Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
464.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Parmak izi okuyucusunun arızalandığını falan duydum da, ayarlardan parmak izi seçeneğinin kalkmasını ilk defa duyuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de çok şaşırdım ama baya yaygın bir sorunmuş yabancı forumlarda bolca yazan var. Yaklaşık bir aydır telefon ısındıkça parmak izi okumamaya başlıyordu, en son komple gitti. Telefonun şarjını sıfırladım kapanıp açılınca menü geri geldi ama okumuyor hala.

Hocam mümkünse Ankara içinde arıyorum kargo vs uğraşmasam daha iyi olur
    @xtonymadx
  • quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

Ben de çok şaşırdım ama baya yaygın bir sorunmuş yabancı forumlarda bolca yazan var. Yaklaşık bir aydır telefon ısındıkça parmak izi okumamaya başlıyordu, en son komple gitti. Telefonun şarjını sıfırladım kapanıp açılınca menü geri geldi ama okumuyor hala.

Hocam mümkünse Ankara içinde arıyorum kargo vs uğraşmasam daha iyi olur
    @xtonymadx
    https://www.lg.com/tr/destek/teknik-servis/teknik-servis-arama-detay/ankara-TR000912

ANADOLU BLV 2 CD ATB İŞ MERKEZİ I BLK NO.240 MACUNKÖY ANKARA , 06_ANKARA , 06_ANKARA , 06420

GÜNEŞ ELEKTRONİK yetkili servis ankara'da.Buraya götürün bence.
  • tanjugrudal T kullanıcısına yanıt
    Oynadığım çoğu oyunda malesef takılma yapıyor. Bunun sebebide ramı orantısız kullanması. Mi a1den buna geçtim ve her türlü mi a1 daha hızlı. Mi A1 de boş raö her aman 2gb kalırdı. G6da 1 gb fazla Ram boş kaldığına zor rastlıyorum. Google play store dururulamayan uygulama 1g yakın Ram tüketiyor. En iyi telefonumda yapsan yazılım herşey.

• arkadaşlar merhaba rica etsem *#546368#*870# kodu ile svc menü- battary test- battary information diyip batarya kapasitesine bakarmısınız benim cihaz 4 aylık ve batarya %90 kapasitede ve döngü 197 gözüküyor

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tecnikadamoguz01 -- 9 Aralık 2018; 23:3:10 >
  • %89 nerede yazıyor? Benimki de bu ama %kaç anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepix -- 9 Aralık 2018; 23:5:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • recepix kullanıcısına yanıt
    Hocam kodu girip verdiğim önergeyi takip ederseniz ve fotodaki tik işaretini atıp sdcard a log al derseniz corrent kısmında batarya kapasitesi yazıyor

• tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Çıkan bu hocam

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

• recepix kullanıcısına yanıt
    Orda 702 mi yazıyor yoksa benim gözler mi gidik.?

Ben bu iş çözemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    :) o rakam daha da fazlaydı indi biraz. Bence o kısım değil pil sağlığı.

O kısım şu anki pil durumu. Yani %kaç şarjın kaldığı yazıyor. Pil kapasitesi değil. Ayfonlarda pil kapasitesi öğreniliyor da, androidde öğrenildiğini hiç duymadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tecnikadamoguz01

Orda 702 mi yazıyor yoksa benim gözler mi gidik.?

Ben bu iş çözemedim

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B71D1D1 -- 10 Aralık 2018; 8:49:23 >
  • rssguven kullanıcısına yanıt
    Hocam Ruslar 4pda bu kod aracılığıyla kaç kez şarj edildiğini ve pilin kapasitesinin filan öğrenildiğini yazmışlar

• Bizim cihazlar güncelleme almayalı kaç ay oldu ya :) iyice nefret ettirecek LG kendinden g6 nin bazı modellerine hatta G5 e bile Kasım güncellemesi geldi LG Türkiye kadar umursamaz ve işini baştan savma yapan bir firma daha görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepix -- 10 Aralık 2018; 11:7:35 >
    Döngünün 197 olduğu nerede yazıyor?

• Aycos A kullanıcısına yanıt
    Battary test kısmında hocam

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

LG tr ye bootloedar için baskı yapsak aslında gül gibi cihaz heba oluyor bu şekilde

• Mi a2, g6, mate 20 lite, honor play, mi 8 lite arasında hangisinin fotoğraf kalitesi daha iyidir? Az çok kameradan anlayan yazarsa sevinirim. Bayağıdır karşılaştırma videolarına bakıyorum ama g6 ile bunların karşılaştırması pek yok, g6 videolarda s8'den biraz geride ama fiyatı çok daha uygun. Ghost screen sorunu bu modelde ne durumda?
  • Yeni LG sahibi olan biri olarak ilk izlenimlerim

Şarjı beklediğimiden çok kısa gidiyor iş hayatımda aktif kullandığım için öğleden sonra tekrar doldurmam gerekiyor

Arama veya gelen arama sırasında ortalama 5 çağrıdan birinde karşı taraftan sesi alamıyorum tekrar aradığımda düzeliyor bunu yaşayan var mı

Ayrıca örneğin bazen whatsapta klavyeyi açmak için bir kaç defa basmak zorunda kalıyorum

Zil sesi de beklediğimden düşük

Bu şikayetlerle servise versem muhtemelen cihazında hiç birşye yok sağlam deyip geri verecekler

Yani kısacası 2000 TL civarına huawei mate 10 veya p 20 gibi seçenekler varken yanlışmı yaptım demiyor değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N.forest -- 10 Aralık 2018; 19:9:48 >
  • ennns E kullanıcısına yanıt
    G6 öncesi mi note 3 kullandım ve note 3 göre benim hissettiğim tek eksiği şarj diyebilirim onun dışında gcam ile mi note 3 kamerasını aratmıyor asla

Verdiğin modeller arasında ise ilk baş honor play sonrada mate20 lite derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tecnikadamoguz01 -- 10 Aralık 2018; 19:14:8 >
  • Eğer ghost screen ve bootloop sorunu yoksa G6 tartışmasız fiyat performans kralıdır,

Muadili olarak general mobile gm 9 pro düşünülebilir.

Ghost screen veya bootloop gibi kronik sorunlar var mı arkadaşlar, bu sorudan gına gelmiştir kusuruma bakmayın....

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.