Şimdi Ara

LG GT540

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefonu almaya karar verdim. Fakat bu swift ve optimus nedir? Arasında ne gibi farklılık var?

• LG gt540 optimus swift..ürünün tam adı..optimus bir seri aynı nokiadaki xpressmusic gibi..

LG gt540 alacakcasınız bir tavsiyem daha olsun samsung galaxy mini inceleyebilirsiniz..
  • Cevabınız için teşekkür ederim. Tam teknosadan sipariş verecekken herhangi bir ibare olmamasından dolayı kafam karıştı.

Bugün Avea bayisine GT540 sormak için gittim. Ellerinde yokmuş. Galaxy Mini'yi tavsiye etti. Fiyatı 480 TL idi. Eve gelip nette biraz araştırdım. Ekran çözünürlüğü dışında hemen hemen aynı özellikler var. Fiyat olarak Galaxy Mini 90 TL daha pahalı
  • ama kapasitif ekran ve multü tocuh var yanılmıyorsam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiLPlayya

Cevabınız için teşekkür ederim. Tam teknosadan sipariş verecekken herhangi bir ibare olmamasından dolayı kafam karıştı.

Bugün Avea bayisine GT540 sormak için gittim. Ellerinde yokmuş. Galaxy Mini'yi tavsiye etti. Fiyatı 480 TL idi. Eve gelip nette biraz araştırdım. Ekran çözünürlüğü dışında hemen hemen aynı özellikler var. Fiyat olarak Galaxy Mini 90 TL daha pahalı

LG> android 1.6 rezistif ekran
    Samsung> android 2.2 kapasitif ekran
  • bütceyi biraz daha arttirabilirsen lg p503 te daha iyi tercih olur
  • Bende şu anda 5 yıldır kullandığım K750i var. Fakat kasası eskidiği için bir kasa satın aldım ve kendim montajını yaptım. Şebeke sorunu baş gösterdi

Şimdi konuları incelerken X8'i gördüm. Tekrardan SE aşkım alevlendi. Yine kararsız kaldım.
  • sanalreyonumdaki x8 mi ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperaltay35
    sanalreyonumdaki x8 mi ? :D

evet 450 tl fiyati sanirim
  • ben bir yetkiliyle konustum yani gec kargoluyorlar falan yalan olduğunu söylüyor. bayağı da ilgilendi benimle dün aksam sipariş verseydim ptesi çıkışı yapılıp salı kargoya verilir falan dedi. yani çok ilgililer. alacak arkadaşlar tereddüt yaşamasın
  • quote:

Evet hocam sanalreyondaki X8 Siparişide verdim. İnşallah bu site beni mağdur etmez. Zira haklarında çok fazla olumsuz yorum var. Hayırlısı olsun
  • quote:

quote:

Evet hocam sanalreyondaki X8 Siparişide verdim. İnşallah bu site beni mağdur etmez. Zira haklarında çok fazla olumsuz yorum var. Hayırlısı olsun

hocam istersen msn ver sana yetkiliyle yazışmaları göndereyim güvensizlik yaşama
  • quote:

quote:

quote:

hocam istersen msn ver sana yetkiliyle yazışmaları göndereyim güvensizlik yaşama

Gerek yok hocam. Bekleyelim biraz

• hocam sen ürünle ilgili haber aldıkça kargolama teslimat vs. bize bildirir misin ? almayı düşünenler var burda onları ve beni haberdar edersen seviniriz
  • Tabiki

quote:

hocam sen ürünle ilgili haber aldıkça kargolama teslimat vs. bize bildirir misin ? almayı düşünenler var burda onları ve beni haberdar edersen seviniriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.