Şimdi Ara

LG, Galaxy SIII modeline rakip hazırlıyor olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
5.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG, Galaxy SIII modeline rakip hazırlıyor olabilir

Teknoloji gündemi şu sıralar Samsung'un tanıtacağı Galaxy SIII modeline odaklanmışken, LG'nin sessiz sedasız rakip bir model hazırladığı iddia ediliyor.

Güney Koreli DDaily sitesinin ele geçirdiği sunuya göre LG'nin yeni modelinin proje adı D1L olarak belirlenmiş. 1.5GHz hızında MSM8960 Snapdragon S4 yongada sistemi taşıyacak cihaz LTE/3G standardını da destekliyor. 4.7 inçlik 1280 x 720 piksel çözünürlükte LCD ekran, Android 4.0 işletim sistemi cihazın diğer özellikleri arasında.

LG yetkilileri de fazla detaya inmeden projenin varlığını doğruluyor. Modelin piyasaya çıkış tarihi olarak Mayıs ayı civarı gösteriliyor. Benzer özelliklere sahip Pantech Vega Racer 2 modeli de yine iddialara göre Mayıs ayında Güney Kore piyasasında olacak.

Batarya konusunda net adımlar göremesek de özellikle güçlü işlemci çözümleri bu yıl amiral gemisi modellerde sıkı bir rekabete tutuşacak. HTC One X, One S, Evo 4G, Samsung Galaxy SIII, ASUS Padfone, Huawei Ascend D Quad, LG Optimus 4X HD, ZTE Era gibi modeller farklı işlemcileriyle piyasada boy gösterecek.

• LCD ekranla mı rakip olacakmış ?
  • özellik olarak birbirlerine yakınlar tasarımı iyi olan kazanır bence
  • Gene yalan söylemesin de..
  • iki kardeş firma rakip mi olacakmış
  • fail
  • Lcd ekranı Htc One X de kullanıyor ama piyasadaki en iyi ekran deniyor şuan.(güç tüketimi haric)

Lg pekala yapabilir, zaten A15 mimari işlemci ile iyi iş cıkarabilir. Artık S III de nasıl bir işlemci olacak bekleyip göreceğiz. Bu saaten sonra işlemci tek basına genelleme yapmaya yetmesede yinede A9 mimari bir işlemci ile cıkarırsa S III benim için ölü doğmuş olacak. İphone 5 rakip olarak baska model cıkarırım derse o ayrı tabi
  • lcd dedin kafadan kaybettin
  • Yalan değil dimi LG ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Lcd ekranı Htc One X de kullanıyor ama piyasadaki en iyi ekran deniyor şuan.(güç tüketimi haric)

Lg pekala yapabilir, zaten A15 mimari işlemci ile iyi iş cıkarabilir. Artık S III de nasıl bir işlemci olacak bekleyip göreceğiz. Bu saaten sonra işlemci tek basına genelleme yapmaya yetmesede yinede A9 mimari bir işlemci ile cıkarırsa S III benim için ölü doğmuş olacak. İphone 5 rakip olarak baska model cıkarırım derse o ayrı tabi

LCD ekranları küçümseyen zaten yok da amoled daha canlı renklere sahip daha ince daha az güç tüketen bir ekran amoled teknolojisi varken lcd kullanmak pek mantıklı değil

• LG mi? Hadi huawei deseler daha inandırıcı ve mümkün derdim de servistekilerle kanka olacaksam, servise giden cihaz pilsz şekilde geri geliyorsa kusura bakmasınlar ben para veremem o firmaya. Güvenmem, güvenemem. Daha yeni bombayı patlattılar özür dileyerek. En iyi cihazı da üretse güvenmeyeceğim markalardan, firmalardan biri...
  • Olabilir... Yapabilir.... Edebilir....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten tüm markalar birbirlerinin aynı segmentteki modellerine rakip hazırlıyor, LG de hazırlıyor, diğerleri de, doğal olarak.

Ayrıca işin doğrusu, herkes pastadan pay alabilmek için piyasanın değişik segmentlerinde rakipleriyle yarışabilecek ürünler geliştirmeye çalışıyor. Kimsenin özel bir model seçerek onu hedef alarak birşeyler geliştirdiğini sanmıyorum, bu çok basit olurdu. Modeli birebir al, bir özelliğini farklılaştır-geliştir, işlem tamam (mı acaba:)...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertacarslan -- 9 Nisan 2012; 14:22:04 >
  • LG'nin ekranlarına laf atanlar hiç amoled ile yanyana getirip karşılaştırmışlar mı acaba?
    LG'nin ekranı renkleri çok daha gerçek gösteriyor(siyah hariç).

Özellikle beyaz renkten anlayabilirsiniz bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

LG'nin ekranlarına laf atanlar hiç amoled ile yanyana getirip karşılaştırmışlar mı acaba?
    LG'nin ekranı renkleri çok daha gerçek gösteriyor(siyah hariç).

Özellikle beyaz renkten anlayabilirsiniz bunu

Olay sadece renkler degil ki,yeni teknoloji,daha ince tasarim,daha az pil tuketimi varken lcd tercihi ucuza kacmak olur amiral gemisi bir telefon icin

• Benim gibi ekranı amoled olmadığı için bu ve iphone gibi telefonları hemen eleyen çok kişi var mı? :)
  • note'ada rakip çıkartmışlardı :D
  • ikame olur ama rakip olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mokinto

Benim gibi ekranı amoled olmadığı için bu ve iphone gibi telefonları hemen eleyen çok kişi var mı? :)

Ben varim :))

• quote:

Orijinalden alıntı: mokinto

Benim gibi ekranı amoled olmadığı için bu ve iphone gibi telefonları hemen eleyen çok kişi var mı? :)

bende varım :-)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.