Şimdi Ara

LG K10 ANAKONU VE KULLANICI KULÜBÜ (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
683
Cevap
11
Favori
68.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abd'De K10 lar nougat güncelemesini aldı, sıra sizlere geldi. yakında nougat güncellemesi yakındır k10 için.
  • Merhaba k410dsy modeli bir k10 aldım rootlamak için youtubeda anlatılan türkçe video altındaki anlatımda bahsedilen işlemleri yaptım fakat cihaz ekranda lg logosu çıktıktan sonra corrupt yazısı çıkıp kapanıp tekrar açılıyor lg yazılımı ile guncelleyemedim offline yapmak için bir yazılım vardı bunu ve anlatımda tarif edilen adımları yaptım ama firmware'i yüklemek istediğimde sunucu ile bağlantı kurulamadı hata penceresi açıldı, bu pencere çıkınca hiç birşey yapmadan bekleyin yükleyecek diye donanimhaber forumunda yazan arkadaşları dinleyip bütün gece bilgisayara bağlı bıraktım fakat yükleme olmamış nasıl düzeltebilirim yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi telefonum LG G2 Mini LTE. Bunu şitketten verdiler. Kamerası g2 miniden bile kötü. Pili 2300 mAh. Len benim minide bile 2440 mAh. Üstelik bu telefon hd ekranlı, benim gariban 540p. 2.5D tasarım güzel su damlası gibi ama ekran camı takınca bir anlamı kalmadı. Geç şarj olduğunu herkes söylemiş zaten. Ekranı güzel, arayüzü zaten güzel LG nin. Kasa plastik ama öyle Samsung plastiği gibi değil daha kaliteli.

• Arkadaşlar herkese kolay gele elimde 2 adet lg telefon var biri e 460 diğeri d682 2 telefonuda alalı 3 yıl oldu ikisininde ana kartları kendiliğinden root yapılmadan yandı ve lg bu durumun kronik olmadığını idda ediyor ve ikisi için 1400 tl nakit para talep ediyor ayrıca 6 ay garanti veriyor yeni ana kartlar için. Hepsinden tuhafı bu anakartları servis dışında biryerden bulmak mümkün olmuyor telefonsuz kaldık bana yardımcı olabilecek birileri varmı? servis seve seve siz bu parayı ödeyeceksiniz yoksa telefonsuz kalırsınız demiyoda bunu ifade eder nitelikte ifadeler kullanıyor ana merkezide aradım onlarda servisin doğru söylediğini ifade ediyor eminim bu durum sadece benim başıma gelmemiştir. Lütfen bana yardımcı olun
    tel:05378700003
  • Arkadaşlar sorunlarımıza ve isteklerimize daha rahat bir çözüm yolu bulabilmek için LG / Kullanıcı Topluluğu whatsapp grubunu kurdum. Grup bağlantı linkine tıklıyarak katılabilirsiniz . Çözümlerin cevapları aynı zamanda burdan da paylaşılacaktır. Umarım link paylaşımı yasak değildir. Umarım faydalı olur.

LG / Kullanıcı Topluluğu
    WhatsApp Grup Daveti

https://chat.whatsapp.com/AeX4i4ntHknGR0xM7hMyTQ
  • K10-2017 alınr mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • K430TR Güncelleme almış bugün sabah, nougat olma ihtimali yüksek kontrol edin.
  • 450 mb lık bi güncelleme geldi ama wifi siz yazlıkta olduğum için yükleyemedim nougat mı bilgi verirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicebliy21

K430TR Güncelleme almış bugün sabah, nougat olma ihtimali yüksek kontrol edin.

Bi müslüman yok mu ya yükleyen? ??

• Yükledim K430TR güncellemesini ama nougat güncelemmesi değilmiş :(
    telefon için iyileştirme güncellemesi imiş iyi oldu biraz hızlandı sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: sancaktepecilingirimnet

Yükledim K430TR güncellemesini ama nougat güncelemmesi değilmiş :(
    telefon için iyileştirme güncellemesi imiş iyi oldu biraz hızlandı sanki

Evet bende yükledim ama nugat olmadı , gelecek mi acaba bu telefona ?

• k430dsy modellerine toplu güncelleme atılmış, bi bakarmısınız nougat olabilir.
  • beyler turkcelle 7 mart 2018 de geçtim üstünden 1 hafta geçti ama hala telefonunuz uyumsuzdur diyor sizdede oldu mu

• k10 dsy 430

• Ekranın dışı (şeffaf) kırılıp kendi değiştiren var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicebliy21

k430dsy modellerine toplu güncelleme atılmış, bi bakarmısınız nougat olabilir.
    henüz yok ama benimki ithalatçı garantili ama hala android 6.0 yükseltmek için ne yapmama gerekir ?
  • Thanks, for sharing this.
  • Merhaba,

Telefonum "Ne yazık ki: sist arayüzü durdu" hatası verdi ve kendini yeniden başlattı. Telefon artık açıldığında sadece bu hatayı veriyor ve telefon yüklenmiyor. Dolayısıyla ne ayarlara ne galeriye giremiyorum. Bu problemle karşılaşmış olan var mı? En azından telefon içindekileri kurtarmamın bir yolu var mı acaba?

Çok teşekkürler, iyi forumlar...
  • K10 cihazlar;
    En son sürüm Android Q alacak mı ?
    Almayacaksa Root-Rom gibi yüklenebilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustakil_Yazar -- 12 Ağustos 2019; 23:24:25 >
  • Bende k 10 da çıkan bu kardeşim

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.