Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.579
Cevap
53
Favori
464.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hifi ses kaliteli 1080p video kaydettim ama pc de oynatırken sesleri çalmıyor. Vlc player ile açınca sesler de çıkıyor. Movie maker de düzenleme ve birleştirme yapıyorum kaydediyorum sesleri vlc ile açsam da oynatmiyor yok mu bir yolu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .mpower

Arkadaşlar hifi ses kaliteli 1080p video kaydettim ama pc de oynatırken sesleri çalmıyor. Vlc player ile açınca sesler de çıkıyor. Movie maker de düzenleme ve birleştirme yapıyorum kaydediyorum sesleri vlc ile açsam da oynatmiyor yok mu bir yolu?
    K lite mega codec dener misin?

• Arkadaşlar biliyorum donanım olarak falan düşük ama xioami redmi note 5 pro ya da mı 6x le falan takas mı etsem acaba cihazı ya bu aralar xioami kullanasim var 😝

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepix

Arkadaşlar biliyorum donanım olarak falan düşük ama xioami redmi note 5 pro ya da mı 6x le falan takas mı etsem acaba cihazı ya bu aralar xioami kullanasim var 😝
    çin telefonlarına sıcak baksam xioami redmi note 5 plus mavi renk tasarımına ben de bitiyorum da neden takas etmek istiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-11B71D1D1 -- 5 Aralık 2018; 17:43:29 >
  • Valla hocam lg güncelleme olayı illallah ettirdi malum. Miui arayüzü deneyimle ek istiyorum bir de android 9 daki jestler VS var sanal tuşlar yok düşük donanım ama kasma donma VS yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 yıllık asus zenfone 6 maceramdan bugün itibariyle LG G6 ya geçmiş bulunuyorum. Aranızdayım artık :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konu ile alakalı bilgisi olan yokmu oyun oynarken kasma yapıyor canlı yayın açıyorum cubetvde normal de la ama yapmaması gerekiyor emsal cihazlara baktığımızda fakat sd821 4 gb ram gayet güçlü yardımcı olun lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

3 yıllık asus zenfone 6 maceramdan bugün itibariyle LG G6 ya geçmiş bulunuyorum. Aranızdayım artık :)
    Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-11B71D1D1

Hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    Teşekkürler dostum.İlk izlenimlerim çok olumlu cihazla ilgili gerçekten beklediğimden de iyi cihaz
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Aramıza hoş geldin. :) Paranın alabileceği en ucuz ve bir o kadar da çok özellikli amiral gemisi telefona sahip olmuş bulunuyorsunuz.
  • https://www.spigen.com.tr/LG-G6-Kilif-Spigen-Neo-Hybrid-Herringbone,PR-2431.html

Kılıf olarak bunu aldım.Beğendim baya sağlam bir hissiyati var.

Kırılmaz cam olarak tavsiyeniz varmıdır ? Özellikle parmak izi bırakmayan olursa harika olur.
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/lg-g6-ekran-koruyucu-on-arka-full-body-P216236818

Cihazın ön ve arkasını tam olarak kaplıyor. Uygulamasını videolarını izleyerek yapabilirsiniz. Bunlar kırılmaz camlardan farklı ben beğendim. telefonumda şu an var.
    Merhaba. Ben 2 ay kadar önce amazon inidirimine denk getirip Dafoni LG G6 Nano Glass Premium Cam aldım taktım, çok güzel oldu. Aşağıdaki mesajı bu başlığa ilk satın aldığım zaman yazmıştım.
    Gördüğüm kadarıyla 3 seçenek vardı:
    İlki, meşhur Buff koruyucu fakat nedense kutusunun üzerinde LG G6 yazan kısım siyah bir şerit banttan oluşuyor ve şeridi sıyırdığınızda altında
    iPhone 7 Plus ibaresi var, ki bu kutuya basılı, yani orjinal kutu farklı bir cihaza ait. Hepsiburada'dan almıştım, bu durumu fark edince iade ettim...
    Bu firma, bir de piyasada taklitleri olduğundan yakınıp duruyor, herhalde taklitleri ilgili cihazlara daha uyumludur. Muhtemelen alanındaki en sağlam ve koruması en fazla ürün bu, lakin bahsettiğim durumdan ötürü içime sinmedi, cihaz üzerindeki mikrofon ve kamera bölgeleri arasında çok boşluk bırakıyor, zorlama bir uyum var, yalnızca bir etiketi değiştirmekle, ürün farklı bir cihaza uymuyor sonuçta.

İkinci seçenek, Spigen'in LG G6 ekran koruyucusuydu, bu ürün Hepsiburada ve Spigen'in kendi sitesinde tükenmiş görünüyor, bu sebeple eledim. Daha sonra Amazon'a baktım orada 2 adet stokta vardı, ancak fiyat olarak Buff'la yarışıyorlar, adı geçen sitede Spigen'in kendi sitesine nazaran %25 daha ucuz olduğunu da belirtmem gerek...

Üçüncü seçenekse, satın aldığım Dafoni marka ekran koruyucuydu. Bahsettiğim ilk iki seçeneğin yaklaşık yarı fiyatına satılıyor. Araştırdığım kadarıyla en ince ekran kroyucu buymuş, diğerleri 0,3 mm civarı kalınlıklarda olabiliyorken, bu ürün 0,2 mm kalınlığı vaat ediyor. Ekran dokunmatik hassasiyetini de hesaba katarak bunda karar kıldım ve sipariş verdim. Hafta içi elimde olur herhalde.

Not: Elbette birçok farklı marka ve ürün var ancak bu üçü incelemelere göre diğerlerinden daha kaliteli olduğundan, olmuşken iyi bir şey olsun istedim. :)

Not 2: Bu arada, bahsi geçen 3 üründen de muhtemelen daha kaliteli ve LG G6 ekranına en uyumlu/en az boşluk bırakan ürün maalesef artık bulunamıyor, Asahi marka ekran koruyucudan bahsediyorum. Forum içerisinde Ctrl-Alt-Delete mahlaslı arkadaşın verdiği linkten gördüm ve bunu araştırdım, ne yazık ki satışta değilmiş artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1BB4C024C

Merhaba. Ben 2 ay kadar önce amazon inidirimine denk getirip Dafoni LG G6 Nano Glass Premium Cam aldım taktım, çok güzel oldu. Aşağıdaki mesajı bu başlığa ilk satın aldığım zaman yazmıştım.
    Gördüğüm kadarıyla 3 seçenek vardı:
    İlki, meşhur Buff koruyucu fakat nedense kutusunun üzerinde LG G6 yazan kısım siyah bir şerit banttan oluşuyor ve şeridi sıyırdığınızda altında
    iPhone 7 Plus ibaresi var, ki bu kutuya basılı, yani orjinal kutu farklı bir cihaza ait. Hepsiburada'dan almıştım, bu durumu fark edince iade ettim...
    Bu firma, bir de piyasada taklitleri olduğundan yakınıp duruyor, herhalde taklitleri ilgili cihazlara daha uyumludur. Muhtemelen alanındaki en sağlam ve koruması en fazla ürün bu, lakin bahsettiğim durumdan ötürü içime sinmedi, cihaz üzerindeki mikrofon ve kamera bölgeleri arasında çok boşluk bırakıyor, zorlama bir uyum var, yalnızca bir etiketi değiştirmekle, ürün farklı bir cihaza uymuyor sonuçta.

İkinci seçenek, Spigen'in LG G6 ekran koruyucusuydu, bu ürün Hepsiburada ve Spigen'in kendi sitesinde tükenmiş görünüyor, bu sebeple eledim. Daha sonra Amazon'a baktım orada 2 adet stokta vardı, ancak fiyat olarak Buff'la yarışıyorlar, adı geçen sitede Spigen'in kendi sitesine nazaran %25 daha ucuz olduğunu da belirtmem gerek...

Üçüncü seçenekse, satın aldığım Dafoni marka ekran koruyucuydu. Bahsettiğim ilk iki seçeneğin yaklaşık yarı fiyatına satılıyor. Araştırdığım kadarıyla en ince ekran kroyucu buymuş, diğerleri 0,3 mm civarı kalınlıklarda olabiliyorken, bu ürün 0,2 mm kalınlığı vaat ediyor. Ekran dokunmatik hassasiyetini de hesaba katarak bunda karar kıldım ve sipariş verdim. Hafta içi elimde olur herhalde.

Not: Elbette birçok farklı marka ve ürün var ancak bu üçü incelemelere göre diğerlerinden daha kaliteli olduğundan, olmuşken iyi bir şey olsun istedim. :)

Not 2: Bu arada, bahsi geçen 3 üründen de muhtemelen daha kaliteli ve LG G6 ekranına en uyumlu/en az boşluk bırakan ürün maalesef artık bulunamıyor, Asahi marka ekran koruyucudan bahsediyorum. Forum içerisinde Ctrl-Alt-Delete mahlaslı arkadaşın verdiği linkten gördüm ve bunu araştırdım, ne yazık ki satışta değilmiş artık.
    kendiniz nasıl taktınız? ben 3 defa ekran koruyucu değiştirttim küçücük toz bırakıyorlar en son taktığını kendim söküp bantla tozu aldım oda benim gibi takıntı hastası çıktı cihazı alıp kendisi uğraştı şu an ekranda zerre yok şu telefoncular kadar dikkatsiz insan yok neymiş o kadardan birşey olmazmış.

• Çok kolay oldu. :) Bu koruyucunun güzel tarafı G6 ekranına tam uymasıydı, Buff mesela kamera ve mikrofon için koca bi çentik açmış üstte, takmak sıkıntı olur muhtemelen
    Bu koruyucununsa kamera boşluğunu ve mikrofon kısmını önce hizalayarak yerleştirdim gerisi zaten otomatik gibi uydu ekrana. Kabarcık falan da oluşmadı, dokunma hassasiyetinde de bir fark hisstemedim.
    Üstteki mesajı görene kadar koruyucunun varlığını unutmuştum açıkçası. :D Bu da iyi olduğunun göstergesi galiba.
  • Merhaba

Bende geçte olsa Lg G6 almış bulunuyırum. Yazılım güncellemesi var diyor 1 gb indiriyorum geçersiz yazılım diyor bununla ilgili bilgisi olan varmıdır

• Bir süredir ara ara gelen "parmak izi okunamadı" uyarısının üzerine bugün parmak izi tamamen çalışmaz hale geldi, ayarlardan parmak izi menüsü bile yok oldu. Ankara'da yetkili servis öneriniz var mıdır arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: playmaker10

Bir süredir ara ara gelen "parmak izi okunamadı" uyarısının üzerine bugün parmak izi tamamen çalışmaz hale geldi, ayarlardan parmak izi menüsü bile yok oldu. Ankara'da yetkili servis öneriniz var mıdır arkadaşlar ?
    Konya piksel ticaret kendi servisi özel isterseniz gsm iletişim iyi diyorlar ayrıca şengüller de var

• Arkadaşlar cihaz bir kaç gündür usb bağlantısınde nem algılandı uyarısı veriyor kurutmaya çalıştım ama yemedi ne tavsiye edersiniz,

• quote:

Orijinalden alıntı: lantisim

Arkadaşlar cihaz bir kaç gündür usb bağlantısınde nem algılandı uyarısı veriyor kurutmaya çalıştım ama yemedi ne tavsiye edersiniz,
    Kurutma çabalarınıza rağmen aynı uyarıyı veriyorsa servise vermeniz gerekiyor. En sağlıklısı bu olur.

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.