Şimdi Ara

LG için güvendiğiniz servis.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, LG G3 kullanıyorum yaklaşık 3 ay önce aldım. Telefon fazlasıyla ısınıyor ve şarjda takılı olduğu halde şarjı tükeniyor. Ve telefonun sağ üst köşesinden orta kısmına kadar 5x3cm büyüklüğünde bir sarı leke oluştu. Kısaca servise göndereceğim yarın,peki ama sizin tavsiye ettiğiniz bir lg servisi var mı? Bu konuda fikirlerinizi yazarsanız sevinirim. Teşekkürler, iyi akşamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Senguller...

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Senguller...

Merhaba, düşünceniz için teşekkür ederim. Araştırdım ve herhangi bir şikayet göremedim şengüller ile ilgili. Yarın oraya gönderiyorum.

• Siyahbeyaz kullanıcısına yanıt
    Arayıp konuşun zaten çağrı merkezinden bile guven veriyorlar...

Bende göndereceğim lg logosu düştüğü icin ;) aradim bilgi almak icin cok ilgilendiler.. prjinal faturam yok netten yeni fatura talep ettim sıkıntı plurmu diyede sordum bir sıkıntı olmaz dediler..

• Mecidiyekoy Lg

• quote:

Bende göndereceğim lg logosu düştüğü icin ;) aradim bilgi almak icin cok ilgilendiler.. prjinal faturam yok netten yeni fatura talep ettim sıkıntı plurmu diyede sordum bir sıkıntı olmaz dediler..

Merhaba, 22 aralikta gonderdim LG Senguller teknik servisine hala teslim etmedi yurt ici kargo. Hata yapip mng ile gondermedim.

• Yiğitler Elektronik
    http://www.ankaralg.com/
  • quote:

Faturami bulamadım bende nerden almistiniz, vatandan istesem nereden bulacaklar vs sorular aklımda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • T-Dog kullanıcısına yanıt
    ben netten aldıgım ıcın bır sıkıntı yok. gonderdıler yenısını. bılemem nerden bulurlar
  • Şengüller varken başka servis önermem,Vintek'e gönderdim bir keresinde dokunmatiğim bozulduğu için,cihazın ekranının orjinal olmadığı söylendi ve 575 TL ücret istendi benden.Şengüllere gönderdim değişimi oldu sorunsuz bir şekilde.Sonradan nedense bu taktıkları ekranda kararma oldu ben heralde çok ufak diye değiştirmeyeceklerini düşündüm,değiştirmişler Ek olarak 8-9 ay önce bataryam değişmişti ve normalde garantisi bitmişti(6 ay süre veriyorlar değiştirdikleri parçaya).Onu da garanti dahilinde değiştirmişler sağolsunlar
  • quote:

ben netten aldıgım ıcın bır sıkıntı yok. gonderdıler yenısını. bılemem nerden bulurlar

Aslında ad soyad adresten bulurlar da bende faturayı buldum 😄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit unuttum ben. 22 aralıkta gönderdim Şengüller Maltepe'ye sadece 4 gün sürdü. 2 gün kargo süresi ile 6 günde tekrar elime ulaştı. İşlerini iyi yapan saygın servislerden.

• quote:

Hocam bataryanin ölmesi garanti kapsaminda bir sorun mudur?
    Bir arkadasimda da var g2 serisinj bilmiyorum, aldigi maximum sure 2saat 15 dakika. Ama hep %100 parlaklikta kullanir. Anormal bir durum degil mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.