Şimdi Ara

LG Hi-fi plus 32bit hi-fi dac işe yarar mı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
397
Cevap
20
Favori
42.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bir tarafı ligthining, bir tarafı typce c bi kablo varsa neden olmasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler dönüşünüz için. Siz deneyimlediniz mi peki? Birde 3,5 mm lightning dönüştürücüden bahsediyorsunuz değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mikale M kullanıcısına yanıt
    Apple cihazına bağlamak için diyorum hocam yani modülün iki kısmıda type c ,bi ucu type c bi ucu lightniing kablo bulmanız lazım , ben u11 cihazımda kullanıyorum gayet memnunum modülden

• mhmtkrgzzz kullanıcısına yanıt
    Tama şimdi anladım teşekkürler

• Hocam merhaba ben de bu ürünü almayı düşünüyorum. Ürünün ne kadar etkisi var, tavsiye eder misiniz? Fiyatına değer mi? Lg g5 se kullanıyorum direkt olarak bunda kullanacağım ve de laptopumda. Cevap verirseniz minnettar olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nikney06

Hocam merhaba ben de bu ürünü almayı düşünüyorum. Ürünün ne kadar etkisi var, tavsiye eder misiniz? Fiyatına değer mi? Lg g5 se kullanıyorum direkt olarak bunda kullanacağım ve de laptopumda. Cevap verirseniz minnettar olurum.
    Selamlar, ürünü ne amaçla kullanacağınız konusunda detay verirseniz daha iyi şekilde yardımcı olabiliriz. Tlefonla kullanırken muhtemelen kulaklıkla müzik dinleyeceksiniz , kulaklıklarınız ne tip kulaklık oem diye tabir edilenlerden mi yoksa hi-fi seviyesinde bir kulaklık mı?. Laptop ile kullandığınızda sesi aktaracağınız bir ses sistemi bulunuyor mu?
    Bu detayları verirseni ne kadar faydalı olacağı konusunda fikir verilebilir.
  • Her ikisi için de kulaklıkta kullanacağım ses sistemim yok. Kulaklık cca c10 çin malı hi-fi, chi-fi deniyor

• quote:

Her ikisi için de kulaklıkta kullanacağım ses sistemim yok. Kulaklık cca c10 çin malı hi-fi, chi-fi deniyor
    Kulaklıkla uzun denemeler yapmadım ancak laptopun dahili ses kartına göre ses kalitesi mutlaka artacaktır. Telefonda ise çok daha belirgin bir etki yapacaktır, özellikle ses şiddeti artıyor bunu gözlemledim. Her iki cihazda da daha detaylı ses alacaksınız emin olun.
  • Hocam çok sağol siparişi verdim de öğrenci adamız albüm satın alamam şuan flac dosyaları için yüksek seedli torrent sitesi biliyor musunuz acaba?

• quote:

Hocam çok sağol siparişi verdim de öğrenci adamız albüm satın alamam şuan flac dosyaları için yüksek seedli torrent sitesi biliyor musunuz acaba?
    Flac parçaların membası burası Türkçeye çevirip rahatlıkla istediğin birçok parçaya ulaşabilirsin
    https://rutracker.org/forum/index.php
  • Bir arkadaş özelden yazmış sağolsun sana da teşekkür ederim sizden önce baktım da çevirince şarkıların adı da değişti başka yer bulamadım zaten 2 gündür ordan indirelim bari

• quote:

Bir arkadaş özelden yazmış sağolsun sana da teşekkür ederim sizden önce baktım da çevirince şarkıların adı da değişti başka yer bulamadım zaten 2 gündür ordan indirelim bari
    Ana dizinde ceviri yapıp istediğiniz kategoriye girince orjinal dil olarak ayarlayın. O zaman şarkı isimlerini cevirmez
  • merhaba,

ben bu zımbırtıyı ağustos 2018'de 50 liraya almıştım ama dh'de bu konunun varlığından haberim yoktu. konudaki mesajları okuduktan sonra bahsettiğiniz monster icablelink 3.5 mm kulaklık ara kablosunu hiçbir yerde bulamadım. kullandığım kulaklık sony xba-h1 ve 40 ohm empedansı var. yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla 50 ohm'un altında olduğu için alet tam anlamıyla çalışmıyor değil mi?

benim sormak istediğim iki şey var,

1. cihazı monster kablo ile kullandığınızda, poweramp'te settings > audio > output > hi-res output kısmında usb dac ayarını açtığınız zaman 32 bit görünüyor mu acaba? bende 24 bit görünüyor da, herhalde cihaz tam performansta çalışmadığı için öyle oldu diye düşünüyorum. eğer 32 bit görünüyorsa çok güzel olur.

2. monster cablo stoku bulamadım hiçbir yerde. alternatif bir öneriniz var mı?
  • abandonware A kullanıcısına yanıt
    Pc de 32 bit gözüküyor, ayrıca dts gibi uzantıları da görüyor

pc'de driver'ı var hocam zaten, lg'nin kendi web sayfasından indirmiştim. bit ve khz ayarı yapılabiliyordu. ama android telefonumda poweramp'e takınca 24 bit görmesinin nedeni poweramp'in cihazı tanımaması mı yoksa o monster kablonun olmayışı mı onu merak etmiştim.

edit: poweramp'i biliyorsunuzdur herhalde, yerkürede gördüğüm en iyi müzik çalar olduğunu düşünüyorum ben. 7 yıllık kullanıcısıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abandonware -- 28 Nisan 2019; 14:14:15 >
    Onu bence poweramp değilde uapp indirip deneyin hocam en iyisi onu diyorlar, poweramp kullanmadığım için bişey diyemeyeceğim :)

eyvallah hocam indirip bakayım ona. size tavsiyem poweramp'i kullanın mutlaka. gerçekten çok sağlam uygulama
    Rica ederim, Hocam uapp daha geniş kapsamlı diyorlar duyduğuma göre poweramp kullananlar bile uapp geçiyor mutlaka çünkü bütün dacları destekliyor bildiğim kadarıyla :)

poweramp'e son güncellemede (v3) dac desteği gelmişti. sanırım milletin başka müzik çalarlara geçtiğinin farkında olacaklar ki böyle bir şey yaptılar :) eq'su çok sağlamdır, arayüzü çok kullanışlıdır, ayarları çok detaylıdır. yine de bir deneyin derim ben.

uapp'ın apk'sını indirdim deneyecem şimdi. virüslü falan değildir inşallah.
    Normalde paralı ama sitesinde 1 saatlik bedava full sürümü var onu deneyin hocam, ben tidal kullandığım için poweramp uapp tarzı uygulamaları pek kullanamıyorum

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.