Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://lg-firmwares.com/lg-phone-firmwares-region-description/

Bu sayfada hangi versiyonda hangi operatör olduğunu görebiliyoruz. Mesela OR ile başlayanların çoğunda Orange operatörü imzası bulunurken V ile başlayanlarda Vodafone bulunuyor. Ben de portekiz sürümünü indirdim PRT 20v olanı indirip güncelleyeceğim bakalım neler çıkacak ortaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrFinito

https://lg-firmwares.com/lg-phone-firmwares-region-description/

Bu sayfada hangi versiyonda hangi operatör olduğunu görebiliyoruz. Mesela OR ile başlayanların çoğunda Orange operatörü imzası bulunurken V ile başlayanlarda Vodafone bulunuyor. Ben de portekiz sürümünü indirdim PRT 20v olanı indirip güncelleyeceğim bakalım neler çıkacak ortaya.
    Dostum sonuç ne oldu ben Alman romunu 7.0 yükledim.yine vodafone uygulamaları var APPS ORANGE ve ORANGE JEUX wifiden sürüm güncellemesinede son sürüm diyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok iyi yaaa :)))) dur ben şimdi kendime yüklediğim 30A yı google drive'a yükleyecem. linkini paylaşayım. denersin. bende bu 30A ya 30F gelmişti. artık yine olmazsa ebesinin nikahı yani :DDD
    linkinin paylaşacağım romu yükle. yine olmazsa H850 değilse telefonun ondan olabilir diye düşünürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 25 Aralık 2018; 0:3:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

Çok iyi yaaa :)))) dur ben şimdi kendime yüklediğim 30A yı google drive'a yükleyecem. linkini paylaşayım. denersin. bende bu 30A ya 30F gelmişti. artık yine olmazsa ebesinin nikahı yani :DDD
    linkinin paylaşacağım romu yükle. yine olmazsa H850 değilse telefonun ondan olabilir diye düşünürüm.
    sizin telefon da 850 tr dimi se falan değil?

• yok benimki orijinal H850 :) şuan upload için 3 saat diyor. bilgisayarı açık bırakacam. sabaha paylaşırım artık linki. senin yüklediğin 30A larda vodafone var mıydı yine? bu linkini paylaşacağım kdz de vodafone çıkmadı bende.
  • quote:

yok benimki orijinal H850 :) şuan upload için 3 saat diyor. bilgisayarı açık bırakacam. sabaha paylaşırım artık linki. senin yüklediğin 30A larda vodafone var mıydı yine? bu linkini paylaşacağım kdz de vodafone çıkmadı bende.
    Benim cihaz 850 TR Acaba bundanmı ne alakaysa.? 30a larda da vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 25 Aralık 2018; 0:34:21 >
  • tamam üstad şuan upload ediyor. sabah drive linkini paylaşırım. ordan indirip kurmayı dene. ne 30F miş arkadaş :D haydi hayırlı geceler herkese.
  • quote:

tamam üstad şuan upload ediyor. sabah drive linkini paylaşırım. ordan indirip kurmayı dene. ne 30F miş arkadaş :D haydi hayırlı geceler herkese.
    eyvallah çok sağolasın. deneyelim bakalım.

• Ben şimdi yükledim 30fi baya havalı vodefona uygulamalrını devre dışı bırakıp menüde gizledim yarın şarj ve antutuyu denicem 7.0 la 149bin alıyodum bunda kaç çıkacak bakalım

• Kurdum, orange uygulamaları vardı ve kapatılabiliyordu lakin Portekiz için Oreo çıkmadığından (sitedeki bilgilerde hata var o rom vodafone içinmiş) orada bulunan bir 30f'i kurdum. Vodafone start hariç tüm uygulamalar silinebiliyor. Açılışta uyarı veriyor fakat açıp kapamaya gerek duymadığım için sorun oluşturmuyor bana. Pil ne kadar gidecek onu takip edeceğim şimdi.
  • arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim 30A yazılımı yüklüydü bende, bu yazılıma 30F gelmişti. içerisinde vodafone veya başka bir operatöre ait uygulamalar yoktu. telefonum H850.

https://drive.google.com/file/d/17p4jsqc87mYteHOXawRwjvUdB733zjaW/view?usp=sharing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 25 Aralık 2018; 7:16:30 >
  • Lg firmasından o kadar soğudum ki alatamam size. En son dayanamayıp yeni telefon arayışına girdim ve Xiaomi Mi 8 almaya karar verdim. İndirim beklerken tesadüf gözüme s9 Plus çarptı, aradaki farkları göze alaraktan s9 plus almaya karar verdim. Karar vermemdeki en büyük nedenlerinden biri amazon türkiyede ciddi bir indirimin olmasıydı. Boşuna lg ile zaman kaybetmeyeceğim bundan sonra. Bu arada elimde lg g5 satılıktır ilgilenenler msj atabilir. Yanında 4 tane kılıfta göndereceğim.
  • quote:

arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim 30A yazılımı yüklüydü bende, bu yazılıma 30F gelmişti. içerisinde vodafone veya başka bir operatöre ait uygulamalar yoktu. telefonum H850.

https://drive.google.com/file/d/17p4jsqc87mYteHOXawRwjvUdB733zjaW/view?usp=sharing
    Bu romla H850TR vadofone uygulamaları yükleniyor. Günceleme de almıyor. Epeydir bu yüklü bende.
  • KütahyanınPınarları K kullanıcısına yanıt
    dostum ismine aldanma. lg firmware sitesinde tüm dağıtımlar için aynı kod ve ismi kullanıyor. operatöre özel romlarda oepratör kodunu ekliyor. bu open_eu ve bunda vodafone uygulamaları yok. arşivindeki romla aynı isimde olabilir ama kurup deneyin derim. benim telefonuma bir tane dahi vodafone uygulaması yüklemiyor bu rom.
  • Hb dan aldigim deji pil geldi 80 liraya aldim 10 saat şarj ettim ilk günü bugün.izlenimlerim fene değil aslında .test ediyorum hala eskiden 2.5 saat ekran görüntüsü alabiliyorsun.10 gün deneyip olmazsa pili iade edicem.muhtelemende telefonu değiştirip mia2 lite alicam. Biliyorum mi a2 lite bu telefonun ayarında değil.sadece ekonomik ve pil ömrü uzun .bakalım sonuçları ne olacak

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• batty B kullanıcısına yanıt
    mi a2 lite g5'i aratır bence bazı açılardan. android one kapsamında, sürekli güncelleme gelir. gps'i çalışır. g5'i çok ararsınız.

şaka bir yana ben de düşünmedim değil değiştirmeyi. ama performansı, kamerası g5'e denk telefonlar için minimum 2000 lira vermek lazım. xiaomi'nin mi8 harici telefonlarında ois yok galiba en basitinden.
  • MedBoy kullanıcısına yanıt
    Sizin dosyayı indirdim, dosya boyutu aynı, MD5 de aynı.
    D4538605466C09F415E70C046E12AA2C
    Bu durumda 850TR ye ayrı muamele yapıyor olabilir.
  • 4.5 saat ilk şarj ekran kullanımı aldim.eger ilerde sacmalamaz ise pil çok iyi.80 TL ye değer.bu halı ile 1 sene daha gider g5 bence .gps bende çalışıyor çoğunlukla 1 senede 2-3 kez yanlış gösterdi sadece.bi kac gün daha deneyeyim böyle ise kullanmaya devam ederim.

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• Dedim o kadar iş sadece yazılım değil

Orjinal diye satılan piller hikaye...

Deji ilginç bir şekilde telefonla gelen ilk pil kadar kaliteli... Bravo. Hemde bu fiyata...

• MedBoy kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam
  • 
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.