Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

quote:

Orijinalden alıntı: bark_41

quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

İzninizle düzelteyim 860'ta sd kart var, sadece iki sim aynı anda kullanırsanız sd kartı kullanamıyorsunuz. Aynı yerde yani ikinci sim ve sd kart yatağı.

Ayrıca 850'de FM radyo yok. 860'ta FM radyo ile geliyor.

Dostum gerçekten söylediğin gibi 2 sim yuvasından birisine hafıza kartı kesin takılabiliyorsa hemen düzeltelim ki arkadaşı yanıltmamış olalım.
    Ben bir çok yerde çift simli de hafıza kartı takılamadını okumuştum,
    Teyit ederseniz düzelteyim?

Evet 860 kullanıyorum ben de iki boşluk var. Biri sim 1, diğerine sim2 veya sd kart takabiliyorsunuz. Ben sd kart ile kullanıyorum.

Dostum bilgindirme için çok teşekkürler,bende düzelttim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

Bugünkü ekranım :)

Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Güzelmiş,Sade ve kullanışlı.
    Benim Ana sayfada seninkine benzer.
     ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• Hayırlı bayramlar arkadaşlar.
    Ben de hayırlısıyla ayın 7'si civarı almayı düşünüyorum hepsiburada'dan lg türkiye garantili g5'i. Daha iyi bir öneriniz var mı nereden alabileceğim konusunda bu fiyata?
    2 sene s3, 2 sene de s4 kullandım ve geçenlerde telefonumun ekranı kırıldı, zaten samsung'tan illallah dediğim için lg, sony, htc vs. amiral gemilerini araştırayım dedim. Bu forumda da lg g5 ile alakalı TÜM yorumları okudum. (pc'den girince 69 sayfa ama mobilden girdim 205 sayfa yorum vardı)
    Telefonla ilgili kullanıcı deneyimlerini paylaşan tüm abilerime/kardeşlerime teşekkür ediyorum, g5'e ısınmam konusunda gayet rolleri var.
    Allah'ın izniyle telefonuma kavuşursam ben de deneyimlerimi paylaşırım yeri geldikçe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞamlıReis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ŞamlıReis

telefonu kullananlar için soruyorum g2'den geçmeyi düşünüyorum gibi ama g2 canavar gibi telefon.Kararsızım.g2'den sonra ekran kasa oranını tutturamadı lg

Evet kasa ekran oranı daha iyi olabilirdi,
    Lg G2 den memnunsanız bence biraz daha kullanın derim.Snapdragon 820 işlemci 4gb.ram ve geniş açılı kamera sayesinde bu telefon bi harika dostum.Modüler yapı falan bence hikaye,değiştirilebilir bataryası sayesinde 2 sene sonra yeni bir pil alıp düşürüp kırmadıktan sonra en az 5 sene kullanılabilecek bir cihaz,Donmaymış kasmaymış bunlar artık tarih oldu.Ha bu arada geniş açılı kamerada 8 değilde 16 megapixel olsamış muhteşem olurmuş?Ama naparsın ki satış stratejisi,bir daha telefona bırakmışlardır.

g2'mden çok memnunum hocam.Benim 2-3 sene daha götürür aslında çünkü eskimiyor telefon :)

G2 yi seviyorsanız,bi eksikliğini hissetmiyorsanız,G6 çıkana kadar kullanın derim,şahsen ben öyle yapardım.
    Ki s3 kullanırken S4,S5 ve S6 çıkınca S3 yettiği için bunlara geçme ihtiyacı hissetmemiştim, taki uygulamalarım çoğaldıkça ve telefon stabilitesini kaybetmeye başladıkça artık yeni hızlı bi telefon alma zamanım geldi dedim.
    Samsung değilde Lg ye kısmet oldu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kursadyagmur

Hayırlı bayramlar arkadaşlar.
    Ben de hayırlısıyla ayın 7'si civarı almayı düşünüyorum hepsiburada'dan lg türkiye garantili g5'i. Daha iyi bir öneriniz var mı nereden alabileceğim konusunda bu fiyata?
    2 sene s3, 2 sene de s4 kullandım ve geçenlerde telefonumun ekranı kırıldı, zaten samsung'tan illallah dediğim için lg, sony, htc vs. amiral gemilerini araştırayım dedim. Bu forumda da lg g5 ile alakalı TÜM yorumları okudum. (pc'den girince 69 sayfa ama mobilden girdim 205 sayfa yorum vardı)
    Telefonla ilgili kullanıcı deneyimlerini paylaşan tüm abilerime/kardeşlerime teşekkür ediyorum, g5'e ısınmam konusunda gayet rolleri var.
    Allah'ın izniyle telefonuma kavuşursam ben de deneyimlerimi paylaşırım yeri geldikçe.

Hayırlı bayramlar sizlerede,hayırlısıyla alırsınız hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: taliperen1990

arkadaşlar merhaba;

G5 almak niyetindeyim. kullananlar lütfen yardımcı olsun.

2000 tl civarı G5 H850 LG TR GARANTİLİ Mİ

1700 tl civarı G5 H860 DUAL İTHALATÇI GARANTİLİ Mİ almalıyım.

İthalatçı garantisi söylenildiği kadar güvenilmez mi ?

Hocam 2000 liraya lg türkiye garantili nerden buldunuz zahmet olmazsa bi link felan atabilir misiniz?

• yakoza_06 kullanıcısına yanıt
    hocam n11 de 2160 TL ye buldum. n11 100 tl çek yolladı bayram sebebiyle. 75 tl de maxipuan veriyor.

bu arada internet alışverişinde telefon elime geçtiğinde LG Türkiye garantisi mi ithalat garantisi mi nasıl anlayacağım? İMEİ yoluyla falan öğrenilebiliyor mu? LG G5 H850 modelinin tamamı LG Türkiye mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taliperen1990 -- 5 Temmuz 2016; 8:59:38 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xPhoeniXx

Bugünkü ekranım :)

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Güzelmiş,Sade ve kullanışlı.
    Benim Ana sayfada seninkine benzer.
     ★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

Sade görünümü seviyorum hocam. Sizinki de güzel duruyor :)

• quote:

hocam n11 de 2160 TL ye buldum. n11 100 tl çek yolladı bayram sebebiyle. 75 tl de maxipuan veriyor.

bu arada internet alışverişinde telefon elime geçtiğinde LG Türkiye garantisi mi ithalat garantisi mi nasıl anlayacağım? İMEİ yoluyla falan öğrenilebiliyor mu? LG G5 H850 modelinin tamamı LG Türkiye mi?

Hocam yalniz kampanya koşullarını iyi bakın 100 liralık kuponu kullanabilmen için 1500 ve üzerinde alışveriş yapman gerekiyormus.Bu arada yeni vergiler geçerli olmaya baslamis galiba bana ve almayı dusunenlere geçmiş olsun

• Bu trr nin bandrol vergisini giydirmeye başlamışlar.
    Devlettr yolunacak kaz gözüyle baktığı için koyuyor vergiyi.
    Ah şöyle bir kaç hafta satın alan olmasa bak neler olacak

• Lg g5 çift hatli modelini 2 gün önce aldim.Dün guncelleme yuklendi.simdi ise telefonla konusurken ses kesik kesik gidiyormus karsi tarafa.

Bu problemle karsilasan oldu mu?

• Hayır hiç rahatsız etmiyor. Ayrıca güç moduna aldığınızda ekran daha da kısılıyor.
  • Ekrani neden karanlik?

• quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Bu trr nin bandrol vergisini giydirmeye başlamışlar.
    Devlettr yolunacak kaz gözüyle baktığı için koyuyor vergiyi.
    Ah şöyle bir kaç hafta satın alan olmasa bak neler olacak

1.800 lira olan paralel ithalat G5 1.830 lira olmuş. 30 lira vergi gelmiş o kadar büyütülecek bi şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

Ekrani neden karanlik?

Konuda cevabı verildi. Aynı soruları tekrar tekrar sormanın manası yok.
  • quote:

Ekrani neden karanlik?

g3 ve g4 ile lg telefonların kronik sorunu var. lg g5 ilede aynı şeyle karşılaşmamak ve ekran yanması olmasın diye ekran karanlık oldu g4e göre.
  • quote:

Hocam bende tr garantili almıstım.lg nin sitesinden online destek var oradan imei numaranı vererek kontrol ettirebiliyorsunuz karsınızdaki kişiye.benim model h850tr yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Ekrani neden karanlik?

Konuda cevabı verildi. Aynı soruları tekrar tekrar sormanın manası yok.

Konuyu takip etmiyorum.Telefonun ekrani soluk ve karanlik.

Sony telefonlarda boyle. Acikcasi vazgectim almaktan en iyisi iphone 7 beklemek

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 5 Temmuz 2016; 13:19:36 >

• arkadaşlar spigen.com.tr de tüm ürünlerde %40 var kılıf almak isteyenler bir baksın derim.
  • Raw fotoğraf çekmek güzel. Düzenleme imkanın daha fazla oluyor. Düzenleme telefondan snapseed ile yapıldı.

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★

• 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.