Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (588. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: musty578

bende alıcam ekran ama kararsızım yansanailer soluk gösteriyor diye yorumlar var özellikle ilanın türklerin yaptığı yorumların coğu olumsuz hayalet ekran dolu panel diye bahsetmiş

alimi değermi sizce parlaklık konusunda eski ekrana göre nasıl

Alıntıları Göster
    ben gayet memnunum. ışık parlaklığı ile ekran kalitesi orjinalden farkı yok. gelen ürün ile orjinal ürün birebir aynı. bir fark yok. ekran parlaklığı %100 iken 20 dk aynı ekranda tuttum, ama hiçbir şekilde ghost çıkmadı . bunu görmek güzel deneyim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Semik06

Merhaba

Her Uygulama Hafıza Kartına Yüklenemiyor Maalesef.

Ayarlar > Genel > Uygulamalar > Uygulamalar

Kısmına Gelip İstediğiniz Uygulamaya Girerek

Depolama Kısmından SD Kart'ı Seçerseniz

Hafıza Kartına Yükleyebilirsiniz

Ama Dediğim Gibi Her Program Hafıza Kartına Yüklenemiyor Maalesef

Alıntıları Göster
    Teşekkürler baktımda 30 uygulamadan 3-4 taşınıyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KütahyanınPınarları

Bu LG, samsung gizli kuzey koreci gibiler.
    Türkiye ye hep 3. sınıf muamele. Biri root vermez, telefonun fm ini falan kapatır, 2. sınıf ekran kullanır(G2 nin çoğu), diğeri eski model tvleri yeni model diye satar..
    Oysa amcam kore gazisi madalyasanı hep gururla taşıdı göğsünde..
    Fm i onlar kapatmıyor bildiğim kadarıyla bizim mezarcılar 300-400 tl vergi istiyor lg den radyo için sırf.. Adamlarda fiyatı arttırmamak için deaktif ediyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

Selam arkadaşlar. telefonumun ekranını değiştirmem gerekmişti, aliexpressten, aşağıdaki linkten 25 dolara satın aldım. problemsiz çıktı. ayrıca en sevindiğim, ghost screen hiç olmadı 2 haftadır. özellikle ışığı sona alıp, aynı ekranı dakikalarca tutmama rağmen, ghost screen olmadı. ihtiyacı olana gelsin :)

https://www.aliexpress.com/item/LCD-for-LG-G5-LCD-Original-5-3-Display-For-LG-G5-LCD-H850-H840-H860/32848051344.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4ce74c4dctTNWK
    Hocam benimde ekran 3 aydır çatlak ama sorun teşkil etmediği için değiştirmek istemedim. Yeni ekran alırken hangini seçmeliyim çerçeveli ve çerçevesiz diye 2 seçenek oluyor sepette. Birde kendim değiştirebilirmiyim alsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

Hocam benimde ekran 3 aydır çatlak ama sorun teşkil etmediği için değiştirmek istemedim. Yeni ekran alırken hangini seçmeliyim çerçeveli ve çerçevesiz diye 2 seçenek oluyor sepette. Birde kendim değiştirebilirmiyim alsam.

Alıntıları Göster
    Ekran kısmını anagövdeden ayırabiliirsen değiştirebilirsin. Hiçbir yapıştırma veya ısıtma işlemi yok. Direk alıp takıyosun. Çerçeveli olanı satın almalısın.

• Merhaba arkadaşlar Deji batarya aldım bakalım memnun kalacakmıyım,ilerleyen haftalar,aylar önemli performansını
    tam görmek için.
  • Android 8 için söyleyeceğim şeyler arkadaşar,pilimden mi kaynaklanıyor bilmiyorum.Kimi zamanlar çok ağırlaşıyor.
    Kimi zaman çok hızlı dengesiz bir istatistiği var,yeni pil alanların durumu nedir bilmem ama ,şarjda çok fark
    hissetmedim,genel olarak sistem iyi.Bazen boğuluyor neden olduğunu bilemiyorum.
  • h850 tr ye android 8 geldi mi ?
  • Kaç hafta oldu hala oreo Tr ye gelmedi, acaba sadece Türkiyenin ki mi gecikti?

Avrupa versiyonun da Volte olmadığı için bekliyorum hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 13 Kasım 2018; 9:39:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IMAMX

Deneme amaçlı olarak G5 cihazıma H850 Oreo Rom'unu Kdz olarak yükledim. Gözlemlediklerim şunlar:

-Avrupa romu olduğu için cihazın her açılışında küçük bir uyarı veriyor ancak kullanıma engel değil.
    -Ghost Screen uygulaması stabil olarak çalışmıyor. Ekranın en üst ve en alt kısımlarını maalesef içine almıyor ve bu bölgelerde hayalet ekran devam ediyor.
    -Volte özelliği bulunmuyor ancak 4G halihazırda kullanılabiliyor.
    -Simge çerçeveleri kısmında orjinal seçili olmasına rağmen simgeler çerçeveli gözüküyor. Görsellik açısında bu hoş bir durum olmamış.
    -Oyunlarda çözünürlük ayarlama özelliği var ve bu şarj tüketimi konusunda güzel bir özellik.
    -Pil tasarrufu eskisi gibi otomatik olarak açılmıyor. Pil zayıf uyarısı verdiğinde size açılıp açılmamasını soruyor.
    -Always on display ekranına pil yüzdesi gösterimi eklenmiş durumda.
    -Kamera arayüzü güncellenmiş fakat ön kamera için portre modu mevcut değil.
    -Pil performansı konusunda gözle görülür bir artma veya azalma görmedim.
    -Tam ekran çalışan uygulamalarda sanal tuşları gizleme özelliği getirilmiş.
    -Simgelere basılı tutunca açılır pencere özelliği getirilmiş.
    -Telefon, galeri, hava durumu, dosya yöneticisi vs. temel uygulamalar yenilenmiş.

Telefonda herhangi bir kasma donma olmadı. 7 sürümündeki gibi stabil bir şekilde çalışıyor ancak ben eski sürüme geri döndüm. H850TR'nin gelmesini bekleyeceğim.

Siz de Tr versiyonunu bekliyorsunuz sanırım.

• Arkadaşlar bu navigasyon sorunu yüzünden annemin G5 ini 3 kere servise (vintek Beşiktaş) verdim fakat sözde yazılım yükleyip verdiler her seferinde. Son gidişimde anakartı değiştirin kronik sorun bu demiştim yine değişen olmadı, şimdi 4. kere gideceğim bir kaç gün sonra garantinin bitmesine 20 gün kaldı. Ne yapmalıyım sizce? Para iadesi mi talep edeyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

2 haftada geldi dostum. yanında damperli cam da gönderdiler.

Alıntıları Göster
    son bişi daha sorucam hangi firma ile gönderim yaptınız ücretsiz kargomu aliexpers standart ship ilemi hatırlıyomusunuz 2 hftada gelirse iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

son bişi daha sorucam hangi firma ile gönderim yaptınız ücretsiz kargomu aliexpers standart ship ilemi hatırlıyomusunuz 2 hftada gelirse iyi

Alıntıları Göster
    üstadım beleş kargo :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

Arkadaşlar bu navigasyon sorunu yüzünden annemin G5 ini 3 kere servise (vintek Beşiktaş) verdim fakat sözde yazılım yükleyip verdiler her seferinde. Son gidişimde anakartı değiştirin kronik sorun bu demiştim yine değişen olmadı, şimdi 4. kere gideceğim bir kaç gün sonra garantinin bitmesine 20 gün kaldı. Ne yapmalıyım sizce? Para iadesi mi talep edeyim?
    dostum geçmiş sayfalarda gps için kesin çözüm önerilerinde bulunmuştum. sadece 2 pin çok önemli. onları kontrol etmelisin. kart üzerinde değil bunlar, ekran üzerinde.
  • H850 kullanıyorum bana da gelmedi hocam hala.
  • Banquop kullanıcısına yanıt
    Sizin ki Avrupa versiyonu sanırım, Avrupa ülkelerinden birinin yazılımını mesela (Almanya) yükleseniz o açılışda ki hatayı vermeyebilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Banquop

H850 kullanıyorum bana da gelmedi hocam hala.
    Lg bridge üzerinden denediz mi?

•  ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Nasıl ürün tavsiye eder misiniz hocam. Üretim tarihi üzerinde yazıyor mu
  • Üretim tarihi görmedim tekrar bakarım da daha ilk bugün kullanıyorum çok birşey diyemiyeceğim,bu pil ile
    ilgili çok iyi yorum da var çok kötü yorumlar da.Tereddüt lü aldım 60tl yealdığım pil 3 hafta da performansı
    düşmüştü,bakalım bunda nasıl olacak,14 gün içinde memnun kalmassam iade ederim,11.11 kampanya ile 62tl ye
    geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 15 Kasım 2018; 11:7:27 >
  • 
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.