Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Al dostum;

https://lg-firmwares.com/downloads-file/17263/H85030f_00_OPEN_EU_OP_1122.kdz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

Al dostum;

https://lg-firmwares.com/downloads-file/17263/H85030f_00_OPEN_EU_OP_1122.kdz
    Dostum bu bahsettiğiniz DEU Alman romu mu?

@SorryForAll Bu romu yüklerseniz Vodafone yazılımları yüklenecek mi benim için geri dönüş yaparsanız sevinirim. Bu arada sizin telefonunuz 850 tr mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrupa romu operatör olmaması lazım başlangıçta error hatası alacaksınız bilginiz olsun. Ama kullanıma engel değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juniperi -- 23 Aralık 2018; 19:15:9 >
  • Evet aynen DEU 30F
  • MedBoy kullanıcısına yanıt
    Hocam benin H850TR şuan 7.0 kullanıyorum güncelleme gelmedi bunu kurabilirmiyim?

• Telefonum 850TR değil, ama 850TR olan bazı arkadaşlar kurduklarını ve açılışta sadece bir hata verdiğini ama kullanımı etkilemediğini söylediler. kurabilirsiniz, memnun kalmazsanız eski haline dönmek kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanes26

Hocam benin H850TR şuan 7.0 kullanıyorum güncelleme gelmedi bunu kurabilirmiyim?
    Evet uppercut ile yükleyebilirsiniz, ben daha önce 2 ayrı Avrupa Romunu bu şekilde yükledim.

Tekrar 7.0 Tr Romuna döndüm, Bu gün de 30f Romanya yazılımı yükledim.Şuan bunu kullanıyorum.

• üstad sen rom yükledikten sonra hard reset yapıyor musun? eğer yapmazsan eski roma ait vodafone uygulaması varsa yeni yüklemende devam eder.
  • ben lg sevemedim bir türlü yaaa
  • quote:

üstad sen rom yükledikten sonra hard reset yapıyor musun? eğer yapmazsan eski roma ait vodafone uygulaması varsa yeni yüklemende devam eder.
    Ben 7.0 orjinal tr romun üzerine bunu upgrade yapıp yüklüyorum. Kullandığim hat vodafone olsa tamam diyeceğim ama Türkcell.

Vodafone uygulamaları 8.0 romlarda gömülü yükleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 23 Aralık 2018; 18:47:35 >
  • yükledikten sonra hard reset yapmanı tavsiye ederim. bu zaten gerekli olan birşey.
  • quote:

yükledikten sonra hard reset yapmanı tavsiye ederim. bu zaten gerekli olan birşey.
    Hard reset daha önceki yüklemelerimde yaptım.

Hard Reset ile yazılıma gömülü uygulamalar silinmez.

Kaldıkı Vodanofone uygulamalarını kaldıramıyorsun bile sadece devre dışı bırakabiliyorsun Start uygulamasını devre dışı bile bırakamıyorsun.

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• Oreo kullananlar sizde de sistem uygulamalarından Android System WepViev kendiliğinden devre dışımı?

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ "

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• Link içi sağol 30F h860 a gelmeyebilir emin değilim bekleriz ne yapalım.

• Alman romunu yükledim vodafone uygulamaları yine yüklendi,hard reset ve fabrika ayarları hepsini yaptım.

zaten Almanya,Romanya,İspanya kısaca bütün EU romlarının dosya boyutu hep aynı (2633582355).hepsi aslında farklı linkmiş gibi ama aynı linkten iniyor. Ülkeler arasında en ufak farklılıklar bile en azından dosyasının kb.nı değiştirirdi.Burdan belli.

İlgilenen herkese teşekkürler.

• hocam şöyle yap istersen; telefonuna nougat 20W yükle, yüklemeden sonra sırasıyla 30A ve 30F alacaksın. vodafone uygulamalarından kurtulmuş olacaksın. benimki bu şekilde gelişti. tesadüf :) vodafone uygulamalarının hiç biri yok.
  • quote:

hocam şöyle yap istersen; telefonuna nougat 20W yükle, yüklemeden sonra sırasıyla 30A ve 30F alacaksın. vodafone uygulamalarından kurtulmuş olacaksın. benimki bu şekilde gelişti. tesadüf :) vodafone uygulamalarının hiç biri yok.
    Bak aklıma yine karpuz kabuğunu düşürdün,yarın deneyeyim.

Senin yüklediğin hangisiydi resimdeki kırmızı içine aldığım Deu Nougat mı ?

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• Dostum suan cepten yaziyorum, bakamiyorum firmware sitesine ama benim hatirladigim, herhangi bir open_eu olan 20W indirip yuklemistim. Onlarda vodefone yoktu. Aklimda kalan bu.

• quote:

Dostum suan cepten yaziyorum, bakamiyorum firmware sitesine ama benim hatirladigim, herhangi bir open_eu olan 20W indirip yuklemistim. Onlarda vodefone yoktu. Aklimda kalan bu.
    Tamam 20w değilde 20v var sizde bunu söylüyorsunuz sanırım.

• Open_eu olan herhangi bir son versiyon indirebilirsin. Sonrasinda alacaktir guncellemeleri.

• 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.