Şimdi Ara

LG G6 modelinde kullanılacak ekran ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AVCI_31

şu telefonlarda 1080p neylerine yetmiyor arkadaş ? ne gerek var o çözürünürlğüe ? telefonu yormaktan başka bir işe yaramıyor..

Size tamamen katılıyorum fakat firmalar şu VR sevdalarından dolayı çözünürlüğü yükseltmeye çalışıyorlar. Bir de pazarlama taktiği. Telefondan anlamayan adam 'Bu telefonda 2K ekran varmış, kesin 1080p'den iyidir' kafasında oluyor fakat bilmiyor ki fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Colouse -- 11 Ocak 2017; 7:20:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasarımı komple değiştirsin bence böyle gitmez bu
  • lg g4 ekran paneli heç çok renkli hemde çok canlı çok güzel ama sağlamlık yok.lg5 yerine lg 4 işlemci ekra ve pil performansını iyileştirip üzerine parmak izi sensörü v.s koysalardı 2016 telefonu olurdu ama onun yerine gittiler g5 yaptılar gerçi oda güzel ama g4 kadar elde tutma kolaylığı ve ekran küçük.umarım en yakın zamanda bu paneli düzeltirler de ghost hayalet ekranı iyileştirirler çünkü amoled ekran dan daha canlı gösteriyor ekran.

• LG'nin adının nerden geldiğini buldum

Lucky Ghostscreen :D

• g5 kullanıyorum. Ekranda hoşuma gitmeyen iki şey var. Birincisi dokunmatik g2 kadar iyi değil.
    ikincisi hd çözünürlük yerine yuksek çözünürlük var. ozellikle 7.0 updatten sonra daha çabuk batarya tüketip daha yavaş şarz etmeye başladı.
  • jubeii kullanıcısına yanıt
    Hocam birde G3'ün ekranını denemenizi tavsiye ederim. Ekrana kafa atman falan gerekiyor çalışması için :) g5 inde ghost screen çıkan kardeşime idare etsin diye g3'ümü verdim. Çocuk hayata küstü.
  • Dolar yarın ya da sonraki gün 4tl'yi geçecek, fiyatını alınabilir tutmayı nasıl başaracaklar bakalım...
  • biz 4.7" bekliyoruz adamlar 5.7" yapmış.çöp
  • LG G6 modelinde kullanılacak ekran ortaya çıktı
  • LG sayfası benim için kapanmıştır artık sadece arayüzü gönlümde kalacaktır g3 kronik sorunlar kasa çatlama, açılır kapanır ekran ve ürünün arkasında durmayan firma resmen bitti.

• Sony Xperia™ Z2 kullanıcısıyım. Benim telefonum için de yazılmayan çizilmeyen kalmadı, fakat telefonumdan SON DERECE memnunum. Herşeyi ile çok güzel bir cihaz.

Dolayısıyla LG hakkında böyle konuşan insanlara pek de bakmamak lazım. Şu ekrana bakın mükemmel bir ekran olacak.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.