Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapma yav ne yapıcaz şimdi Servise gitsek çözülür mü problem acaba ?
  • Merhaba arkadaşlar.
    Çıktığı günden bu yana bir g2 kullanıcı olarak g4 hakkında hem çevremde kullananlar hemde g2'den geçen arkadaşlardan pek olumlu yorumlar alamadım.Birde buradaki daha tecrübeli arkadaşlarımıza danışalım dedim.Bana göre kamera ve ses kalitesi konusunda g2'den kat ve kat üstün olduğu aşikar.
    Şimdi önümde bir fırsat var.Bir arkadaşım 4 aylık cihazını elindeki cihaz fazlalığı nedeniyle 1000 liraya bana bırakıyor.Fakat;
    Özellikle tr cihazlarında custom rom konusunda sıkıntı olduğunu aktardılar.Bootloader kilidi olduğundan bahsettiler.İş güç nedeniyle aşırı araştırma imkanım olmadı.Nedir durum?
    Eğer durum böyleyse benim adıma doğru bir seçim olmayacak diye düşünüyorum.Çünkü hem g2 hem g3 kullanıcısı olarak custom romlar ile cihazlara bir tek dans ettirmediğimiz kaldı.
    Marshmallow cihazlarda root için herhangi bir yöntem var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

quote:

Orijinalden alıntı: Wade T. Wilson

LANET OLSUN
    LANET OLSUN
    Nasıl bir salaklık yaptım ben ya
    Bugün son sürüme yükselttim YÜKSELTMEZ OLAYDIM

1.performans ciddi derecede düştü oyunlar kasmaya başladı(eski telefonumdan farkı kalmadı!!!)

2.şarj ne böyle su gibi gidiyor.10 dk oyun oynuyoruz(kasa kasa) bütün şarj gidiyor.

3.telefon cidden daha çok ısınıyor bu açıkça belli oluyor.

Geri döndürebilir miyim? Bazıları yukarda riskli falan demiş son hali nedir bu durumun?

YÜKSELTECEKLER KESINLIKLIKLE YÜKSELTMESIN 1700 TL TELEFON YALAN OLDU

Amma abartmışsın dönebilirsin sıkıntı olmaz

Dün biraz sinirliydim o da buna patladı heralde.
    Bugün bakınca abarttığımı anladım

Ama risk yoksa geri döneceğim performans düştü,şarj da dayanmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bende yok bende yok diyordum evettt bu sabah itibari ile ghost screenlıyım ne mutlu banaa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skill.exe

bende yok bende yok diyordum evettt bu sabah itibari ile ghost screenlıyım ne mutlu banaa :D

Hocam sizin seri kaç acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • semih4444 kullanıcısına yanıt
    Tabikide şanslı seri 505
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

quote:

Orijinalden alıntı: dancingman

quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

G4 e marshmallow geldi mi ? Türkiye cihazlarından bahsediyorum eğer geldiyse s6 yi bugün satıp G4 alacağım. OTA üzerinden bahsediyorum acil cevap verebilirmisiniz?

Evet geldi. memnun olan var olmayan var. ben kendi adıma memnunum

Diğer arkadaş geri çektiler güncellemeyi demiş siz nasıl yüklediniz ?

Ben V20a ve v20c ye LG bridge ile geçmiştim V20d ise OTA dan yükledim. v20a yüklemeden önce hard format attım, yükledikten sonra tekrar hard format attım yedeklemeden hiçbir şey kurmadım. Lolipopa göre daha iyi performans ve ekran süresi alıyorum. Artık ekran süresini kafama takmıyorum günü rahat çıkarıyor ve ana ekrandan pil seviyesini göstermeyi kaldırdım (% olarak göstermeyi).

• Son sürüme yükseltmek pişmanlıktır

• $U$PeCT RoCKerS kullanıcısına yanıt
    Hocam bu telefonun " paralel ithalat olmadığı sürece " 1100 tl lere düşmesi mümkün değil. Net konuşuyorum 1500 TL ye geriler oda en fazla.
  • 1100'e düşmez fakat 1400'lere ilerde düşebilir

• quote:

Tabikide şanslı seri 505

Geçmiş olsun o zaman hocam..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skill.exe S kullanıcısına yanıt
    yahu nedir hocam bu ghost screen olayı? bizim g2'lerdeki gibi sarı ekran olayı gibi mi? Bir kaç video izledim ama pek anlayamadım.
  • Takasla g5 almak mantıklı mı

• Yılbaşında LG TÜRKİYE Garantili cihaza paralel ithalattan sıkıntı doğabileceğini düşünerek nerdeyse katı fiyatına LG G4 aldım ve pek sevmediğim 505k ik üretim olan ve problemli olduğunu LG nin kabul ettiği cihaz geldi -dedim ya sabır problem bende belki çıkmaz-tabiikide çıktı yine sabrettim irili ufaklı 4 güncelleme geldi dayandım orjinal yedek pil ve ve dokstation aldım yine paraya kıydım orjinal circle kılıf aldım pil yine yetmedi 10000mah orjinal powerbank aldım yine yetmedi quick charge aldım ve daanamayip ayın 15inde LG merkez servise gönderdim bu uzun sürede ileri seviyede yaşadığım problemler:
    sorunlar:
    1.Ahize cızırtılı,patlamalı çalışması.
    2.Konuşma esnasında ısının çok artması,ekran,ahize ve kamera alanlarına yakın bölgenin.
    3.Ceket,cep ve çanta gibi kapalı ortamda normalin çok üstünde batarya süre kaybı,şebeke,iletişim problemi.
    4.Batarya olağan üstü çabuk deşarj olma-ısınma.
    5.Wi fi ağlarda bağlı olmasına rağmen internet verisi kullanamama sorunu.
    6.3G-LTE vesaire data kullanımında 2G gibi davranması HIZLI bağlantı kuramıyor.
    7.3G veya data açık modunda ekran kapalı olmasına rağmen cihazın anormal ısınması,pili bitirip kapanması.
    8.Şebeke sorunu turkcell ve avea hatlarımda 4g için yeni sim kart almama rağmen knuşma esnasında şebeke tam çekmesine rağmen şebekeyi kaybetmesi.
    9.Isındığında ekran renginin hafif değişmesi.
    10.Micro bellek yuvasının 2 defa belleği yakması 64gb ve 128gb bellek.
    11.Çekilen video ve bazı fotoğrafları belleğe kayıt edememesi.
    12.Resimleri LG nin içinde tekrardan düzenleyip tamama tıklanıldığında resmin hiçbir yerde kayıt edilmediği.
    13.Kamera sabitlemesinin arada sürekli çalışması.
    14.Dokunmatik hassasiyetinin üst ve alt bölgelerde farklı olması.
    15.Nadirde olsa cihazın kendini yeniden başlatması.
    16.GPS sinyali sapması normalin çok üstünde.
    Şimdi merak ediyorum bana tamir mi ederek gönderecekler yoksa para iadesimi yoksa V10 veya G5 mi yada saçmalık yapıp 505k 0 kutumu gönderecekler.
    Bu arada LG merkez servisin herhangi bir web sitesi yok yasaya göre mecburlar ve yine hiçbir telefonu cevap vermiyor yasaya göre mecburlar o yüzden 444 lü hattan cevap veriyorlar vesaire.....
    Umarım LG de yetkili servis olarak bir 2. samsung olmaz samsung tüketici mahkemesi rekoru kırmak üzere.

• quote:

Orijinalden alıntı: metalok

Lg g4 h818p için 6.0 güncellemesi geldi. Sabah kurdum bakalım nasıl olacak.

Merhaba aynı telefon bendede var lg bridge üzerinden mi kurdunuz ota dan geldimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: perperek

Yılbaşında LG TÜRKİYE Garantili cihaza paralel ithalattan sıkıntı doğabileceğini düşünerek nerdeyse katı fiyatına LG G4 aldım ve pek sevmediğim 505k ik üretim olan ve problemli olduğunu LG nin kabul ettiği cihaz geldi -dedim ya sabır problem bende belki çıkmaz-tabiikide çıktı yine sabrettim irili ufaklı 4 güncelleme geldi dayandım orjinal yedek pil ve ve dokstation aldım yine paraya kıydım orjinal circle kılıf aldım pil yine yetmedi 10000mah orjinal powerbank aldım yine yetmedi quick charge aldım ve daanamayip ayın 15inde LG merkez servise gönderdim bu uzun sürede ileri seviyede yaşadığım problemler:
    sorunlar:
    1.Ahize cızırtılı,patlamalı çalışması.
    2.Konuşma esnasında ısının çok artması,ekran,ahize ve kamera alanlarına yakın bölgenin.
    3.Ceket,cep ve çanta gibi kapalı ortamda normalin çok üstünde batarya süre kaybı,şebeke,iletişim problemi.
    4.Batarya olağan üstü çabuk deşarj olma-ısınma.
    5.Wi fi ağlarda bağlı olmasına rağmen internet verisi kullanamama sorunu.
    6.3G-LTE vesaire data kullanımında 2G gibi davranması HIZLI bağlantı kuramıyor.
    7.3G veya data açık modunda ekran kapalı olmasına rağmen cihazın anormal ısınması,pili bitirip kapanması.
    8.Şebeke sorunu turkcell ve avea hatlarımda 4g için yeni sim kart almama rağmen knuşma esnasında şebeke tam çekmesine rağmen şebekeyi kaybetmesi.
    9.Isındığında ekran renginin hafif değişmesi.
    10.Micro bellek yuvasının 2 defa belleği yakması 64gb ve 128gb bellek.
    11.Çekilen video ve bazı fotoğrafları belleğe kayıt edememesi.
    12.Resimleri LG nin içinde tekrardan düzenleyip tamama tıklanıldığında resmin hiçbir yerde kayıt edilmediği.
    13.Kamera sabitlemesinin arada sürekli çalışması.
    14.Dokunmatik hassasiyetinin üst ve alt bölgelerde farklı olması.
    15.Nadirde olsa cihazın kendini yeniden başlatması.
    16.GPS sinyali sapması normalin çok üstünde.
    Şimdi merak ediyorum bana tamir mi ederek gönderecekler yoksa para iadesimi yoksa V10 veya G5 mi yada saçmalık yapıp 505k 0 kutumu gönderecekler.
    Bu arada LG merkez servisin herhangi bir web sitesi yok yasaya göre mecburlar ve yine hiçbir telefonu cevap vermiyor yasaya göre mecburlar o yüzden 444 lü hattan cevap veriyorlar vesaire.....
    Umarım LG de yetkili servis olarak bir 2. samsung olmaz samsung tüketici mahkemesi rekoru kırmak üzere.

Benim cihazda 505 serisi Bu yazdiklarinin hic biri bende yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tarlabasi

yahu nedir hocam bu ghost screen olayı? bizim g2'lerdeki gibi sarı ekran olayı gibi mi? Bir kaç video izledim ama pek anlayamadım.

https://youtu.be/5pX17wrw9yg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarlabasi kullanıcısına yanıt
    yok hocam full parlaklıkda bildirim çubuğunu aşağı çektiğiniz de alarm saat wifi gibi simgelerin üst gri yerde gözükmesi normalde gözükmemesi lazım :)
  • qwerty1654 Q kullanıcısına yanıt
    +1

(505K serisi)
  • quote:

yok hocam full parlaklıkda bildirim çubuğunu aşağı çektiğiniz de alarm saat wifi gibi simgelerin üst gri yerde gözükmesi normalde gözükmemesi lazım :)

çok enteresan hocam.Aylardır g4 romu kullanıyoruz g4 kullanıcıları bizden daha şanssızmış demek ki :)
    Vintek ne diyor peki bu konuda.Garanti kapsamında nasıl bir sonuç çıkıyor ortaya?
  • 
Sayfa: önceki 555556557558559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.