Şimdi Ara

LG GT 540 Optimus (Swift) Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.982
Cevap
3
Favori
182.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hertürlü sorununuza yardımcı olabilirim. Sormak istedikleriniz varsa buyurun.

LG GT 540 Optimus (Swift) Kullanıcıları

Sık sorulan sorular.

Tıklayın

Yeni başlayanlar için GT540 terimleri sözlüğü

Tıklayın

GT540 Root yapma.

Tıklayın

APP2SD (Sd karta Uygulamaları yüklemek)

Tıklayın

LG GT540 Optimus (swift) rom yükseltme

Tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperAkbilgi -- 5 Şubat 2011; 14:13:19 >

• Üstadım samsung nokia derken bu telefonu gördüm...sence nasıl alınabilir mi? problemleri nasıl? aslında 500'e kadar para ayırmıştım ama teknosada 50 tl hediye çekli bir kampanya var ama bilemiyorum...hakkaten pişman olmam değil mi?kronik bir rahatsızlığı var mı bu telefonun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhan
    Üstadım samsung nokia derken bu telefonu gördüm...sence nasıl alınabilir mi? problemleri nasıl? aslında 500'e kadar para ayırmıştım ama teknosada 50 tl hediye çekli bir kampanya var ama bilemiyorum...hakkaten pişman olmam değil mi?kronik bir rahatsızlığı var mı bu telefonun

Bu gune kadar hic lg kullanmamistim. Bu telefonu gormeden once samsung corby pro alma arifesindeydim. Siki bir linux kullanicisi oldugum icin lg nin bu androidli telefonunu gorunce fiyati da belirledigim aralikta olunca biraz arastirdim ve corby pro ve ayni fiyat araligindaki alinabilecek en iyi telefon olduguna karar verdim.

Telefona gelince;
    Bu telefonla yapamayacaginiz hicbirsey yok. Tek eksi yonu ses cikisi biraz zayif. 3,5 mm lik kulaklik cikisina iyi bir kulaklik taktiginizda cok yuksek ve kaliteli ses alabiliyorsunuz. Su an benim karsilastigim kronik bir sorunu yok. Kesinlikle tavsiye ederim.
    Pil durumu icin bir yorum yapamayacagim. Cunku surekli kurcaliyorum. Biraksam 4-5 gun rahat gidecek gibi duruyor. Akliniza takilan birsey varsa cevaplamaya hazirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlperAkbilgi

quote:

Üstadım samsung nokia derken bu telefonu gördüm...sence nasıl alınabilir mi? problemleri nasıl? aslında 500'e kadar para ayırmıştım ama teknosada 50 tl hediye çekli bir kampanya var ama bilemiyorum...hakkaten pişman olmam değil mi?kronik bir rahatsızlığı var mı bu telefonun

Bu gune kadar hic lg kullanmamistim. Bu telefonu gormeden once samsung corby pro alma arifesindeydim. Siki bir linux kullanicisi oldugum icin lg nin bu androidli telefonunu gorunce fiyati da belirledigim aralikta olunca biraz arastirdim ve corby pro ve ayni fiyat araligindaki alinabilecek en iyi telefon olduguna karar verdim.

Telefona gelince;
    Bu telefonla yapamayacaginiz hicbirsey yok. Tek eksi yonu ses cikisi biraz zayif. 3,5 mm lik kulaklik cikisina iyi bir kulaklik taktiginizda cok yuksek ve kaliteli ses alabiliyorsunuz. Su an benim karsilastigim kronik bir sorunu yok. Kesinlikle tavsiye ederim.
    Pil durumu icin bir yorum yapamayacagim. Cunku surekli kurcaliyorum. Biraksam 4-5 gun rahat gidecek gibi duruyor. Akliniza takilan birsey varsa cevaplamaya hazirim.

Alıntıları Göster
    teşekkürler üstadımbir de ses çıkışı derken dış mekan mı yoksa kutudan çıkan kulaklık performansı mı?
    Dış mekansa çok mu kötü
    Şimdiden teşekkürler verdiğini cevaplar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhan -- 1 Eylül 2010; 22:55:18 >

• Dahili hoparloru zayif. Cok kotu degil ancak mevcut satilan telefonlarla kiyaslarsak zayif kaliyor.
    İcinden cikan kulaklik iyi sayilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperAkbilgi -- 1 Eylül 2010; 22:59:49 >
  • quote:

Dahili hoparloru zayif. Cok kotu degil ancak mevcut satilan telefonlarla kiyaslarsak zayif kaliyor.
    İcinden cikan kulaklik iyi sayilir.
    ama genel olarak verdiğimi parayı hakeden bir ürün olduğunu düşünebilir miyim üstadım
    internette facebook vs videolar ilenebiliyor mu flash desteği yok diyorlar ama?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhan -- 1 Eylül 2010; 23:04:02 >
  • Fazlasini bile hakediyor bence. Su an bu yaziyi da bahsi gecen telefonla yaziyorum.
  • quote:

ama genel olarak verdiğimi parayı hakeden bir ürün olduğunu düşünebilir miyim üstadım
    internette facebook vs videolar ilenebiliyor mu flash desteği yok diyorlar ama?

Hocam mesajlarini sonradan duzeltiyorsun eksik cevapliyorum.
    Flash destegi yok ancak bir video baglantisini tikladiginda video direkt telefona iniyor ve icindeki video oynaticisi ile izleyebiliyorsun.
    Facebook kendi yazilimi ile flash destegi olmasada telefona indirmeden video izlemeye imkan veriyor.
  • quote:

Fazlasini bile hakediyor bence. Su an bu yaziyi da bahsi gecen telefonla yaziyorum.
    Alllah raı olsun diyorum son sorum ise flv videolar nasıl üstadım facebooktaki ilenebiliyor mu?
    İnşaallah birkaç güne alacağım galiba
  • quote:

Alllah raı olsun diyorum son sorum ise flv videolar nasıl üstadım facebooktaki ilenebiliyor mu?

Ustteki mesajda sorunun cevabini verdim. :)
  • quote:

Alıntıları Göster
    Allah razı olsun üstadım çok sağol cevapların için İnşaallah yarın birgün telefonu alacağım nasipse,
    Bu kadar paraya ağı tadı ile kullanmak nasip olur İnş size de bize de,
    Tekrar teşekkürler hayırlı geceler
  • quote:

Allah razı olsun üstadım çok sağol cevapların için İnşaallah yarın birgün telefonu alacağım nasipse,

Almadan once iyice kurcala telefonu. İcine sinmezse alma. Bana gore cok iyi telefon ama sana gore olmayabilir. Hayirlisi ne ise o olsun. Hayirli geceler.
  • quote:

quote:

Almadan once iyice kurcala telefonu. İcine sinmezse alma. Bana gore cok iyi telefon ama sana gore olmayabilir. Hayirlisi ne ise o olsun. Hayirli geceler.

Alıntıları Göster
    Dikkate alacağım uyarını üstadım, alırsam da buradan paylaşırım düşüncelerimi,hayırlı geceler

• quote:

Dikkate alacağım uyarını üstadım, alırsam da buradan paylaşırım düşüncelerimi,hayırlı geceler

Alıntıları Göster
    ALper bey bir de Gps nasıl dahili değil mi performans olarak iyi mi?
    bir de son olarak bu samsung i7500 ile arasında çok fark varmı fiyatı çok düşük ama özellikleri iyi gibi geldi bana?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhan -- 2 Eylül 2010; 11:53:20 >
  • quote:

ALper bey bir de Gps nasıl dahili değil mi performans olarak iyi mi?
    bir de son olarak bu samsung i7500 ile arasında çok fark varmı fiyatı çok düşük ama özellikleri iyi gibi geldi bana?

Alıntıları Göster
    AlperAkbilgi arkadaşım öncelikle bilgiler için teşekkürler.benim en çok merak ettiğim şarj konusu.yurtdışı sitelerinde 1500mAh olduğu yazıyor ama türkiyedeki birkaç site 1200mAh
    yazmış hangisi doğru.birde şarjı nasıl gidiyor.şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasem

AlperAkbilgi arkadaşım öncelikle bilgiler için teşekkürler.benim en çok merak ettiğim şarj konusu.yurtdışı sitelerinde 1500mAh olduğu yazıyor ama türkiyedeki birkaç site 1200mAh

1500 mAh bataryası. Şarjını gerçkten test etme imkanım olmadı, bu gidişle olmayacak gibi. Ama rahat bıraksam kurcalamasam 4-5 gün gidecek gibi duruyor.

Gps dahili. Baz istasyonundan destekli kullnırsanız (a-gps) 1-2 saniyede yerinizi tespit ediyor. Eğer normal gps kullanırsanız 1-2 dakika sürüyor. bir kere sizi buldu mu uydu kopmuyor.

Özel mesajla yardım isteyen arkadaşlar oldu. onlar için resim örnekleri ekliyorum.

Uzak manzara:

tıkla

Yakın 1

tıkla

Yakın 2

http://www.akbilgi.net/resim/y2.jpg

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fasem

1500 mAh bataryası. Şarjını gerçkten test etme imkanım olmadı, bu gidişle olmayacak gibi. Ama rahat bıraksam kurcalamasam 4-5 gün gidecek gibi duruyor.

Gps dahili. Baz istasyonundan destekli kullnırsanız (a-gps) 1-2 saniyede yerinizi tespit ediyor. Eğer normal gps kullanırsanız 1-2 dakika sürüyor. bir kere sizi buldu mu uydu kopmuyor.

Özel mesajla yardım isteyen arkadaşlar oldu. onlar için resim örnekleri ekliyorum.

Uzak manzara:

tıkla

Yakın 1

tıkla

Yakın 2

http://www.akbilgi.net/resim/y2.jpg

Alıntıları Göster
    biliyorum alper abi bıktın benden ama lg her konuda kafama yattı sadece i5700 ile kıyaslamalar bölümünde i5700 resistive lg capacitive yani basmatik o kadar iyi degil diyorlar söz bu son sorum olacak :D çünkü gerçekten artık tel degiştirmek istemiyorm kamerası güzelmiş son olarak dokunmatigi nasıl
    iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: akgolo

biliyorum alper abi bıktın benden ama lg her konuda kafama yattı sadece i5700 ile kıyaslamalar bölümünde i5700 resistive lg capacitive yani basmatik o kadar iyi degil diyorlar söz bu son sorum olacak :D çünkü gerçekten artık tel degiştirmek istemiyorm kamerası güzelmiş son olarak dokunmatigi nasıl
    iyi günler

Hocam i5700 ü al 2.1 e yükselt keyfine bak... i7500 ve lg optimusda i5700 kadar destek de yok, android için hele bunu sakın alma... Kesinlikle i5700... forumda yüzlerce kulllanıcısı var. Bir sorunun olsa dakikalar içerisinde çözümünü bulabiliyorsun Ama kamerası en az 5mp olsun vs diyorsan orasını bilemem ama android için ALACAKSAN bu fiyat aralığında ve segmentte İ5700 DEN BAŞKA ALTERNATİF OLAMAZ. BU fiyat aralığında RESMİ samsung 2.1 SÜRÜMÜ AÇIKLANMIŞ OLAN tek TELEFON i5700

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 6 Eylül 2010; 13:51:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metbey

quote:

iyi günler

Hocam i5700 ü al 2.1 e yükselt keyfine bak... i7500 ve lg optimusda i5700 kadar destek de yok, android için hele bunu sakın alma... Kesinlikle i5700... forumda yüzlerce kulllanıcısı var. Bir sorunun olsa dakikalar içerisinde çözümünü bulabiliyorsun Ama kamerası en az 5mp olsun vs diyorsan orasını bilemem ama android için ALACAKSAN bu fiyat aralığında ve segmentte İ5700 DEN BAŞKA ALTERNATİF OLAMAZ. BU fiyat aralığında RESMİ samsung 2.1 SÜRÜMÜ AÇIKLANMIŞ OLAN tek TELEFON i5700

valla telefon konusunda modelden modele atlıyorm :D ne alacagımı bilemez oldum ama gt540 ı da çok övüyorlar 3 ünden biri olacakta bakalm hangisi yorum için tşk ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metbey

quote:

iyi günler

valla telefon konusunda modelden modele atlıyorm :D ne alacagımı bilemez oldum ama gt540 ı da çok övüyorlar 3 ünden biri olacakta bakalm hangisi yorum için tşk ederim

hocam sürümü düşük optimusun, android için alacaksan kesinlikle almayacaksın hocam, bu bir gerçek; yorum değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 6 Eylül 2010; 18:00:59 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.