Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam yukarıda bir video var onda program linkleride var nasıl kuracağını detaylı bir şekilde anlatmış videoda.
    Gps çekimi daha iyi gibi. Gps düzelmezse donanımsalda olabilir. Bunlarda sıkıntı oluyor internette videolar var. Temassızlık olan yere bir şey sıkıştırıyorlar. Seviste öyle yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkrdn -- 12 Şubat 2019; 15:50:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşu boşuna şarj soketi değiştiriyorsunuz arkadaşlar soketinizde bir problem yok. İnce bir iğne ile baya baya bastırarak içindeki zemini kazıyın ordan baya bir presslenmiş kurumuş kir çıkıyor bu kirler çıktıktan sonra soket ilk günkü haline geri dönüyor ve şarj kablosu sağlam oturuyor çıkmıyor.
  • Oreo ya güncelledikten sonra mobil internette bağlanma sorunu yaşayan var mı? Turkcell kullanıcısıyım 4g ile hiç bağlantı sorunu yaşamıyordum. Güncelledikten sonra sürekli sorun yaşıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: m_cmlc

Oreo ya güncelledikten sonra mobil internette bağlanma sorunu yaşayan var mı? Turkcell kullanıcısıyım 4g ile hiç bağlantı sorunu yaşamıyordum. Güncelledikten sonra sürekli sorun yaşıyorum
    Bende de ayni sorun oldu. 4g surekli gitti mobil internet açık oldugu halde internet kapali gibi görünüyordu. O yuzden 20a sürümüne geri döndüm suan sikinti yok

• Böyle devam ederse ben de geri dönerim can sıkıcı bir durum

• En stabil oreo sürümü linki atabilecek varmı bende geçiş yapacağım

• mb76 M kullanıcısına yanıt
    Bugün canıma tak etti, dediğiniz işlemi yaptım, içinden bir sürü kir çıktı. Aha dedim düzelecek.
    Sonuç hüsran. Malesef şarj problemi yaşamaya devam ediyorum. Soket gelince değişim yapacağım ondan sonra ne olacak merakla bekliyorum.

Edit: Bugün güç tuşu ve kulaklık jak girişi değişimi de yaptım. Güç tuşu biraz zorladı, metal plakayı sökerken kasayı içten çok çizdim, değişimden sonra yapışkan sürmediğim için tuş tekrar içeri düştü falan derken sonunda halledebildim. Kulaklık jakı çok kolaydı. Ekranı kaldırırken de biraz kasayı çizdim ilk seferde ama ilk kez çıktıktan sonra sanki diğer çıkarışımda daha kolay çıktı ekran. Takamamaktan değildir umarım . Umarım yakın zamanda yeni güç tuşu bozulmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banquop -- 13 Şubat 2019; 23:57:55 >

• Pil sorunu iyice uyuz etti yazda geliyor powerbank tasinma sorun Samsung m20 çıkıyor 5000 mah pil var 1800 TL 250 TL hediye çeki veriyor.gecis yapilir mi?

• batty B kullanıcısına yanıt
    Hiç gerek yok sorun sadece pilse deji batarya al keyfine bak, 18-20 saat kullanım süresi, minimum da 3-4 saat ekran süresi ile gece taktığım batarya ertesi gün akşama kadar bitmiyor. 2 tane var bende biri de yedek, ayrı pil şarj ünitesinde şarj ediyorum pili, telefonu 2 senedir kablo ile şarj etmedim hiç :) eskiyi çıkar yeniyi tak devam.. Şarjör değiştirir gibi olması da çok hoşuma gidiyor :D

• arkadaşlar bu deji batarya orjina kadar dayanıyor mu acaba?
    sitelerde çok orjinal diye satılan batarya var ama güvenilmiyor,alındıktan sonra iadeyle uğraşmak istemiyorum
    kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim
  • rosmisal kullanıcısına yanıt
    Bir kaç sayfa önce çok yazdık detaylı veride paylaştık...
    2 tane orjinal bataryamdan daha iyi daha fazla ekran süresi verdi DEJI hala sorunsuz düşünmeden alın...

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Selamlar arkadaşlar konudan bilen vardır yeni bir telefon aldıgım ve lg g5i oyun telefonu yaptıgım için yani pek kullanmadığım için az kullandığım batarya kitini uygun fiyata verebilirim ihtiyacı olan birine. İstanbul avrupa elden tercihim. Piyasada neyse yarısına veririm. Maddi tarafında değilim pek.

güncel

• Batarya sorunu olanlar. Deji batarya şuan kendi sitesinde 75 TL, 28 şubata kadar verilen siparişlerde kargo ücreti de yok.

Ben de pazar günü sipariş vermiştim dün ancak elime geçti. İlk başta orjinal bataryadan farkı yoktu, 2,5 saat ekran süresini zorla alabildim. Ama biraz hunharca kullanıp 3. kez şarj ettim. Ekran görüntüsü ekleyeyim hemen.

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Orantılayınca herhalde 4,5 saat civarı bir süre görürüm. Ancak şekil a da görüldüğü üzere fifa mobile denen meret şarjı biraz hor kullanıyor ve internetsiz çalışmıyor. Henüz fifa dışında bir yolla denemediğim için normal sosyal medya vs.li kullanımda ne kadar dayanır henüz bilmiyorum ama ufak tefek gözlemlerime dayanarak daha uzun süre gider diyebilirim.

Bataryayı alacak arkadaşlar lütfen bunu referans kabul etmeyiniz çünkü henüz iki gün filan kullandım... :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekure41 -- 22 Şubat 2019; 0:34:29 >

• MedBoy kullanıcısına yanıt
    Hocam hoplarlörün önündeki tozları temizledim, taktım bu sefer karşı tarafın sesi hiç gelmez oldu Neyi yanlış yaptım acaba?https://youtu.be/QDW9TRpjXE0 bu videoda 3:08'deki gibi bir tarafı halkalı bir bant çıkarıp taktığımı hatırlamıyorum ben, o parçadan dolayı mı acaba? Teşekkürler.
  • civilengozgur C kullanıcısına yanıt
    hoparlörün kısa kenarında 2 adet sarı renkli pin göreceksin. onların karta temas ettiğinden emin ol. o bantla bir ilgisi yok.
  • Aynen hocam pinleri hafif kaldırdım çözüldü sıkıntı, teşekkürler yine de cevabınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civilengozgur -- 23 Şubat 2019; 1:15:21 >
  • beyler selam lg g5 cihazımın camı kırıldı daha önce alıp takmış memnun kalmış olanlar link verebilir mi aliekspress den yada yurtiçi herhangi bir satıcıdan.
  • ayrıca android 7 nougatta çalışan gece modu olan gcam mevcut mu? arkadaşlar paylaşmış ama hepsi paket ayrışma hatası verdi gece modu olan apk ların. diğerleri çaılıyor gece modu olanlar çalışmıyor bunlar sadece and 8 ve üzeri nde mi çalışıyor acaba ??
  • tr cihazlarina android 8.0 gelmeyecek galiba
  • 
Sayfa: önceki 617618619620621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.