Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
12.822
Cevap
115
Favori
490.859
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★
Giriş
    952 Mesaj

Hb'da çok şikayet var dh de çevremde ondan güvenemedim
    |
    |
    osuleyman32 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Micegrubu

Telefonu iki hafta önce aldım cok memnunum fakat bit şeye anlam veremedim normalde 4-5saat ekran süresi alıyordum fakat bugun sabah 9 ile öğlen 2.30 arasında yaklasık %20 şarjın kaldı 2.30 saat frlan ekran süre verdi bu süre içinde spotifydan müzik dinledim sosyal medyada gezdim sadece 5 dk oyun oynadım. Demin ise %100 şarj ettim iki saattir kullanıyorum %75 kaldı 2 saat ekran süresi verdi.. Kısacası gün içerisinde pil performa sı neden böyle değişiyor ve bu durumu yasayan oldumu ?

+

Yokmu yardım edicek ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3264 Mesaj

Son zamanlarda yüklediğiniz bir uygulama falan varsa şüphelenin mesela firefox v.b bariz şarz yiyor...

Yoksa özellikle messenger, sonrasında facebook ve varsa sayfa yöneticisi uygulamalarını silin temizleyin ve sonra yeniden yükleyin...

Geçenlerde bu sorun tüm dünyadada bela oldu G5 şarzlarına...

Kolay gelsin...

|
    |
    Micegrubu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: osuleyman32

Etiketini kesmeden kapalı kutu satarsanız bence daha çok para eder. Telefon alacağınız zaman muhakkak haber verin

Hocam htc 10 a gecicem galiba g4 u kapali kutu 1000 tl ye satsam 1000 tl de uzerine koyup 2 bin tl ye alirim htc 10 u lg den uzallasicam gibi belki g4 u kullanirim seviyordum ben g4 u simdi birde android 7 gelmicek deniyor sogudum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musical Otopsi -- 23 Şubat 2017; 10:56:50 >

Rs988 kullaniyorum ve update almiyor...

Rezil...

G6 da pil degisimi yok. Bi daha lg almayacagim.

Tek ozelligi pil cikmasi idi...

|
    |

Ne zaman almıştınız telefonu
    |
    |
    yosunkaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ckaracar

LG G5 şimdi elime ulaştı 605K ile başlıyor seri nosu, sorunlu seri mi sizce yoksa açmadan iade edeceğim.

Siz nereden aldiniz cihazi 0 mi aldiniz internettenmi satici ile gorusup son seri olmasini isteseydiniz suan son seri 612 ve 611 diye biliyorum 605 2016 5 inci ayinda uretilen cihaz

incehesap.com'dan aldım.
    |
    |
    vesselam55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

G5 veya xz alın hocam. Bence htc ye hiç ama hiç bulaşmayın. Benim gibi radyasyon olayına takık biri değilseniz p9 da düşünebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 23 Şubat 2017; 20:5:3 >
    |
    |

Benim hepsiburada satıcılı aldığım ürünlerde hiçbir sıkıntı çıkmadı. Ama satıcısı hepsiburada olmayan ürünlerde çıktı. Satıcısı hepsiburada olmayan ürünleri almış olabilir tanıdıklarınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 23 Şubat 2017; 21:46:5 >
    |
    |
    ckaracar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lg g5, türkiyede pek satmadığından fiyatları indirmiş olabilir. Daha önce g5 2500. G5 ithalatçı garanti 1700 dü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 23 Şubat 2017; 21:46:39 >
    |
    |
    Musical Otopsi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

G6 nın satışlar patlarsa o zaman görürüz "LG satıyorlar mı satmıyorlar mı". Sıfır mı alacaksınız. Nereden buldunuz.

|
    |
    MustafaPoo99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 hafta önce aldım üstadım :)
    |
    |

Uğraştırmak istemem ama yerinizde olsam iade edip hb den alırım. Orda uzun süredir yoktu yeni geldi. Büyük ihtimal yeni seri gönderirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 24 Şubat 2017; 0:1:59 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: osuleyman32

G5 veya xz alın hocam. Bence htc ye hiç ama hiç bulaşmayın. Benim gibi radyasyon olayına takık biri değilseniz p9 da düşünebilirsiniz.

Hocam sorunsuz bir cihaz kullanmak istiyorsak htc bu konuda 1 numara bana göre

Ben htc one m9 dan lg g4 e geçtim m9 ada g2 den gectiydim kamera ve ekran yuzunden g4 e gectim g2 nin kamerasi bile m9 dan daha iyi cekiyor

Ama htc 10 bir arkadasim aldi cihaz gercekten cok iyi sarji kamerasi ekrani muazzam g5 kullananda var s7 de var htc 10 acik ara en premium ve en stabili huawei yi gozum hic tutmuyor sony nin de tasarimi igrenc ben g4 u alip kullanicam yazin veya 2018 in birinci ikinci ayi lg g6 ya gecerim gibi suan ne g5 e ne htc 10 a nede xperia ya para verilmez alicaksak g6 s8 htc 11 falan alinmali gecen senenin cihazina 2bin tl vermek mantiksiz geliyor ben genede lg den sasmicam lg g5 deilde lg v20 daha ideal o da dunya para 3bin tl hic bir cihaza o kadar verilmez maxsimum 2bin tl veririm g4 u 1bucuk sene once 1600 e aldim simdi 0 laniyor bir ust modelini vermesede gene saolsun baska firma olsa surundurur fatura benim uzerime olsa 2400 tl yi bile oduceklerdi cunku ben cok sorun yasadim 8 kez parca deisti cok madur oldum israrla bir ust model istememe ragmen g4 gonderiyorlar bu gun gene konustum bayan mail atti deisim departmanina talebinizi aldik dedi bilgi ilettik dedi yarin tekrar arayin ne oldugu belli olur dedi yarin ola hayir ola iyi geceler herkese

• Yüzbaşı
    375 Mesaj

Huawei p9 u gerçekten beğendim. Özellikle kamerası. Huawei bu çift kamera olayını gerçekten çok iyi kullanmış. Kendi telefonumla kıyasladım. Fotoğrafın netliği ve doğallığıyla benimkinden daha önde. Üstelik leica yla çalışıyorlar. Onun dışında işlemcise s820 kullansalardı ve pil performansını arttırsalardı iyi olurdu. Ama o sar değerindeki bir telefonu kesinlikle kullanmam. Eve bile sokmam. Sanırım bu konuda fazla takıntılıyım . Çevremde gördüğüm Sony nin omnibalance tasarımını beğenmeyen sayılı insanlardansınız. Htc nin de forumda okuduğum kadarıyla malzeme kalitesi verdiği hissiyat kadar iyi değil. M8s kullandım bir süre. İnanılmaz ısınıyor. Chrome da ısınan kaç tane telefon vardır acaba ? Ve evet htc 10 da parmak izi okuyucusunun konduğu yeri neden o kadar kötü değerlendirmişler anlamıyorum. Hiç değilse samsung gibi yapsalarmış. Ve kamerası hala rakiplerine yetişemedi bana kalırsa. Ses kalitesi ve kulaklığı çok güzel. Arayüzü eski halkayı yukarı çekerek açılan kilit ekranlı arayüzü kadar güzel değil . Servisinin kötü olması da cabası. Htc u ultra için de v20 çakması diyorlar. Onun dışında şuan en iyi kararı veriyorsunuz bekleyerek. 2017 telefonları gerçekten güzel olacak gibi. Bir kaç ay sabredin g4 e. Onu da çok severek almıştım.

|
    |

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
son dakika
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.