Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum yilbasina yaklasildi. Cinde tatil ve yogunluk var sanirim. Benim de bi siparisim 1 ay oldu ama gelmedi. Sabretmek gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Orjinal diye aldık deji bataryam da var bir arkadaş memnun orjinale den ama dediğinde haklı olabilirsin bu kadar hızlı düşmesi şaşırtıcı. Köşeleri oval yapan program da çok iyiymiş bir arkadaş önermişti satın aldım farklı telefon gibi oldu sanki.
    Hangi program o neyi oval yapiyor?

Bu arada telefonun orjinal bataryası %45de gidiyor artık vatan dan aldıgım %19 da bozulsun da yeni bir tel bakiyim diyorum artık ama inat etti can çekişiyor bozulmuyor :)

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    GhostScreen fix pro

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Vallaha G5 şaşırtıcı derecede iyi bir telefon

Oreo yazılımıyla çok daha akıcı ve kullanışlı...

Hele ki 2 yılı aşkın nir cihaz için...👍

• quote:

Orijinalden alıntı: webcin

GhostScreen fix pro

Vallaha G5 şaşırtıcı derecede iyi bir telefon

Oreo yazılımıyla çok daha akıcı ve kullanışlı...

Hele ki 2 yılı aşkın nir cihaz için...👍
    sen de ıse yarıyor mu bu uygulama ? yarıyorsa ayarları nasıl yaptın foto atar mısın ?

• gogoZH kullanıcısına yanıt
    Ghost ve oval ayarını %15 te kullanıyorum.

Kenarları oval yapması çok hoş, telefona değişik bir hava verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: webcin

Ghost ve oval ayarını %15 te kullanıyorum.

Kenarları oval yapması çok hoş, telefona değişik bir hava verdi.
    eyvallah hocam . deneyecem hemen
  • Arkadaşlar swarm kullanabilen var mı konumu bulamıyor bi türlü uzun zamandır böyle?

• Oreo avrupa romunu yukledim güç tasarrufu diye bisey var fakat onu acinca daha hizli bitiyor sanki verdigi degerin yanina bile yaklasamadim? Siz denediniz mi ?

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• Bugün ki pil kullanımım

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• Bugün ki pil kullanımım

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juniperi -- 31 Aralık 2018; 3:15:6 >
  • çok iyi pil oranı kardeş,Ben de dün günü birlik geziye gittim,hunharca kamera kullandım,yanıma 3 yedek pil ile gittim Lg G5
    söz konusu olunca :) 1 günde 1 tane Deji,1 tane çakma çin pili, yarım da orjinal pil bitti 2.5 batarya kullandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

çok iyi pil oranı kardeş,Ben de dün günü birlik geziye gittim,hunharca kamera kullandım,yanıma 3 yedek pil ile gittim Lg G5
    söz konusu olunca :) 1 günde 1 tane Deji,1 tane çakma çin pili, yarım da orjinal pil bitti 2.5 batarya kullandım.
    Polis cevirse intihar bombacisi sanacak o kadar pille:) al bi powerbank o kadar pille dolasma kardesim

• Arkadaşlar LG G5 imi satmış bulunmaktayım. Sıfır gibi 20 gün kadar az kullanılmış Deji bataryayi 50 TL ye satıyorum. İsteyen olursa p.m den mesaj atabilir. İyi forumlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: batty

Polis cevirse intihar bombacisi sanacak o kadar pille:) al bi powerbank o kadar pille dolasma kardesim

Alıntıları Göster
    Ben ilk önce powerbank almıştım Xiaomi 10.000, telefonu 2-3 kere full doldurabiliyor, süper kapasite AMA powerbanka bağlı kullanmak gerçekten çok iğrenç bir durum. Sürekli bi elinde telefon diğer elinde powerbank vs. İnanın pil değiştirmek kadar kolay bir durum yok. Şarjör değiştirir gibi hop hop değişiyo, değişim şekli bile çok hoşuma gidiyo :) ben de evden uzak kalacağım durumlarda 3 pili de yanıma alırım, duruma göre kullanırım, şarjım azaldı şarja takıyım derdi olmadan yaşarım :)

• Bu deji bataryaları teknosa vatan gibi mağazalarda satıyorlarmı elden almak için?

• 10binlik hızlı şarj yapan powerbank im var kardeş te pil taşımak daha pratik geliyor bana, power çok ağır meret :) bu arada kablo için bişiy konuşuldu, lg orjinal haricinde kablo hızlı şarj etmiyor kaliteli bulmak zor dedi arkadaşlar. Ben ttec type c kablo aldım çok memnunum süper hızlı şarj ediyor hatta şu an orjinalden iyi gibi. Tavsiye ederim bozulunca hemen değiştiriyorlarmis birde 24tl aldım ben medimarktan.

• yeni yazılım ne zaman gelicek belli mi ?
  • youtube'daki yöntemle h850tr cihaza 30f kursak cihazdaki mevcut tüm verilerimiz sıfırlanıyor mu arkadaşlar?
  • Genellikle LG UP ile yüklemelerde Hard Reset istiyor. Yoksa telefon açılmıyor diye biliyorum. Bence şansa bırakmayıp herşeyini yedekle.

Ben de artık H850TR için ümidi kestim. VOLTE aktif olan ve operatör yazılımı olmayan bir KDZ araştırıyorum. Bu ikisinide karşılayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barkatoy -- 1 Ocak 2019; 23:4:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: philosopherx

youtube'daki yöntemle h850tr cihaza 30f kursak cihazdaki mevcut tüm verilerimiz sıfırlanıyor mu arkadaşlar?
    Benim silinmemişti,ama ne olur ne olmaz Lg Backup ile yedekleyip işi sağlama almak en iyisi.

• 
Sayfa: önceki 606607608609610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.