Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünde sormuştum şimdi öğrendim çok ilginç ama kamerayla çekilen fotoların çözünürlüğünü ayarlayamıyoruz boyutta yüksek oluyor haliyle artık ekstra programla yapıcaz mecbur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skyline334 kullanıcısına yanıt
    Hocam amazondan 27 dolarlık bir ürün alsak elimize rahatça ulaşıyor mu? Bir de tahmini gelme süresi ne kadar sürüyor?

• Ekran süresini paylaşayım istedim pili merak edenler için. Evde internet yok 4.5 g açık hep internet için kullandım elimden düşmüyor. 12 de şarjdan çektim.(Oyun yok)
    Ekran süresi 5 saat yüzde 5 şarjım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tilgarimo58 -- 4 Temmuz 2016; 20:16:00 >
  • ugurcanuzun kullanıcısına yanıt
    ben amazondan aldım ama ebay.uk üzerimden daha uygun fiyatlara buldum. Tavsiyem oradan almanız. Yaklaşık kargo ise 18 temmuz - 5 ağustos arası diyor.
  • Hocam 13 saat hiç dokunmadım cihaza sırf şu always on u test etmek için %6 şarj harcamış. Tuhaf V Manav neden abartmış bu alway on un çok şarj harcamasını.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam 13 saat hiç dokunmadım cihaza sırf şu always on u test etmek için %6 şarj harcamış. Tuhaf V Manav neden abartmış bu alway on un çok şarj harcamasını.

Hocam ben o arkadaşın incelemelerini hiç beğenmiyorum. Yaptığı hızlı şarj testi dışında gerçekçi olan hiç bir incelemesi yok bence. Always On Display tabiki güç harcıyor ancak çok abartmamalı. Asıl güç harcayan arka planda çalışan uygulamalar. Ya da çalışmasına izin verdiğimiz özellikler. Bir ara özelden konuşalım bu konu hakkında :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..ScReaM -- 4 Temmuz 2016; 20:56:17 >
  • Evet fazla abartmış. Arka plan bildirim vs ayarlamalar yapmıştım. Pil süresi olarak bir sıkıntım yok aslında. Ortalama 5 saat ekran süresi alıyorum. Neden bu kadar abartmış anlam veremedim. Neyse yine de özelden konuşuruz.

• quote:

Evet fazla abartmış. Arka plan bildirim vs ayarlamalar yapmıştım. Pil süresi olarak bir sıkıntım yok aslında. Ortalama 5 saat ekran süresi alıyorum. Neden bu kadar abartmış anlam veremedim. Neyse yine de özelden konuşuruz.

Adamın işi abartmak zaten hocam. Cihaz iyi de olsa abartıyor kötü de olsa abartıyor :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

quote:

Hocam 13 saat hiç dokunmadım cihaza sırf şu always on u test etmek için %6 şarj harcamış. Tuhaf V Manav neden abartmış bu alway on un çok şarj harcamasını.

Hocam ben o arkadaşın incelemelerini hiç beğenmiyorum. Yaptığı hızlı şarj testi dışında gerçekçi olan hiç bir incelemesi yok bence. Always On Display tabiki güç harcıyor ancak çok abartmamalı. Asıl güç harcayan arka planda çalışan uygulamalar. Ya da çalışmasına izin verdiğimiz özellikler. Bir ara özelden konuşalım bu konu hakkında :)

G5'teki ekran e-kitap okuyuculardaki gibi bir katmana sahip sanırım.

Örnek olarak Pebble saati verebilirim. Akıllı saat olmasına ve ekran sürekli açık olmasına rağmen şarjı 1 hafta gidiyor :
     ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gece %100ken saat 00.00da şarjdan çekmiştim sabah tam 10da baktım şarja hala %100 şaşırdım valla always display screen kapalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

quote:

G5'teki ekran e-kitap okuyuculardaki gibi bir katmana sahip sanırım.

Örnek olarak Pebble saati verebilirim. Akıllı saat olmasına ve ekran sürekli açık olmasına rağmen şarjı 1 hafta gidiyor :
     ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Hocam benim bildiğim normal LCD ekran G5 teki. Ekstra bir özelliği yok. Bu ekrandaki Always On Display özelliği için ekrandaki pixeller kararıyor yani tamamen kapalı olmuyor ekran. Ancak LG çok başarılı bir iş çıkartmış. Çünkü oldukça iyi bir yazılım hazırlanmış bu özellik için. Fazla şarj harcamaması büyük başarı...

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Gece %100ken saat 00.00da şarjdan çekmiştim sabah tam 10da baktım şarja hala %100 şaşırdım valla always display screen kapalı

Hocam LG yazılım olarak harika bir iş çıkartmış. Bugüne dek hiç LG kullanmadım ama sanırım LG bugünden sonra vazgeçilmezlerim arasında olcak.

• quote:

quote:

Gece %100ken saat 00.00da şarjdan çekmiştim sabah tam 10da baktım şarja hala %100 şaşırdım valla always display screen kapalı

Hocam LG yazılım olarak harika bir iş çıkartmış. Bugüne dek hiç LG kullanmadım ama sanırım LG bugünden sonra vazgeçilmezlerim arasında olcak.

Gece karanlıkta ekran çok parlıyor mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

quote:

Gece karanlıkta ekran çok parlıyor mu ?

Hayır çok güzel bir karartma uygulanmış, hiç parlamıyor.

• quote:

quote:

Aynen yazılım ve donanım S3 ten sonra çok şahane geldi bana,Neredeyse Le Eco Le max 2 alacaktım,bu telefonunda donanımı çok iyi fakat yazılım da donanım kadar çok önemli.

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    %100 den %99 a inişte iphone vari bir pil istatistiği var. Akşam 100 de aldım elime 99 a kadar 25dk da düştü.

• telefonu kullananlar için soruyorum g2'den geçmeyi düşünüyorum gibi ama g2 canavar gibi telefon.Kararsızım.g2'den sonra ekran kasa oranını tutturamadı lg
  • quote:

Hocam 13 saat boyunca cihaz cepte veya çantada mı durdumu,yoksa masa uzerinde ekran üste gelecek şekildemi.Always on display ön kamera yanındaki sensörlerin önü kapanınca kapanıyor çünkü?

• Masa üstündeydi. 2-3 saati karanlıktı gece olduğu için.

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.