Şimdi Ara

LG G6 ile ilgili merak edilen ne varsa bu videoda! Biz sorduk LG cevapladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  LG Mobile Türkiye Satış Müdürü Mehmet Ali Yıldırım ile LG Mobile ve G6 hakkında merak ettiklerinizi konuştuk.

• -Alem buysa Kral benim.

Samsung Galaxy S8.

Kimse 821'li cihaza o parayı vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 10 Nisan 2017; 15:58:21 >
  • LG Geçtiğimiz senelerde kullanıcıları ghosting , bootlop, ekran sararma sorunu gibi problemlerle çok mutsuz etti. Bu nedenle satışları düştü. Uygun fiyat politikası izlemesine rağmen samsungun çok gerilerine düştü. LG G6 ile bu açığı kapatmayı hedefliyor ancak fiyatı döviz kuru nedeniyle çok yüksek. Umarım 1-2 aya kadar fiyatlar 1500-2000 bandına düşerse satışları yükselecektir.
  • v20 ne kadar satılmış ki sorun yaşanmadığı iddia ediliyor. G2 den memnun kalıp, G4 den ağzı yanan biri olarak
    "daha da gelmem LG ye"

• Arkadaşımın G4'ü vardı. Bootloop-Ghostscreen sorunlarından dolayı G5 ile değiştirdiler. Okey buraya kadar hiçbir sorun yok. Ama sonra G5'te de Ghostscreen oldu ve LG "Bu telefonun özelliği." diye işin içinden sıyrılmaya kalkıyor. Ve ne yazıktır ki pek çok kullanıcıya verilen cevap da farksız.

G6'yı uygun fiyattan sunsalardı bir nebze kabul ettirebilirlerdi ama G2'den sonra her telefonlarında kronik bir sorun var. Zaten zarar ettikleri de "iş planı değişikliği" soslu araya aracı sokmalarından belli.
  • aracıyı cıkardık son kullanıcı avantajlı fiyattan alsın diyorda 3699 tl nedir

• Aracısız 3700 fiyat çektilerse aracı olsa Galaxy S8 parası isterlerdi heralde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • işlemciye bakıyorum g5 den hiçbir farkı olmayan bir telefon 2ye 1 ekran oranıda zaten tam bir saçmalık samsung bu saçmalığa girdi buna bu paraya verceğinize g5 alın devam edin yada varsa değiştirmeyin gereksiz olur

• Ciddi düşündürüyor beni G6 ama s7 edge'den sonra lg tat vermeyebilir mi diyorum. Ayrıca fiyat ve G4-G5 serilerindeki sorunlar can sıkıcı. ne olurdu şu s8 bu fiyatlarda çıkaydı :(

• Xiaomi candır can mi5 ler hala 1200 den gidiyor.
  • öncelikle şöyle bir cevabım var .. telefonu nerden alırsam alayım durup dururken anakartı bozulursa eğer lg firması bu telefonu benden almadın nerden aldıysan oraya göster deme hakkı yok. Eğer böyle birşey diyorsa Lg firması değil Lg ürünleri ithal eden bir firma olarak göstersin kendini.. Zira biz g6 yı tasarlarken demiş firmayı sahiplenmesini çok iyi biliyor.

anakartlarınız bozuluyor.. telefonlar çöp oldu 2 yıl doldu diye bakan yok .. resmen bozuk telefon satıyorsunuz . lg g3 lg g4 fiyasko telefonlar .. lg kabul etmiş ama türkiyede tüketiciyi koruyan olmadığı için ne bir telefon toplama mevzusu var ne de getir yenisini teslim edelim gibi bir uygulama var ..

Lg G6 ya ayrı ayrı yazılcak o kadar şey var ki .. 3699 tane şey yazarım ama susuyorum ..

iyi çalışmalar en azından türkiyede yaşadığım sürece bu firmadan alışveriş yapmam ..

• Bootloop-Ghostscreen cihazım lg g4 bu sorun benim telefonumda da var ve kktc deyim. Burda cihazın satışı var ama sorunla ilgilenmiyorlar yardım istiyorum. LG gibi bir markanın sorunuma umarım müşteri memnuniyeti adına acil çözüm bulmasını bekliyorum.

• Fiyatları görünce merak bir anda bitiyor! Daha önce sorulara istediği cevabı veren bir LG yetkilisi vardı, en iyisini biz yaptık, en uzağa biz gittik formatındaydı, ona ne oldu? :-)
    Not: Ci'si İngilizce 6'sı niye Türkçe? Saçma-sapan dil kullanımına son verin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukyenici -- 10 Nisan 2017; 18:31:52 >
  • Türkiye de satmaz.

s8 de s8+ da satmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG GFLEX 2 ile neden ilgilenmiyor sormak gerek !!!

• Adamı ne konuşturdunuz Mesut Video bitiminde adam bi rahat oh çekti. Nefes nefese kaldı.
  • Rusya 3400 ve türkiye de ise 3699 var rusyada kol saati veriliyor türkiyede ise üretimi kalkan bir projeksiyon ben dizaynı beğendim ama türkiyede fiyatların yüksek olmasından ötürü en azından iki seçenek hediyelerde yapılabilirdi.

• hlsjs: Video file not found

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 10 Nisan 2017; 22:34:18 >
  • G4 den ağzım yandı kimseye tavsiye etmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

Fiyatları görünce merak bir anda bitiyor! Daha önce sorulara istediği cevabı veren bir LG yetkilisi vardı, en iyisini biz yaptık, en uzağa biz gittik formatındaydı, ona ne oldu? :-)
    Not: Ci'si İngilizce 6'sı niye Türkçe? Saçma-sapan dil kullanımına son verin lütfen.

sen "lege ge altı" mı yoksa "elci ci six" mi diyorsun?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.