Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vesselam55

quote:

Orijinalden alıntı: osuleyman32

Thh yi ara açıkla durumu belki vardır bir yolu yordamı

Eyvallah kardesim saolasin bilgiler ve yardimlarin icin

Maalesef g5 hayelleri suya düştü dün lg destek e mail attim bir ust modeli yada para iadesi icin biraz once beni aradilar maalesef stokda g4 oldugu icin g4 gonderilecek dediler yahu 8 kez servislerde ugrastim g4 sorunlu bir model kabul etmiyorum dedim bizim yapacak birseyimiz yok stokda g4 mevcut ve g4 ile deisim saglanacak dedi ben simdi napabilirim biri yardim etsin ya g5 gelsin yada paramizi kurtaralim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Thh yi ara açıkla durumu belki vardır bir yolu yordamı

Maalesef hocam thh fatura sahibinin kendisi olmasi gerekli diyor firma sizi bizim boyle musterimiz yok deyip reddediyor diyor yani thh de yalan oldu g5 de yalan oldu zorla g4 u kullanicaz

• quote:

Bende antişok taktırdım. Ama spigen kılıf kullanıyorum. Ekran kırılmasın diye. Ekran kırılınca lg servisi sıkıntı yapıyor. Ya çok dikkatli kullan ya da aliexpress ten falan kavisli cam sipariş et.

Bende aliexpresten aldım kamuflajlı baya sağlam bişeye benziyo bide kavisli cam alıyım sağolasın

• arkadaşlar tam ekran duvar kağıdı için fotoğrafın en boy oranı kaç olmalı malum smart world'de fazla seçenek yok en boy oranına göre netten indiiriz ?
  • ckaracar C kullanıcısına yanıt
    Bı fiyata bu özellikler kaçmaz bence alın ama z5 premium krom rengine bir bakın. G5 kullandıysanız özellikler tatmin etmeyebilir. Eski cihazınız lg olduğu için söyledim aynı arayüzden ve tasarımdan sıkılan tiplerdenseniz sony z5 premiuma bir göz atın.

• vesselam55 kullanıcısına yanıt
    Tablo çok iç açıcı durmuyor. Lg nin servisi o açıdan çom kötü. 2400 ü kurtarmanın yolu thh idi. Ama siz yine bir araştırın. Bakarsınız g4 ün stokta olmadığı bir zaman tekrar bozulur.

• G5'i incehesap.com'dan 2000 TL'ye aldım gold modelini alışveriş yaptıkdan sonra fiyatı 2049 tl yaptılar nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ckaracar -- 22 Şubat 2017; 18:49:38 >
  • quote:

Tablo çok iç açıcı durmuyor. Lg nin servisi o açıdan çom kötü. 2400 ü kurtarmanın yolu thh idi. Ama siz yine bir araştırın. Bakarsınız g4 ün stokta olmadığı bir zaman tekrar bozulur.

Saolun hocam garantide ağustosta bitiyor g4 gelsin kesin saticam gibi 6 ay kalmış bakalım herşeyin hayırlısı

• Selamlar arkadaşlar, G5 şu an ne durumda gerçekten o alt kısmı gevşiyor mu bootloop var mı, ghost halinin fotoğrafını yaşayan birisi ss alıp gönderebilir mi? Teknosa ya baktım LG satmıyorlardı neden dedim LG sallantıda dediler. Carrefoursa da inceledim cihaz çok hoşuma gitti menü geçişleri güzel, kameraya laf yok ekranı güzel. Ne düşünüyorsunuz?
  • vesselam55 kullanıcısına yanıt
    Etiketini kesmeden kapalı kutu satarsanız bence daha çok para eder. Telefon alacağınız zaman muhakkak haber verin

• MustafaPoo99 M kullanıcısına yanıt
    Hb de 1999 lira bence kaçmaz. Size katılıyorum arayüz gerçekten çok güzel. Ben telefonu mediamarkttan aldım. Yani teknoloji marketlere göre değişiyor. Bende bir teknosada neden ellerinde v20 olmadığını sorunca lg türkiyeden çekiliyor dediler. Adamlar yalanladı bu asılsız haberleri hatta ocak 2017 den sonra daha hızlanacaklarını söylüyorlar. Hala nesen bu cevabı veriyorlar anlamış değilim. Araştırırsanız görürsünüz zaten. Ghost screen olayına gelirsek. 6. Aya gireceğiz telefonumla. Bende hala ghost yok. Sanırım her cihazda çıkmıyor (seri 609). Ben alın derim ama bütceniz fazlaysa g6 yı bekleyin. Beklemeye değer mi ? Değer.

• ckaracar C kullanıcısına yanıt
    Neden hb den almadınız hocam? Bekleyin cihaz gelsin. Bence bir ince hesabı arayıp konuşun. Şahibelenirseniz iade edersiniz

• quote:

Hb de 1999 lira bence kaçmaz. Size katılıyorum arayüz gerçekten çok güzel. Ben telefonu mediamarkttan aldım. Yani teknoloji marketlere göre değişiyor. Bende bir teknosada neden ellerinde v20 olmadığını sorunca lg türkiyeden çekiliyor dediler. Adamlar yalanladı bu asılsız haberleri hatta ocak 2017 den sonra daha hızlanacaklarını söylüyorlar. Hala nesen bu cevabı veriyorlar anlamış değilim. Araştırırsanız görürsünüz zaten. Ghost screen olayına gelirsek. 6. Aya gireceğiz telefonumla. Bende hala ghost yok. Sanırım her cihazda çıkmıyor (seri 609). Ben alın derim ama bütceniz fazlaysa g6 yı bekleyin. Beklemeye değer mi ? Değer.

Ben LG çekiliyor cevabını Vodafone dan aldım. Hele Teknosa ya gittim G5 sordum Lg satmıyoruz sallantıda Zenfone 3 Laser öeririm size 4 çikotayt RAM var dedi. Peki dedim çıktım. 1700 e buldum G5. O fiyat aralığında alternatifi yok. 3.5 yıldır da Samsung kullanıyorum sıkıldım arayüzünden. G5 alacak gibiyimde bu ghost u sadece yukarı bildirim panelinde var sanıyordum her yerinde çıkıyormuş ekranın o düşündürüyor.

• osuleyman32 O kullanıcısına yanıt
    Hb'da çok şikayet var dh de çevremde ondan güvenemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Micegrubu

Telefonu iki hafta önce aldım cok memnunum fakat bit şeye anlam veremedim normalde 4-5saat ekran süresi alıyordum fakat bugun sabah 9 ile öğlen 2.30 arasında yaklasık %20 şarjın kaldı 2.30 saat frlan ekran süre verdi bu süre içinde spotifydan müzik dinledim sosyal medyada gezdim sadece 5 dk oyun oynadım. Demin ise %100 şarj ettim iki saattir kullanıyorum %75 kaldı 2 saat ekran süresi verdi.. Kısacası gün içerisinde pil performa sı neden böyle değişiyor ve bu durumu yasayan oldumu ?

+

Yokmu yardım edicek ?

• Micegrubu M kullanıcısına yanıt
    Son zamanlarda yüklediğiniz bir uygulama falan varsa şüphelenin mesela firefox v.b bariz şarz yiyor...

Yoksa özellikle messenger, sonrasında facebook ve varsa sayfa yöneticisi uygulamalarını silin temizleyin ve sonra yeniden yükleyin...

Geçenlerde bu sorun tüm dünyadada bela oldu G5 şarzlarına...

Kolay gelsin...

• quote:

Etiketini kesmeden kapalı kutu satarsanız bence daha çok para eder. Telefon alacağınız zaman muhakkak haber verin

Hocam htc 10 a gecicem galiba g4 u kapali kutu 1000 tl ye satsam 1000 tl de uzerine koyup 2 bin tl ye alirim htc 10 u lg den uzallasicam gibi belki g4 u kullanirim seviyordum ben g4 u simdi birde android 7 gelmicek deniyor sogudum

• Bu adamlar neyin kafasını yaşıyor acaba ? İthalatçı garantili ve Tr garantili fiyatlara bakın. İkiside hepsiburada satıcısı üstelik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musical Otopsi -- 23 Şubat 2017; 10:56:50 >

• Lg g5 pismanliktir

Rs988 kullaniyorum ve update almiyor...

Rezil...

G6 da pil degisimi yok. Bi daha lg almayacagim.

Tek ozelligi pil cikmasi idi...

• LG G5 şimdi elime ulaştı 605K ile başlıyor seri nosu, sorunlu seri mi sizce yoksa açmadan iade edeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.