Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.021
Cevap
82
Favori
543.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lg nin tüketici gözünde edindiği kötü şöhreti ve xiaomi nin Mi5 le kazandığı fiyat performans kralı ünvanı bundaki temel sebep bence. Tüketici gözünde edindiğin yer çok önemli. Lg g2 ile gönüllere kurduğu tahtı yıkmak için tüm gayreti gösterdi netekim başarılıda oldu. Şimdi ağzıyla kuş tutsa tüketici nazarında kıymeti olmuyor. Zamanında g2 ile piyasayıda gönülleride feth etmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    V40 değilde V35 gelse yeter hocam. V30 daki eksiklikler giderilmiş tasarım korunmuş. Fiyatta daha alınası olacaktır V40 A göre tabiki

• Teşekkürler bilgilendirme için.

Evet haklısınız V40 fiyatı gerçeten yüksek gelecek ama V30 ve G7 nin fiyatı biraz daha düşecek diye umut ediyorum.

V35 keşke gelse ama bi türlü getirmediler bu saatten sonrada gelebileceğini düşünmüyorum.

Ben biraz daha beklemeye karar verdim V30 veya G7 alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Teşekkürler bilgilendirme için.

Evet haklısınız V40 fiyatı gerçeten yüksek gelecek ama V30 ve G7 nin fiyatı biraz daha düşecek diye umut ediyorum.

V35 keşke gelse ama bi türlü getirmediler bu saatten sonrada gelebileceğini düşünmüyorum.

Ben biraz daha beklemeye karar verdim V30 veya G7 alacağım.
    Ben bu döviz kuru ile g7 nin fiyatının düşeceğini düşünmüyom. G7 Türkiyeye giriş yaptığında dolar düşüktü
    aynı ikilemdeyim hocam birinden birine karar veremiyorum Aslında g7 de oled ekran bide 3300 batarya olsaydı yada v30+ da 8mp ön kamera boombox speaker olsaydı karar vermek çok daha kolaydı ama neyse
    Cihazı alınca tercihinizin sebebini ve kullanım sonrası fikirlerinizi merakla bekliyorum hocam
  • Aynen çok doğru söylüyorsun hocam G7 yi oled ekran ve 3300 mah yapsalardı düşünmeden G7 derdim.

Ama V30 dada bombox speaker yok ön kamera kötü deniyor bakalım hangisi nasip olacak dediğim gibi biraz daha bekleyeceğim belkide ufakta olsa fiyatta düşecek diye umudum var.

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Aynen çok doğru söylüyorsun hocam G7 yi oled ekran ve 3300 mah yapsalardı düşünmeden G7 derdim.

Ama V30 dada bombox speaker yok ön kamera kötü deniyor bakalım hangisi nasip olacak dediğim gibi biraz daha bekleyeceğim belkide ufakta olsa fiyatta düşecek diye umudum var.
    Aynı umut bende de mevcut hocam Sonuçta döviz fiyatı ebed müddet bu seviyede kalmaz illaki düşecektir Hem bakarsın bekleme sırasında Lg bir süpriz yapıp V35 i geitrir

• Evet şu anda beklemek en iyisi ama V35 in geleceğinden hiç umudum yok G7 düşürse V30 fiyatına ki buda zor bir ihtimal gözüküyor bu kurlarla bakalım hangisi nasip olacak@kntrli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERMAN -- 7 Eylül 2018; 17:42:37 >
  • Herkese selamlar olsun arkadaşlar s9 plus sahibiyim g7 thinq ile değişim yapmak istiyorum sizce mantıklı olurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: turkiye_1634

Herkese selamlar olsun arkadaşlar s9 plus sahibiyim g7 thinq ile değişim yapmak istiyorum sizce mantıklı olurmu
    S9+ 'dan memnun değil misiniz?
    Ben de alım aşamasındayım ve G7,S9,P20 arasında gidip geliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruiser_16

S9+ 'dan memnun değil misiniz?
    Ben de alım aşamasındayım ve G7,S9,P20 arasında gidip geliyorum...

Alıntıları Göster
    Yok hocam ondan değil telefon gayet iyi değişiklik olsun istiyorum

• kntrli kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşım da aynısını dolar 3.50'ye fırladığında söyleyip sistem toplamayı ertelemişti.

Hayırlısı olsun diyelim hocam

• infrared kullanıcısına yanıt
    Mi 8 kullanıyorum bundan önceki telefonum v30 onu eşime verdim hız kamera yazılım ve pil hepsi lg den üstün 3bine aldım 64 global lg ye 4bin vermek akıl işi değil 1 ay sonra 2500 lere düşünce alınır belki ozaman bende lg sever olarak mi 8 satıp g7 alabilirim belli olmaz şuan için fiyat performans olarak mi 8 önde

• İnstgramda 5hesaptan fazlasını nasıl kullanabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: omerf32

İnstgramda 5hesaptan fazlasını nasıl kullanabiliriz?
    Bütün konulara aynı soruyu sormak yerine tek başına bir konu açsanız?

• Kronik sorun var mi cihazda? Önceki modellerde olan ekran batarya sorunları? Mi 8 vs g7???

• karakaya_o kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar selamlar
    Uzun suredir giris yapamiyordum is yogunlugundan ben su anda 10 gundur kullaniyorum herhangi bir kronik hata ile karsilasmadim tek sikintim instagramdaki buglar ve apple musicde arada bir durdurma hatasi oda lg kaynakli degil uygulama optimizasyonu beklemekden baska yapacak bisey yok onun disinda hic sikinti yasamadim su ana kadar sarji qhd %70 seviyesinde parlikla bana gunu cikartiyor sabah 630 da cikiyorum evden aksam saat 10 gibi takiyorum diyebiliriz tabi bu kullanim seneryolarina gore degisiklik gosterebilicek seyler sonuc bazinda ben daha herhangi bir hata ile donanimsal karsilasmadim su ana kadarda forumda denk gelmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jb.ati kullanıcısına yanıt
    G7 ye bayağı bir tav oldum fakat ekonomik sebeplerden dolayı mi 8 e yönelmek durumunda kaldım. Hayırlısı buymuş demek ki. İyi forumlar :)

• Merhaba arkadaşlar,siz değerli lg g7 thinQ kullanıcılarının fikirlerini almak istiyorum. Düz S9 kullanıyorum,acaba lg g7 thinQ ya geçsem değermi? Lütfen yardımcı olun teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fergusonnn -- 10 Eylül 2018; 10:24:8 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.