Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
464.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benimkide düzeldi kendi kendine bereket :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35MMUTLU35

LG G6 ile çekilmiş, lightroom ile işlenmiş iki örnek :
    ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★
    ★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Merhaba sayın mutlu. telefonunuz hayırlı olsun.
    martılar bulanık çıkmış.Hareketli nesnelerin çekimi sizce nasıl? Saat kulesini çekerken otomatik mi manuel olarak mı çektiniz?

• WEAS W kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam,
    Çok teşekkür ederim. Saat kulesini otomatikte çektim.
    Kamera 1/60 sn hızda çekmiş. Bu hız duran ya da çok yavaş hareket eden nesneler için ideal.
    Hareketi dondurmak için 1/500 1/1000 sn gibi hızlara çıkmak lazım. Henüz kamerayı o kadar inceleyip çözemedim.
    Kalitesinden memnun olduğumu söyleyebilirim.
    Bir de biz fotoğrafçılar sabit bir nesne önünde hareket eden nesneleri uzun pozlayarak özellikle hareket netsizliği yaratmayı sevdiğimiz için bence bu kare bana göre fena olmadı.
  • LG G6 almayı düşünüyorum. 2000 TL'ye önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EK2001

LG G6 almayı düşünüyorum. 2000 TL'ye önerir misiniz?

1000 lira olsa yine önermiyorum telefon çöp. Her an bir sorunu çıkabilir. 1900e 128gb mi6 al keyfine bak lgye bulaşma.
  • Al kardeş al kullanıyorum güzel telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EK2001

LG G6 almayı düşünüyorum. 2000 TL'ye önerir misiniz?

kesinlikle almak benim 64 gb olanda ghost screen cıktı.kapanan menülerin izi ekranda kalıyor
  • Benim ekran sararmasıda artık gözüme daha çok batmaya başladı servis bunu tamirmi ediyor yoksa değişim mi veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Benim ekran sararmasıda artık gözüme daha çok batmaya başladı servis bunu tamirmi ediyor yoksa değişim mi veriyor

İlk 6 ay içinde donanımsal bir tamir gerektiren arızada cihaz değişimi oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

quote:

Benim ekran sararmasıda artık gözüme daha çok batmaya başladı servis bunu tamirmi ediyor yoksa değişim mi veriyor

İlk 6 ay içinde donanımsal bir tamir gerektiren arızada cihaz değişimi oluyor

3 aylık benim cihazım ama çok beklermiyim acaba

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Servisteki cihaz stoğuna bağlı tamamen. Stok yoksa 2 3 ay bile bekletebiliyorlar ama fatura sizin üzerinize ise ücret iadesi de teklif edebiliyorlar. Stok varsa 1 2 hafta içinde yeni cihaz geliyor

• quote:

Servisteki cihaz stoğuna bağlı tamamen. Stok yoksa 2 3 ay bile bekletebiliyorlar ama fatura sizin üzerinize ise ücret iadesi de teklif edebiliyorlar. Stok varsa 1 2 hafta içinde yeni cihaz geliyor

Fatura benim üzerime değil. Şimdi bir iki yerde okudum g6 stokta yokmuş bekliyorlarmış v30 vermezler mi

V30'da ışık sızmaları ve ekran yanmaları ile boğuşuyor yabancı forumlar. İstemeden önce iki kere düşünün :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Fatura benim üzerime değil. Şimdi bir iki yerde okudum g6 stokta yokmuş bekliyorlarmış v30 vermezler mi

LG servisi zaten genelde üst seviye cihazla değişim yapmasıyla bilinir g4ten g5e geçen çok kullanıcı vardı servis sayesinde :) dediğiniz şey imkansız değil olabilir ancak v30 stoğu olduğunu da sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

V30'da ışık sızmaları ve ekran yanmaları ile boğuşuyor yabancı forumlar. İstemeden önce iki kere düşünün :D

Nasıl bir işe girdik biz yav, tamam sorunlu olduğunu bilerek aldım fiyat performans diyerek ama bu kadar cabukta cortlayacağını düşünmemiştim. 2 aylık telefonun ekranı sararırmı

• quote:

quote:

quote:

LG servisi zaten genelde üst seviye cihazla değişim yapmasıyla bilinir g4ten g5e geçen çok kullanıcı vardı servis sayesinde :) dediğiniz şey imkansız değil olabilir ancak v30 stoğu olduğunu da sanmıyorum

İyi yere dükkan açtık o zaman,

Bizim de peder beyin g3 önce g4 ile o da daha sonra g5 ile değişim oldu vintek serviste. Hiç para harcamadan iki amiral gemisi daha kullanmış oldu. LG servisi Bi değişik çalışıyor bu konularda :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • servisle görüştüm yukarıda arkadaşımızın dediği ilk 6 ayda direk değişim yapıyorlarmış ama ne kadar sürede yeni cihazın geleceğini bilemiyoruz dediler genelde 15 günde oluyormuş ama bazen dahada uzun sürüyormuş, 10 iş gününü geçince ikame cihaz veriyorlarmış.
    uygun bir zamanda servise bırakayım ve bekleyelim bakalım.

peki arkadaşlar telefondaki uygulamaların kaydedilerek yeni telefona kolayca kurulması için bir uygulama falan var mı?
    Hangi servisle konuştunuz hocam ?

• leeshore L kullanıcısına yanıt
    Denesek mi acaba hocam olursa efsane olur ben artık root-rom atmak istiyorum

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.