Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.948
Cevap
93
Favori
532.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_CRIMINAL

quote:

Orijinalden alinti: BèRuTTì

quote:

Orijinalden alinti: the_CRIMINAL

LG kaynakli - Ilk bilgi : 2.799 tl

Kaynak? 2499dan fazla çikmaz diyorum ben

LG mağaza çalışanıyım ve tarafıma gelen ilk bilgidir. Önümüzdeki hafta ekibe G5 eğitimleri başlıyor. Net bilgiler geldikçe paylaşacağım.

LG bence aklını peynir ekmekle yemiş. Bu ülkede Samsun ve Iphone dominasyonu var. Bu iki marka bu ülkenin telefon müşterilerini parsel parsel paylaştılar. LG anca rüyasında görür 2800 Tl'ye güzel yada yeterli sayıda satış matış yapamaz

• 2799 çok saçma bir fiyatlama olur.
  • 8 nisanda geliyormuş geçmiş olsun beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstediği fiyattan çıksın....Nasıl olsa 1 ay sonra yavaş yavaş fiyatı düşmeye başlar... Ama o zamana kadar herkes samsung alır....Geriye sabırlı müşteriler kalır, onlarda malesef bizim ülkemizde çok az sayıda çünkü Telefon deyince aklımızı yitiriyoruz.Allah herkese gönlüne göre versin. Ancak LG nin elinde çok önemli bir fırsat var: Eğer güzel bir fiyatla çıkarsa piyasa da pusuya yatan birçok telefon meraklısını kendi markasına katabilir. Hem de yeni modeli için bir yatırım olabilir. Örnek G2... Bu arada ben LG 5 fiyatı bekliyorum. 2800 lira ile çıkış yaparsa dayanamayıp S7 alıcam.

• Gelsin bakalım, aşırı pahalı bir çıkış fiyatıyla çıkarsa 3 ay sonra mecburen fiyat kırarlar. Gördük G4'ün fiyat düşüş hızını
  • Bende vazgeçtim lg g5 ten. yarın ilk işim 6s 64gb almak olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: noxcho95

Bende vazgeçtim lg g5 ten. yarın ilk işim 6s 64gb almak olacak

Bence hiç acele etme, haziranı filan bekle, şuanda daha neyin ne olacağı belli değil... Daha Lg G5'in resmi fiyatı bile açıklanmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

quote:

Orijinalden alıntı: noxcho95

Bende vazgeçtim lg g5 ten. yarın ilk işim 6s 64gb almak olacak

Bence hiç acele etme, haziranı filan bekle, şuanda daha neyin ne olacağı belli değil... Daha Lg G5'in resmi fiyatı bile açıklanmadı.

1.5 aydir telefonsuzum malesef biktim artik 25 mart dediler ama nnisanin ilk haftasi bekleyemem ki

• Tabii o zaman çok haklısın. Telefon olmamasıda kötü. düşünsene 90'lı yıllarda yaşamak gibi birşey olsa gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTaL_KnighT

Tabii o zaman çok haklısın. Telefon olmamasıda kötü. düşünsene 90'lı yıllarda yaşamak gibi birşey olsa gerek

vazgeçtim hocam 2300 liraymis beklemeye devam

• quote:

Orijinalden alıntı: oranj

Hadi hayırlı olsun.
    http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/LG-G5-Turkiye-fiyati-belli-oldu.htm

LG CALISANLARI IYI KEKLENMIS.

• Vaaay harbi süper fiyatmış yaw !!! Tabiikide beklenir aga
  • Lg türkiye müdürü 2199dan az olmaz demişti bu fiyat doğruysa harika fiyat direk alırım çıktıgı gün ki 20 mart deniliyor nisan falan kesin de deil 15martta resmi olarak lansmanı yapılcak fiyat zaman vs kapış kapış gider g2 den çok satar bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 9 Mart 2016; 19:03:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

Hadi hayırlı olsun.
    http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/LG-G5-Turkiye-fiyati-belli-oldu.htm

Geçenlerde ön sipariş alan lg çalışanı bile vardı.
    Bende 2700 liradan çıkacak diye bugün g4 aldım 1350 liraya gerçi arada 950 liraya değecek fark olacak mı orası da ayrı konu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: m@spir

quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

Hadi hayırlı olsun.

Geçenlerde ön sipariş alan lg çalışanı bile vardı.
    Bende 2700 liradan çıkacak diye bugün g4 aldım 1350 liraya gerçi arada 950 liraya değecek fark olacak mı orası da ayrı konu.

Emin olun cok iyi yaptiniz. G4 ve g5 kalası gibi tasarımsal anlamda dönemi yakalayamayan bir telefon alacaginiza her gün bakmaktan zevk alacaginiz bir telefon aldınız.

• G4 ü Geçen sene çıktığında bonuslarla 1.700 e almıştım. 2.300 de çok. 1-2 ay beklemek lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar fiyat 2799 tl olucak bencede . Çünkü belirtmek istemiyorum ama teknoloji mağazası çalışanıyım ve şuanda sisteme bu fiyatı tanımlamışlar.

Not: Allah bildiği gibi yapsın bu firmaları. Paralel 1700 bandında giriş yaparda görürler günlerini
  • StubB kullanıcısına yanıt
    Eğer öyle olursa. LG kendi mezarını kendi kazar... Daha öncede belirttiğim üzere Türkiyede Samsung ve Apple dominasyonu var ve bu iki marka hariç diğer markaların rekabet etmesi için fiyatlarını düşük tutmaları gerekiyor. Bak benim arkadaşım SONY kullanıcısı. Başta 2800 Tl ye çıkarttığı telefonu 2 ayda 2200 tlye düşürmek zorunda kaldı dedi SONY Türkiye... Yani o iş o kadar kolay değil. Eğer öyle olursa LG'ninde olayı SONY gibi olur
  • Takip

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.