Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (590. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 2 tane LG G5 var , biri H850tr ve LS992(sprint).Kozmetik olarak durumları çok iyi.
    Bu ikisini de satmayı düşünüyorum.Yanında extra 2 tane şarj kitini(Lg G5 Bck-5100)(extra 2 batarya dahil) ve 1 tane kamera ekstrasını da(LG Cam Plus GBG-700) hediye vereceğim.
    Düşünen olursa ayrıntılarını konuşabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Beyler garantili lg g5 lere en yakın gelecek olan hangi güncelleme olacak ve ne zaman? Oreo Oreo diyorlar yıllardır geldimi o?
    Oreo kullandık eskittik bile biz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Oreo kullandık eskittik bile biz :)

Alıntıları Göster
    Tr de resmi olarak yayınlandımı? kaçak telefonmu var sizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba g5 se H840 ithalatçı garanti ürünü kaça satmalıyım.
    1300 liraya hepsiburada'dan almıştım. fatura tarihi 10.10.2017
    tahminen en az en fazla rakam yazabilirmisiniz.
    kozmetik sorunu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamberg

ya bu gps sorunu çok gıcık. amiral gemisi telefon kullanıyor insanlar ama gps olmamasını kanıksamak zorunda kalıyor. önemsiz bir özellik de değil hani. ne bileyim, nfc çalışmasa çoğu insan belki önemsemez ama gps çalışmıyor yahu. eski telefonlara nazaran akıllı telefonun getirdiği en önemli yeniliklerden birisi bu. aşağıdaki linkteki konuda baya tartışmışlar gps mevzusunu. kesin çözüm dedikleri şey gps zamazingosunun olduğu yere kablo lehimleyip o kabloyu telefonun kasasında delik açarak dışarı çıkartmak. garantisi varsa garantiye verin. ben öyle yapmıştım.

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=77603906&postcount=176
    modüler tasarım kötü bir fikirmiş bunu anladı LG. telefon kartı üstünde birçok yay var ve bunlardan birinin temas etmemesi kaçınılmaz. alttaki şarj modülünün elektronik kartı ile temasını sağlayan soket ise tam bir facia. siz siz olun alttaki modülü mecbur kalmadıkça çıkartmayın. birkaç çıkar-tak işleminden sonra pinlerde temassızlık başlıyor. karşı tarafa giden seste kesilmeler olması, sinirden deli etti beni. ve yeni birşey daha fark ettim. sıkı durun :D eminim bazılarınızın başına gelmiştir bu; telefon şarja taktığınızda, bir süre sonra hızlı şarjdan normal şarja geçmesine tanık olmuşsunuzdur. bunun sebebini güncellenen yazılım sanırdım. meğer o da pinlerden kaynaklanıyormuş :D bir tane pin temas etmiyormuş. içindeki kartı değiştirdim ve artık her zaman hızlı şarj ediyor. başına gelenleriniz varsa bilginiz olsun :D

• quote:

Orijinalden alıntı: MedBoy

modüler tasarım kötü bir fikirmiş bunu anladı LG. telefon kartı üstünde birçok yay var ve bunlardan birinin temas etmemesi kaçınılmaz. alttaki şarj modülünün elektronik kartı ile temasını sağlayan soket ise tam bir facia. siz siz olun alttaki modülü mecbur kalmadıkça çıkartmayın. birkaç çıkar-tak işleminden sonra pinlerde temassızlık başlıyor. karşı tarafa giden seste kesilmeler olması, sinirden deli etti beni. ve yeni birşey daha fark ettim. sıkı durun :D eminim bazılarınızın başına gelmiştir bu; telefon şarja taktığınızda, bir süre sonra hızlı şarjdan normal şarja geçmesine tanık olmuşsunuzdur. bunun sebebini güncellenen yazılım sanırdım. meğer o da pinlerden kaynaklanıyormuş :D bir tane pin temas etmiyormuş. içindeki kartı değiştirdim ve artık her zaman hızlı şarj ediyor. başına gelenleriniz varsa bilginiz olsun :D

Alıntıları Göster
    alt modülün fiyatı pahalı. 15 dolar civarında. içindeki kartı 3 dolar, onu değiştirmek yeterli. altta linkini paylaşıyorum. sipariş ettim. 2 haftaya gelir. deneyimlerimi paylaşırım. ekteki resimde kırmızı çember içine aldığım soket, cihaza bela olan pinlerin olduğu soket :D
    https://www.aliexpress.com/item/Charging-Port-USB-Charger-Dock-Connector-Flex-Cable-Ribbon-Replacement-Part-For-LG-G5-H850/32859409617.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.421f4c4dFPlgQi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MedBoy -- 19 Kasım 2018; 18:14:26 >

• quote:

ya bu gps sorunu çok gıcık. amiral gemisi telefon kullanıyor insanlar ama gps olmamasını kanıksamak zorunda kalıyor. önemsiz bir özellik de değil hani. ne bileyim, nfc çalışmasa çoğu insan belki önemsemez ama gps çalışmıyor yahu. eski telefonlara nazaran akıllı telefonun getirdiği en önemli yeniliklerden birisi bu. aşağıdaki linkteki konuda baya tartışmışlar gps mevzusunu. kesin çözüm dedikleri şey gps zamazingosunun olduğu yere kablo lehimleyip o kabloyu telefonun kasasında delik açarak dışarı çıkartmak. garantisi varsa garantiye verin. ben öyle yapmıştım.

Valla cidden saçma bir durum. Navigasyon için emektar iphone 4s'i yanımda taşıyorum yola çıkacağım zaman. elimizde çok değil bir iki sene evvelin amiral gemisi var iki telefon iki adaptör ile geziyoruz. Garanti var da ithalatçı garantisi. Muhtemelen yapmayacaklar. O nedenle uğraşmak istemiyorum. Bendeki H860 çift hatlı olanlardan. Bu arada telefonun And 8.0 ile performansını beğendim. Gözümde ömrünü doldurmuştu ama batarya değiştirip kullanmaya devam edeceğim. Şu tepe taklak ekonomide bir de telefon parası veresim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weisanstein -- 19 Kasım 2018; 19:39:59 >

• quote:

dostum paylaştığın linke yeni tıkladım ve gülmekten karnıma ağrılar girdi :DDD bu salak abartmış ya, yok kapağı delip kablo çıkartmalar. komik olmuş ama eleman :D

• LG'ye attığım mail sonucu üzülerek söylemek istiyorum ki ''H850TR'' modeli için planlanan bir güncelleme yokmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SorryForAll

LG'ye attığım mail sonucu üzülerek söylemek istiyorum ki ''H850TR'' modeli için planlanan bir güncelleme yokmuş
    Bir kaç haftaya 850 tr ye güncelleme gelince bu gelen maili lg nin yüzüne çarpmak lazım.

Bu kadar lakayt iş olmaz, ne demek planlanan güncelleme yok,bir çok ülkeye dağıtılan güncellemeden bizim ne eksiğimiz var, yada siz ne işe yararsınız?

• SorryForAll S kullanıcısına yanıt
    Buradaki servislerin hiçbirinin hiçbir şeyden haberleri yok. Zamanında Sony distribütörü de aynı cevabı vermişti, üstelik resmi Sony hesabından güncellemenin çok yakınca yayınlanacağı duyurulmuş olmasına rağmen. Adamlar interneti ve çalıştıkları firmanın resmi sosyal medya hesaplarını bile takip etmiyorlar, o derece.
  • Distribütör'e aldanmayın gelecektir bence, daha önce de yanıldıkları olmuştu. LG G5'i çekmeceye ayırdım yeni telefon aldım aranızdan ayrılıyorum herkese teşekkürler yardımlarınız için

• Arkadaşlar Pubg vb. kasanlar için

https://forum.donanimhaber.com/tum-android-telefonlarda-rootsuz-ekran-cozunurlugunu-dusurme-sarj-performans-artisi--128339376

bu konuyu uygulayın. zaten bizim telefon için full hd ideal 2k neyimize o kadar bataryayla.
  • quote:

eua versiyonu için oreo yokmuş linkte. byt bouygues telecom sürümüymüş. fransa'da hizmet veren bir operatör sürümü yani. alttaki link almanya'da dağıtılmış hali. operatör sürümü vs. değil. bunu deneyin isterseniz.

https://lg-firmwares.com/downloads-file/16589/H85030a_00_OPEN_EU_OP_0910.kdz

kurulum işini bilmiyorum. ben ota versiyonunu bekliyorum. zaten şu an cihazım serviste.
    Bunu yükledim ama operatör sürümüymüş.vodafone uygulamaları gömülü yüklendi.

Oreo da Ghost screen veya mavi ışık filte ayarı nerede, bulamadım ben?

• Sezer.E kullanıcısına yanıt
    Sen denedin mi şarj da yada oyunda bir fark hissettin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: brk_41

Bunu yükledim ama operatör sürümüymüş.vodafone uygulamaları gömülü yüklendi.

Oreo da Ghost screen veya mavi ışık filte ayarı nerede, bulamadım ben?

Alıntıları Göster
    ben de bilmiyorum ki. suffixlere göre baktım deu (almanya) yazıyordu. normal ülke sürümü diye düşündüm. h850tr için umudu kestim ben. bence çıkmayacak. isteyen diğer ülkelerin sürümlerini yükler. bütün avrupa sürümleri dağıtıldı neredeyse. bunlar hala öyle bir planlama yok diyorlar. ben de diğerleri gibi vardır da onlar bilmiyordur diye düşünüyordum ama galiba gerçekten öyle bir planlama yok. bir planlamaya gerek bile yok aslında, normalde kısa sürecek bir şey. ellerinde muhtemelen kodlar vardır. fm radyoyu çıkart, frekanslara göre ayarlama yap, dili çevir gönder gitsin. h860'a çıkıp da h850tr'ye çıkmamasının başka izahı yok. otadan oreo bekleyenler bence beklemesin.

• selomax S kullanıcısına yanıt
    Oyun artık kasmıyor. şarj çok azda olsa iyileşti.

tek sorun ekran görüntüsü alırken sıkıntı.
  • Ekran görüntüsü alırken ne gibi bir sıkıntı yapıyor işim gereği çok kullanıyorum ekran görüntüsünü

• H850 için avrupa bölgesinin Oreo sunu yükleyen arkadaşlara bir sorum olacaktı .bu Oreo 850tr ye yükledk diyelim 1 2 ay sonra 850tr için Oreo geldi ona geçmek istedik h850 oreoda LC back up programıyla back up alsak 850tr oreosunda sorunuz back up yükleriz değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: selomax

H850 için avrupa bölgesinin Oreo sunu yükleyen arkadaşlara bir sorum olacaktı .bu Oreo 850tr ye yükledk diyelim 1 2 ay sonra 850tr için Oreo geldi ona geçmek istedik h850 oreoda LC back up programıyla back up alsak 850tr oreosunda sorunuz back up yükleriz değil mi ?
    Pek sıkıntı çıkacağını sanmam.

Ben 7.0 dayken yedekledim.fabrika ayarlarına döndürüp öyle 8.0 yükledim. Üzerine de 7.0 dan yedeklediğim backup'ı yükledim. Sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.