Şimdi Ara

★★★★ LG G7 ThinQ ANA KONU ★★★★ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.020
Cevap
82
Favori
543.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cruiser_16

Peki sizce P20 (Pro olmayan) mi? Samsung s9 (Plus olmayan) mu? G7 mi?
    P20'de IP 68 sertifikası yok , S9'un edge ekranı tehlikeli ve tek kamera olması eksi yönü gibi gözüküyor.
    Diğer iki cihaz hakkında bilginiz varsa G7 ile karşılaştırma yapabilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Huawei normalde kaliteli telefonlar yapiyordu mate serisini ozellikle cok begenirdim ama p serisini oldum olasi sevmedim ozellikle p20 yi telefonun elde bana verdigi his sanki 500 liralik gm telefondu hic tok bir hissiyati yokdu ekran cok sonuk geliyordu begenmemistim s9 ise evet ekran konusunda kavisli hos duruyor ama su devirde yil 2018 2019 a giricez tek kamerali bir amiral gemisi ben sahsen o parayi vermem tamam dual pixel olayi cok basarili isler cikartiyor ama o parayi verirken birdaha dusunurum ben tercihimi g7den yana kullandim 4 gun oldu alali cevremde ip x kullananlar var acik konusayim begenen cok insan var ozellikle ses kalitesi konusunda mono olmasina ragmen yaninda cogu telefom sonuk kaliyor tabiri caizse agliyor diyelim ben verdigim 5k ya uzulmedim sahsen cunku hakkini veriyor telefon sadece pubg de bu kadar isinmasi beni uzdu sahsen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar bu gun bolca cekebildigim kadar fotograf cekimi gerceklestirdim yalniz cogu autoda haberiniz ola oturup manuel ayarlamak icin fazla vakit sahibi degildim bi davete geldim gerek gun batimi gerek gece gerek gunduz autodaki performansini gormus olacaksiniz ama bu gece pek atabilecegimi sanmiyorum yarin drive hesabimi yuklerim sizlerde bakabilmis olursunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jb.ati kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam takipteyim

• Arkadaşlar G7 mi V30 mu bir akıl verin lütfen aradaki 1000 TL fark vermeye değermi

• quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Arkadaşlar G7 mi V30 mu bir akıl verin lütfen aradaki 1000 TL fark vermeye değermi
    Ben ilk çıktığı zaman lg v30 almıştım bir hafta dayanabildim ve zararına sattım.Bana sorarsanız 1000 liraya değer ama yinede siz her ikisinide inceleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jb.ati

Huawei normalde kaliteli telefonlar yapiyordu mate serisini ozellikle cok begenirdim ama p serisini oldum olasi sevmedim ozellikle p20 yi telefonun elde bana verdigi his sanki 500 liralik gm telefondu hic tok bir hissiyati yokdu ekran cok sonuk geliyordu begenmemistim s9 ise evet ekran konusunda kavisli hos duruyor ama su devirde yil 2018 2019 a giricez tek kamerali bir amiral gemisi ben sahsen o parayi vermem tamam dual pixel olayi cok basarili isler cikartiyor ama o parayi verirken birdaha dusunurum ben tercihimi g7den yana kullandim 4 gun oldu alali cevremde ip x kullananlar var acik konusayim begenen cok insan var ozellikle ses kalitesi konusunda mono olmasina ragmen yaninda cogu telefom sonuk kaliyor tabiri caizse agliyor diyelim ben verdigim 5k ya uzulmedim sahsen cunku hakkini veriyor telefon sadece pubg de bu kadar isinmasi beni uzdu sahsen

Alıntıları Göster
    S9 plustan lg g7 ye geçtim. pubg de bence s9 a göre çok daha serin çalışıyor.aşağıdaki linklerden tam yükte s9 plus ve lg g7 nin ısı bilgilerine bakabilirsin

https://www.notebookcheck.net/Samsung-Galaxy-S9-Plus-Smartphone-Review.293288.0.html

https://www.notebookcheck.net/LG-G7-ThinQ-Smartphone-Review.308990.0.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F5DFA3868 -- 2 Eylül 2018; 21:42:59 >

• Bende kararsız kaldım G7 deki bombox speaker ı merak ediyorum açıkçası denemem lazım her ikisinide teşekkürler bilgi için

• Arkadaslar aksesuar olarak kilif ekran koruyucu nerden aldiniz nereden temiz ettiniz kalitelimi sizden ricam yardimci olursaniz hem konumuzada eklemis oluruz aksesuar destegi vs gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Ben ilk çıktığı zaman lg v30 almıştım bir hafta dayanabildim ve zararına sattım.Bana sorarsanız 1000 liraya değer ama yinede siz her ikisinide inceleyin.

Alıntıları Göster
    Hocam v30 da ne gibi sorun yaşadınız acaba biraz açarmısınız zira bende iki cihaz arasındayım

• quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

Hocam v30 da ne gibi sorun yaşadınız acaba biraz açarmısınız zira bende iki cihaz arasındayım

Alıntıları Göster
    Kamerasını beğenmemiştim.v30 dan sonra enaz 4. 5 telefon kullandığım için tam hatırlamıyorum yanlış bilgi vermek istemiyorum ama beğenmeyip aldığım arkadaşa 200 lira eksiğine veri vermiştim.

Bu telefon ile v30 un mukayesesi yanlış olur zaten. Ben bunu beğendim ama engeç bşr ay içinde satıp başka telefon alırım o yüzden probkemlerini hatırlamamam tuhafınıza gitmesin. Yaşımda biraz fazla ve gençler kadar hafızada yer kalmamış

• LG Firmasının amiral gemilerine güncelleme desteği nasıl?
    Örneğin , slow motion özelliği yazılım güncellemesiyle daha iyileştirilebilir mi sizce?
    En az 2-3 yıl sıkıntı çekmeden idare edebilir mi beni bu cihaz?
  • Arkadaşlar! LG telefonlarda Huawei telefonlardaki gibi kendi galerisinde fotoğraflar oluyor mu? Mesela Huawei sürekli yeni yeni fotoğraflar yüklüyor otomatik olarak.

• grolof kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ;)

• Arkadaşlar mi8 ile g7 nin fiyatı neredeyse aynı. Bu şartlar altında mi 8 almak saçma değil mi? İnsanlar neden bu kadar mi 8 e takmış durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: infrared

Arkadaşlar mi8 ile g7 nin fiyatı neredeyse aynı. Bu şartlar altında mi 8 almak saçma değil mi? İnsanlar neden bu kadar mi 8 e takmış durumda
    bende hepsiburadadan mi 8 siparişi vermiştim 128 gb versiyonu 3700 tl idi. 300 tl verip lg g7 almak daha mantıklı geldi. sonra mi siparişimi kargodan teslim almadan geri iade ettim. ithalatçı garantili telefon almak içime sinmedi. Artı ses konusunda ve serin çalışma konusunda lg g7 daha başarılı mi 8 e göre.
  • Mi 8 in g7 ye göre pil ve bana göre yazılım konusunda avantajı var. Sizin bildiğiniz başka bir avantaj var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: infrared

Mi 8 in g7 ye göre pil ve bana göre yazılım konusunda avantajı var. Sizin bildiğiniz başka bir avantaj var mı?
    Lg g7 suya ve toza karşı dayanaklı ayrıca 32 bit Hi-Fİ quad dac ve DTS destiği var.
  • Teşekkürler. Bende g7 almaya karar verdim.

• V30 & G7 arasında hala seçim yapamadım V40 beklemeğe değermi acaba

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Hocam tabiki iki telefondan da daha üstün olacak v40. Güzel atılımlar yapmaya başladı lg çünkü. Fakat fiyat durumunu da gözönünde bulundurmanızı öneririm çünkü şahsi kanaatimce 5500 lirayı geçecek v40ın fiyatı.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.