Şimdi Ara

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.578
Cevap
53
Favori
464.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Söylemedi tarihle ilgili birşey
  • froster2006 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben g5 te 6 ay boyunca yaşamadım ghost. İnsanlar 3. Aydan yaşamaya başlamış. Sanırım biraz da şanstı benimkisi ama eli kulağındaydı bence. Güncelleme 1 2 hafta geç kalsa çıkabilirdi ghost bende de. Ben g4 te yaşadığımı aktardım. G4 te yeni çıkmıştı ve böyleydi. Sonra cihazı değiştirdim zaten. Belki uzun süre kullansam sizin kadar ağır yaşardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G6 modeli, çok yakında LG Minibeam Projektör (PH 150) ön sipariş hediyesiyle ülkemizde ön siparişe sunulacak. Projektörün Fiyatı 1200-1500 tl civarlarında.

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 27 Mart 2017; 16:54:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osuleyman32

LG G6 modeli, çok yakında LG Minibeam Projektör (PH 150) ön sipariş hediyesiyle ülkemizde ön siparişe sunulacak. Projektörün Fiyatı 1200-1500 tl civarlarında.

★★★ LG G6 ANA KONU ★★★

Gerçekten iyi bir hediye fiyat 3400tl olucak deniyor cihazın fiyatı çok pahallı bana göre bende g4 kullanıyorum 1 ay önce deişim oldu 611k serisi g4 geldi servisten bu yeni g4 den oldukca memnunum şarj olsun ısınma olsun oldukça iyi eskisine göre şimdi g6 ya geçmeye değermi birde ben v20 ile bunun arasında kaldım v20 2700tl g6 3400tl v20 b&g kulaklik 360cam ve hifi plus ses dac i hediyeli aradaki 700tl fark verilip g6 alınırmı yoksa 2700 e v20 alınırmı v20 hepsiburadada Lg Türkiye garantili aralarinda daglar fark yok hatta hic yok desek yeridir bazi yerlerde v20 bile daha iyi misal ses daci var kulaklik sesi bir tik daha iyi 64gb ve pili çikabiliyor g6 da ise s821 büyük fark deil ekran kasa oranı cok iyi suya toza dayanikli v20 den cekindigim nokta ekranda yoğun ışık sızması duydum o yüzden çekiniyorum

• 3.400 TL muhabbeti nereden çıktı ? Açıkçası çok iddialı bir fiyat bu. S8'in 3.750 TL olması gerek ki LG G6 için böyle bir fiyat belirleyebilsin.. Sonuçta bu topraklarda da Iphone 7 çok tutulan ve emsal olan bir model. 3250 TL iken Iphone 7, LG G6 ondan daha pahalı olmamalı.. Hediye vereceğiz falan diye şişirirler mi bilmiyorum! Ama ilk satışa çıkacak olan LG G6 ve biraz kafaları çalışıyorsa fiyatı abartmadan pastayı toplaması lazım. 3.400 TL fiyatı gören herkes bir de S8'i görelim bakalım der.
  • osuleyman32 O kullanıcısına yanıt
    fiyat belli mi eğer 3000 tl ve bu cihaz verilirse ozaman alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roque_Jn

3.400 TL muhabbeti nereden çıktı ? Açıkçası çok iddialı bir fiyat bu. S8'in 3.750 TL olması gerek ki LG G6 için böyle bir fiyat belirleyebilsin.. Sonuçta bu topraklarda da Iphone 7 çok tutulan ve emsal olan bir model. 3250 TL iken Iphone 7, LG G6 ondan daha pahalı olmamalı.. Hediye vereceğiz falan diye şişirirler mi bilmiyorum! Ama ilk satışa çıkacak olan LG G6 ve biraz kafaları çalışıyorsa fiyatı abartmadan pastayı toplaması lazım. 3.400 TL fiyatı gören herkes bir de S8'i görelim bakalım der.

Lg g6 ve s8in dünya fiyatlarıda çok pahalı yani lg g6 3500 s8 3750tl başlangıç fiyatları sürpriz olmaz. S8 plus tepe modeli için 4500tl üstü kesin gözü ile bakılıyor. Lg g6 çok büyük ihtimal 3499tlden giriş yapacak.

Türkiye kur ve vergiler çok fazla uçtuğu gibi birde dünya fiyatlarıda arttı. Türkiyede yaşayanlar için her yerden zarar. Yani baya bir para ödemeniz gerekecek bir telefon için.

• Kişisel fikrim 3200 den fazla fiata çıkarsa Huawei MATE 9 prim yapar ve LG
    piyasa da hüsrana uğrar..G6 çıkınca V20 mutlaka 2800- 2900 seviyesine düşecektir..

Yanında hediye herkesin işine yaramayabilir..
  • Yeni guncellemeyle ghost screen in gittigi falan yok g5 de. Aynen devam ediyor benim cihazimda. 609 lu seri cihazim.

• Ne zaman satışta bu ya

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Ne zaman satışta bu ya

Ben 10 Nisan diye duymuştum.

Ama ghost muhabbeti her yerde dönüyor, yukarida arkadaş bitti demesine rağmen..

Umarım rekabeti artıracak bir fiyatla giriş yapar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Ne zaman satışta bu ya

Tr de mi 10 Nisan? Daha tr lansmanı bile yapılmadı ki

• quote:

quote:

quote:

Ne zaman satışta bu ya

Tr de mi 10 Nisan? Daha tr lansmanı bile yapılmadı ki

Bilemiyorum ben öyle okumuştum.

• quote:

quote:

Ne zaman satışta bu ya

V20 de ghost sorunu yok aynı panel G6 da kullanılıyor diye biliyorum.
  • Türkiye'de de ayrı lansmanı yapılacak mı arkadaşlar?

Bu cihazı bekliyorum. iPhone 7 32 kullanıcısıyım. Cihazımdan memnunum ama daha önemsediğim bir şey yaşadım. Yeni Honda Civic aracıma Cyclone marka 10.1 inç multimedya ekranı aldım. Harika bir ekran bayıldım ama son yazılımda veya benim aldığım ilgili yazılımda ekran WiFi hotspot olarak iPhone'a bağlanmıyor bir türlü.

Android tabanlı bir cihaz ve Android telefonlara bağlanıyor. Acaba benim teli mi sevmedi dedim, ayni gün baska bir ip7 kullanıcısı arkadaşın yanına gittim, denedik ayni. Görüyor, şifre giriyoruz bağlanıyor diyor IP almiyor. Androidde ise sıkıntı yok. Neyse dedim telefon mühim değil, ha ne olacak iOS yerine az da Android kullanıriz ki Galaxy S7 den geçmiştim zaten. Kısmet iOS kullanma diyor resmen. Aracımda Harika bir multimedya var ama net bağlantısı olmayacak yerim iPhone'u.

Ne alabilirim diye araştırırken konuyu gördüm, çok hoşuma gitti cihaz. S8 de çıkacak ama onun gereksiz pahalı olacağını düşünüyorum ve sanki düz olanda bile kavisli ekran olacak ve ben pek sevmiyorum. Cihazın çıkışını bekleyenlerdenim. Lütfen bilgi alanlar paylaşmaya devam etsinler. Teşekkürler.

• ironman kullanıcısına yanıt
    3bin üzeri patlar s7 edge şuan samsung garantili 2730 a satılıyor hala çok iyi bir seçenek bende piyasanın oturmasını s8 in g6 gelmesini bekliyorum ondan sonra en uygunu alırım
  • takip
  • quote:

Tüm dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye lansmanı Volkswagen Arena'da gerçekleştirilen Galaxy S8'in, ülkemizde 4399 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacağı açıklandı.
    Galaxy S8 Plus'ın fiyatı ülkemiz için 4999 TL olarak belirlendi.
    Bir önceki model Galaxy S7 Edge'in şu anki fiyatı ise 2600 TL.
    http://www.hurriyet.com.tr/galaxy-s8-turkiye-satis-fiyati-ne-kadar-olacak-iste-galaxy-s8in-yeni-tasarimi-40410193

Samsung bu fiyatlarla ban göre Türkiye piyasasında resmen kafasına sıkmış. S8 ölü doğar.
    LG G6 bunu görüp iyi bir fiyatla piyasaya girerse çok iş yapar yoksa o da fiyat konusunda Samsung gibi yüksekten uçarsa kullanıcının istikameti belli : İphone 7.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 29 Mart 2017; 20:55:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

quote:

Tüm dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye lansmanı Volkswagen Arena'da gerçekleştirilen Galaxy S8'in, ülkemizde 4399 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacağı açıklandı.
    Galaxy S8 Plus'ın fiyatı ülkemiz için 4999 TL olarak belirlendi.
    Bir önceki model Galaxy S7 Edge'in şu anki fiyatı ise 2600 TL.

Samsung bu fiyatlarla ban göre Türkiye piyasasında resmen kafasına sıkmış. S8 ölü doğar.
    LG G6 bunu görüp iyi bir fiyatla piyasaya girerse çok iş yapar yoksa o da fiyat konusunda Samsung gibi yüksekten uçarsa kullanıcının istikameti belli : İphone 7.

S7 3000 lira s7 edge nasil 2600 oluyor paralel ithalatlari karistirmayin.Ona bakilirsa S8 de 3000 liraya alinacak 2 3 aya

http://www.teknosa.com/urunler/125071737/samsung-galaxy-s7-g930f-black-akilli-telefon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Gazete haberinde paralel ithalat fiyatı verecek değiller herhalde. Tabi ki Samsung garantili fiyatı.

Sizde 3000 üzeri diyerek abartmışsınız.. Nette ilk gördüğüm siteye baktım. Buyrun:

https://www.webdenal.com/samsung-g935f_885121.html?ref=Cimri&utm_source=Cimri&utm_medium=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma

Fiyatı :2.780,08 TL

Tek Çekim Fiyatı:2.696,68 TL

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.