun ve pil performansı nasıldır kameralarin çekimi nasıl yardımcı olur musunuz ?

• Biraz sabır gösterip konuyu okusanız bütün sorularınızın cevabı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soran2 -- 19 Nisan 2016; 21:22:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soran2

Biraz sabır gösterip konuyu okusanız bütün sorularınızın cevabı var.

Arkadaşım tüm sayfaları okudum ancak kimse adam akıllı bir inceleme yapmamış hatta bir önceki sayfada tam 5 kişi bu telefon hakkında kullananların yorumlarını istemiş bir kişide yardımcı olmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

quote:

Arkadaşım tüm sayfaları okudum ancak kimse adam akıllı bir inceleme yapmamış hatta bir önceki sayfada tam 5 kişi bu telefon hakkında kullananların yorumlarını istemiş bir kişide yardımcı olmamış.

Tüm sayfaları okuduysanız benim incelemem var. Yeterli olduğunu düşünüyorum. Kısacası telefon gayet iyi memnunum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

quote:

Tüm sayfaları okuduysanız benim incelemem var. Yeterli olduğunu düşünüyorum. Kısacası telefon gayet iyi memnunum.

1000 tl alti en mantikli cihaz gibi gorunuyor ama ekran.parlakligi biraz az gibi geldi bana. en.fullde bile bi solukluk var sanki. gun isiginda okunuyor mu?
    kameralarii nasil?
    oyunlarda nasil?
    3 sene goturur mu?

• ve telefon icin piyasada temperli cam ve kilif var mi? siz taktiniz mi?

• Rena34 kullanıcısına yanıt
    Ekran parlaklığı bence normal. Gün ışığında her telefonda olduğu gibi soluyor haliyle ama beni rahatsız etmedi.
    Oyunlarda en ufak kasılma yaşamadım. Ekran filmi fabrikasyon üzerinde geliyor sizin yapıştırmanıza gerek yok.
    Diğer telefonlara baktığım zaman evet bu fiyata bu telefon en iyiyi tercih etmişim gibi geliyor. Fena LG ci oldum galiba ben
  • Telefonu alarak bende aranıza katıldım. İlk izlenimlerim şarjı fena degil. Ekranda gariplik görmedim normal yani . Şarj olma süresi 3 saat . Kamerada iyi işinizi görür. Telefon android 6 ile geliyor zaten. Hız olarak sorun yok akıcı clash sosyal medya falan akıyor. Önceki telefonum discoverydi LG kaliteli geldi bana kasası falan hoşuma gitti arka kapak tırtıklı terleme kayma olmuyor. Google'un tüm uygulamaları içinde yüklü geliyor silemiyorsunuz 13 tane googleun uyulaması kurulu. Vatandan aldım 4G li model 2 GB ram 16 hafıza var. Başka yerlerde ram 1.5 falan olabiliyor alacaklar buna dikkat etsin. Sormak istediginiz varsa yardımcı olurum.
  • Peki iki telefon arasında kaldım bu cihaz mı huawei p8 lite mı az sonra alacağım acil yardım.

• Hayırlı olsun. Demek güzel telefon diye boşuna ve konuşmuyormuşuz.

K10'da tek gıcık olduğum nokta arkadaş insan ön tarafa bir uyarı ledi koyar yahu.
    Şarj oldu mu , mesaj mı geldi ekranı açmadan anlaman mümkün değil.
  • quote:

Hayırlı olsun. Demek güzel telefon diye boşuna ve konuşmuyormuşuz.

K10'da tek gıcık olduğum nokta arkadaş insan ön tarafa bir uyarı ledi koyar yahu.
    Şarj oldu mu , mesaj mı geldi ekranı açmadan anlaman mümkün değil.

Teşekkür ederim.Evet kırmızı mavi ışık olsaydı çok güzel olurdu. şarj aletini sokete sokarken biraz zor giriyor gibi ileride bozulmaz inş. Birde kenarları soyulur cinsten mi metal mi çözemedim. Bazı yerlerde Metal denmiş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hpyon1 -- 20 Nisan 2016; 19:43:19 >
  • Yan taraflar metal soyulmaz. Şarj soketi bende de birkaç kere zorladı. Herhalde yeni olduğundandır. Şimdi sorun yok.

• quote:

Yan taraflar metal soyulmaz. Şarj soketi bende de birkaç kere zorladı. Herhalde yeni olduğundandır. Şimdi sorun yok.

Zamanla düzene oturur soket ozaman. Ah kutudan çıkan kulaklıklarıda bassları iyi olan güzel birşey olsaymış tadından yenmezmiş.
  • Kulaklık bass olayında aynı fikirdeyim fakat bassız yapmalarının sebebi konuşma ses kalitesini arttırmak içindir.

• quote:

Kulaklık bass olayında aynı fikirdeyim fakat bassız yapmalarının sebebi konuşma ses kalitesini arttırmak içindir.

Aynen katiliyorum. Sabah 8 de sarjdan aldim aksama kadar wifi acik sosyalmedya kamera clash baya kurcaladim suan yuzde 50. Umdugumdan daha iyi gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: asaletsizatlet

quote:

Kulaklık bass olayında aynı fikirdeyim fakat bassız yapmalarının sebebi konuşma ses kalitesini arttırmak içindir.

Aynen katiliyorum. Sabah 8 de sarjdan aldim aksama kadar wifi acik sosyalmedya kamera clash baya kurcaladim suan yuzde 50. Umdugumdan daha iyi gidiyor.

hocam ön ve arka kamerası nasıl ? iphone 5S den iyi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 46petro

quote:

Orijinalden alıntı: asaletsizatlet

quote:

hocam ön ve arka kamerası nasıl ? iphone 5S den iyi mi?

İphone nasıldır bilmedigim için kıyaslama yapamam . Ama düşük ışıkta falan begenmedim. Normal ortamda ön kamera çok iyi çekiyor arkada iyi. Sosyal medyaya atacak kadar iş yapar memnun eder. Çok hızlı seri çekiyor bunuda belirtmeyliyim. Basar basmaz çekiyor çok hızlı. Yada ben diskavırdan geçince bana öyle geldi

• Gün ışığında gayet yeterli ama akşam ampul altında görüntü grenleniyor ve yüzler sulu boya efekti gibi oluyor. En kötü yanı budur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.