Şimdi Ara

LG Hi-fi plus 32bit hi-fi dac işe yarar mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
20
Favori
42.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Laptopta ve htc u11 cihazımda kullanıyorum , şiddetli ve dendiği kadar detaylı bir ses alamıyorum ?
  • Merhaba cihazi 2. El olarak aldim lg g4 te kullanmak icin telefona bagladigimda onyko player hemen gordu ve birkac sarki dinledim sonra ses gitti takip cikardim suan nedense gormuyor hic ses alamiyorum tel icin bi ayarmi gerek yapa bir promu varmi bilgisi olan birde calisirken biraz isinma vardi sizde de oluyormu.

Sorun benim sarjım mış %20 ye gelince cihaza giden enerji kesiliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zynox -- 15 Aralık 2018; 20:29:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

Bu cihaz gerçekten 50 lira mı yoksa ben başka birşeye mi bakıyorum bu linkte?
    https://www.hepsiburada.com/lg-g5-hi-fi-plus-with-b-o-play-p-HBV000005Q1HG?magaza=Etiget&wt_gl=cpc.elk.telefon-aksesuar.pla&gclid=Cj0KCQjwqPDaBRC6ARIsACAf4hBPZH9rFT7X6Ety4_frR6KYvOSHdqmWAuMUWi4d2DkoHoWOpjnKzzsaArKgEALw_wcB
    vay anasını. Temmuzda 50 TL imiş demek.

şu an 150 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

vay anasını. Temmuzda 50 TL imiş demek.

şu an 150 tl.

Alıntıları Göster
    Satıcılar resmen forumu takip ediyor. Bir f/p canavarı bulduk hemen fiyatını arttırdılar. Aslında 150 TL'de bu cihaz için pahalı sayılmaz. Ben fiyat 50 TL iken bir tane daha alıp çeyize koydum :)
  • mustyblack kullanıcısına yanıt
    50 TL'den satıldığını gördükten sonra alınmaz hocam artık.

Hadi kur artışını yansıt, 70 yap, 75 yap...150 nedir yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtkrgzzz

Hocam ses alabildiniz mi u11 de ?
    maalesef hiç ses gelmedi, tepki bile vermedi. bir işe yaramadı bende
  • milliyan kullanıcısına yanıt
    Hocam valla ben aldım, birde monsterin stereo kablosunu sipariş verdim, şöyle diyebilirim one x , m8 , m9 ve şu anda u11 kullanan biri olarak şunu söyleyeyim inanılmaz bir ses veriyor sahne tizler basslar ses şiddeti muazzam
  • edifier s330d ile pc de kullanabilir miyim
  • quote:

Hocam valla ben aldım, birde monsterin stereo kablosunu sipariş verdim, şöyle diyebilirim one x , m8 , m9 ve şu anda u11 kullanan biri olarak şunu söyleyeyim inanılmaz bir ses veriyor sahne tizler basslar ses şiddeti muazzam
    stereo kablosu derken nasıl birşey? ben direk kendi içinden çıkan usb kablosunu bağlayıp DAC üzerinde ki kulaklık girişine takıyorum ama hiçbir tepki vermiyor. algılamıyor bile. bir kaç telefonda kullandım aynı.
    Stereo kablo kullanmadanda ses alıyorum ama düşük güç modunda ses veriyor, monster icable diye satılıyor amazon tr de , kulaklığın empedansını yüksek gösteriyor modülde buna göre daha detaylı daha şiddetli bi ses veriyor
  • quote:

Stereo kablo kullanmadanda ses alıyorum ama düşük güç modunda ses veriyor, monster icable diye satılıyor amazon tr de , kulaklığın empedansını yüksek gösteriyor modülde buna göre daha detaylı daha şiddetli bi ses veriyor
    Dediğiniz kablo ile de deneyim olmazsa. Teşekkürler
    Rica ederim , kullanırken şöyle yapın önce stereo kabloyu modüle bağlayın kulaklığı takmadan , sonra modülü telefona takın ondan sonra kulaklığı takıp dinleyin :)
    düzenleme : https://www.amazon.com.tr/dp/B00121HWF2/ref=pe_4036541_248800641_TE_item 20 tl hocam kaçırmayın derim şu kabloyla beraber dinlemeden karar vermeyin derim mutlaka :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtkrgzzz -- 1 Ocak 2019; 21:7:59 >
  • quote:

Rica ederim , kullanırken şöyle yapın önce stereo kabloyu modüle bağlayın kulaklığı takmadan , sonra modülü telefona takın ondan sonra kulaklığı takıp dinleyin :)
    düzenleme : https://www.amazon.com.tr/dp/B00121HWF2/ref=pe_4036541_248800641_TE_item 20 tl hocam kaçırmayın derim şu kabloyla beraber dinlemeden karar vermeyin derim mutlaka :)
    Tekrardan teşekkür ederim. Sağolun
  • quote:

Selamlar , linkteki kablo tam anlamıyla ne işe yarıyor acaba
  • mustyblack kullanıcısına yanıt
    Modülün 3 modu varmış , hifi mod , aux mod , yüksek empedans modu, bu kabloyu kullanmadan denerseniz en düşük mod olan hifi modu devreye sokuyor ses tatmin etmiyor sizi , bu kablo empedansı yüksek gösterip yüksek empedans modunda çalıştırıyor cihazı , ya da 50 ohm ve üstü kulaklığınız varsa kabloya gerek kalmıyor tabi
  • quote:

Sağolun hocam cihazi siparis vermiştim 2 gün önce, cihaz daha elime ulaşmadan bu aparatı da sipariş verdim, Xiaomi Mi6da kullanmak için sayenizde. Umarım memnun kalırım. Onr9 hocam sağolsun bu Modülun Lg G5 harici telefonlarda çalışabildiginden yeni haberim oluyor

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Laptop ve arabada aux girişinden bile kullanıp sesi modül üzerinden verebiliyorsunuz diye biliyorum , stereo kablolu ve kablosuz kullanıp deneyince bariz farkı anlıycaksınız , şimdiden hayırlı olsun :)
  • quote:

Laptop ve arabada aux girişinden bile kullanıp sesi modül üzerinden verebiliyorsunuz diye biliyorum , stereo kablolu ve kablosuz kullanıp deneyince bariz farkı anlıycaksınız , şimdiden hayırlı olsun :)
    Sağolun hocam, Mi6 nin yaninda Dizüstünde de kullanabilirim düşüncesiyle aldım cihazi da Arabada Aux girişi ile ve bluetooth kulaklik ile nasıl kullanılabilir (telefon üzerinden), bu kısımları kavrayamadim hocam bir türlü

Masaüstü bilgisayarda da Creative X-Fi Titanium var ses kartı olarak, ona göre de hoparlörler açısından performansı nasildir onu da merak ettim

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Bluetooth olmuyor ama , aux girişini stereo kabloya , kabloyu modüle , modülün diğer tarafındanda müzik çalar telefon vs kullanabilirsiniz hoparlörde etki ediyor denedim
  • quote:

Bluetooth olmuyor ama , aux girişini stereo kabloya , kabloyu modüle , modülün diğer tarafındanda müzik çalar telefon vs kullanabilirsiniz hoparlörde etki ediyor denedim
    Kablosuz diyince aklım direk Bluetooth a gitti hocam Sağolun hocam, siz açıklayınca ancak jeton düştü. Daha önce hiç Dac - Amp falan kullanmadığım için tabi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.