Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ..scream..

quote:

Orijinalden alıntı: oranj

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: ruf

Başka ana konu mu var benim bilmediğim?
    Bu kadar sessizlik hayra alamet değil.

2500 liralar konuşulunca tabii kimsenin ilgisini çekmez. Uçtular iyice.

Muhakkak para da en en önemli etkendir ancak, bence g5 bu sene beklentileri karşılayamayacak.
    Adama sorarlar;
    en iyi kamera sende mi?
    en iyi performans sende mi?
    en iyi batarya sende mi?
    yakışıklımısın?
    Burda en can alıcı konu fiyatı, yap şunu 2099tl kasıp kavur ortalığı...
    zira s7 konu başlığına bakın yorumlar ve ön siparişler havada uçuşuyor.
    2800 s7, edge modeli de 3300tl haa.
    Bu mesajımı unutmayın şayet g5 çok çok iyi fiyattan çıkmaz ise başarılı olamayacaktır Türkiyede,
    ve de çok hızlı bir fiyat düşüşüne girecektir.

Neden öyle diyorsunuz hocam? G5'te Sd820 var amaaa... :)

Tutturmuş herkes SD820 diye. Anlayın artık tabiki işlemci çok önemli ama herşey işlemci demek değil...

Ben her ölçüde güzel olanın peşindeyim.
    Marka fanatikliğim yok,
    hangi marka model bana iyi paraya çok güzel şeyler vaad ediyorsa ordayım ben.
    Bu arada 820 ile 8890 arasındaaki farkı günlük kullanım senaryolarında anlayabilecek olan varsa beri gelsin.

• oranj O kullanıcısına yanıt
    Bu adreste farkı görebilirsin:

http://androidcommunity.com/qualcomms-snapdragon-820-top-of-the-pile-in-antutus-q1-performance-list-20160307/

İşlemci bazında SD 820; 136000, Exynos 8890; 129000 ise kadar puan almış burada fark fazla değil...

Fakat (GPU) Grafik işlemcisi bakımından karşılaştırıldığında Exynos büyük bir hezimete uğruyor. SD 820 55000, Exynos 8890 ise sadece 37000 kadar puan alabiliyor.

Samsung'un bu çifte standardı bitirmesi lazım elin Amerikalısına yüksek grafik işlemcili getirirken bize Exynos'lu modeli satması hiçte doğru değil...

Eğer LG "Adoptable Storage" özelliğini iptal etmezse. LG G5 alabilirim. Hem fiyatıda daha uygun çıkacak diyorlar...

• LG kaynaklı - İlk bilgi : 2.799 tl
  • Konu Çok zayıf ya s7 konusu çok iyi hem bilgilendirme olsun kıyaslama olsun nerdeyse GM 5 plas konusun da daha çok mj atılıyor
    G5 konusunu ilk baştan beridir takip ediyorum ama çok ağır ilerliyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2800 tl çok fazla ya

• sagy kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam aklımada gelmiyor değil '' acaba başka g5 konusu varda haberimiz mi yok '' diye .
  • samsung s7 almış millet hava atıyor.. lg g5 ön sipariş başladımı

• quote:

Orijinalden alıntı: the_CRIMINAL

LG kaynaklı - İlk bilgi : 2.799 tl

Doğruysa tüm aksesuarları yanında verse yine almam
    Dükkanı kapasın LG Türkiye, bari boşuna maaş ödemesinler
    nasılsa benden öğreniyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 8 Mart 2016; 19:22:31 >
  • quote:

Kaynak? 2499dan fazla çıkmaz diyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

lg çalisani bi arkadas dedi facebooktan

• Lg g4 üzerine para ilavesi yapıp g5 niyetim vardı. Sonra dedim ki o para ilavesi ile bir g4 daha alırım.

• Türkiye lansmanı 15 marttamı? Yabancı incelemede pek yok sanırım. Modül fiyatları çok merak ediliyor. Hifi modül çipi, v10 ses çipinden iyimi bununda karşılaştırılması bekleniyor. Piyasaya giriş olarakta geç kaldılar açıkcası.

Benim arkadaş zaten teli beğenmedi. Birde geç çıkıyor beklemem diyip s7 edge sipariş ettik bugün.

LG her anlamda bir fiyasko LG5 ile. Eğer fiyat 2799tl olursa HTC gibi satmaz.

Abi millet s7den 500tl olursa gideri var diyor bunlar 2800 düşünüyorsa

• ön sipariş ne zaman bilen varmi

• 2500 altı bir fiyattan gelir ve yanında bir adet arkadaşı hediye olursa G5 düşünebilirim aksi halde aklım S7 edge'de.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

2500 altı bir fiyattan gelir ve yanında bir adet arkadaşı hediye olursa G5 düşünebilirim aksi halde aklım S7 edge'de.

S7 neysede S7 edgenin rakibi bile değil telefon. Eğer bütçe varsa her türlü edge alınır. Heleki 2500tl ve üstü olup yanında modül felan hediye olmazsa.Almak aptallık olur.O parayla s7 almak bile binkez mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemba59

Lg g4 üzerine para ilavesi yapıp g5 niyetim vardı. Sonra dedim ki o para ilavesi ile bir g4 daha alırım.

• s7 edge yanılmıyosam 3300 arada 2600den bile çıksa g5 arada 700lira fark yok gibi konuşmayın ve özellik olarak kesinlikle bu farka değicek bi yenilik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 8 Mart 2016; 23:28:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: BèRuTTì

quote:

Orijinalden alinti: the_CRIMINAL

LG kaynakli - Ilk bilgi : 2.799 tl

Kaynak? 2499dan fazla çikmaz diyorum ben

LG mağaza çalışanıyım ve tarafıma gelen ilk bilgidir. Önümüzdeki hafta ekibe G5 eğitimleri başlıyor. Net bilgiler geldikçe paylaşacağım.

• Telefon resmen ölü doğuyor. GSM ARENADA ilgi ilk 10da bile değil.Samsung 7 ve edge haberlerini doğal olarak bir alıp toplarsak.Samsung android dünyasının en iyi çıkışını yapabilir.Android dünyasında hiçbir telefon rakipleri karşısında bu kadar ezici olmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 8 Mart 2016; 23:52:52 >
  • O fiyattan çıkarsa işi yaş olur açık ve net 2500ü geçmemeli fiyatı uçurarak marka olunmaz samsung iphone u kıskanıp yaptı bunu zaten. Lg o hataya düşmemeli. Ben lg g5in dediğim fiyattan çıkarsa çok satacağını düşünüyorum. Amiral modelimiz şişirelim fiyatı alıştırmayalım milleti ucuz tele derse geçmiş olsun. Türkiye müdürüde lg g4 çıkış fiyatına yakın tutmak istiyoruz ifadesinide samimi bulmam aksi takdirde.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.