Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (555. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G4 e marshmallow geldi mi ? Türkiye cihazlarından bahsediyorum eğer geldiyse s6 yi bugün satıp G4 alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asim03

@jackhammer @cedayroy

Servis durumu:Serviste yazıyordu şimdi Garantide yazmislar arkadaslar. Sanirim garanti dahilinde yapacaklarını belirtmişler.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Arkadaşlar bugün teknik servsisi aradım.Cihazınızın anakartı değişecek dediler.Bende onarım değil değişim istediğimi belirttim.Telefonla görüştüğüm bayan bunu teknik servisin belirlerleyeceğini söyledi.Bende tüketici haklari yasasi seçimi bana veriyor,ben cihaz değişimi istiyorum dedim eğer cihaz değişimi olmazsa tüketici hakem heyetine gideceğimi belirttim.Ben teknik servisteki arkadaşlara ileteceğim dedi.Gelişme oldukça size bilgi vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asim03 -- 24 Şubat 2016; 17:59:14 >

• G4 e marshmallow geldi mi ? Türkiye cihazlarından bahsediyorum eğer geldiyse s6 yi bugün satıp G4 alacağım. OTA üzerinden bahsediyorum acil cevap verebilirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanky -- 24 Şubat 2016; 16:52:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

G4 e marshmallow geldi mi ? Türkiye cihazlarından bahsediyorum eğer geldiyse s6 yi bugün satıp G4 alacağım. OTA üzerinden bahsediyorum acil cevap verebilirmisiniz?

Geldi kardesim otadan ancak geri cektiler ufak suzeltmeler yapip tekrar verecekler

• quote:

G4 e marshmallow geldi mi ? Türkiye cihazlarından bahsediyorum eğer geldiyse s6 yi bugün satıp G4 alacağım. OTA üzerinden bahsediyorum acil cevap verebilirmisiniz?

Evet geldi. memnun olan var olmayan var. ben kendi adıma memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanbocuk

quote:

Geldi kardesim otadan ancak geri cektiler ufak suzeltmeler yapip tekrar verecekler

Peki şimdi sıfır G4 alsam güncellemeleri denetle dediğimde OTA dan indiremeyecekmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: dancingman

quote:

Diğer arkadaş geri çektiler güncellemeyi demiş siz nasıl yüklediniz ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dancingman

quote:

Diğer arkadaş geri çektiler güncellemeyi demiş siz nasıl yüklediniz ?

Bana yüklü geldi

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olcak , kulaklığım çalışıyor ama tuşları çalışmıyor.Dün normal çalışıyordu kulaklığın ses tuşundan sesi kıstım , 5 dk sonra sesi yükseltmeye çalıştım tuşların tepki vermediğini gördüm , kulaklığı telefona takınca ekranda işaret beliriyor , gayet iyi ve sorunsuz da ses veriyor ama tuşlar çalışmıyor.Benzer sorunu yaşayan varmı garantiyle uğraşmak istemiyorum çözüm bilen var mı ?
  • Açıkçası Samsung un bu güncelleme politikasından bezdim. Samfirm Odin vs ile de atarım fakat madem amiral gemisi cihaz alıyoruz ne gerek var bu işlere. Bu sebeple LG G4 almak istiyorum eğer güncelleme aldığım gibi cihaza gelecek ise yani güncellemeleri denetle dediğimde hemen alacağım bunu bilmek istedim.

• serkanky kullanıcısına yanıt
    Ben otadan aradığımda 20d yi buluyor ama ben güncellemiyorum şarj sorunu var hala. Tel h815tr.

• Arkadaşlar telefonum 505 serisi ve Ghost Screen sorunu bulunmakta. v10d sürümü kullanıyorum telefonumdan 24-30 saat bekleme süresi alabiliyorum bundan memnunum fakat ekran süresi hiç bir zaman 1-1,30 saatin üzerine çıkmıyor çıksa da şarjım 8 saat içinde bitiyor. Pil konusunda değerler normal mi yoksa bi anormallik var mı? Telefonum Intellicel garantili Ghost Screen sorunu için nasıl bir yol izlemem gerekiyor?
  • Merhaba,

Huawei g7. G8 ve gl G4 arasında kaldım. yardımcı olablirmisiniz?

G4 alırsam şahet, deri kapaklı almayı düşünüyorum kullanışlımıdır? çabuk deforme oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: P3S1M1ST

selamun aleykum arkadaşlar hepsiburada.com da LG G4 (ithalatçı) tlf alacagım fiyatı çok cazip geldi ne dersiniz yardımlarınızı bekliyorum.

satıcı: hepsiburada.com

http://www.hepsiburada.com/lg-g4-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPLGG432GR-DK3

Ben de satın almayı düşünüyorum. Daha önce buradan alan ya da almayı düşünen veyahutta başka yorumu, önerisi olan var mıdır?

• ben bu telefonun şarjından hiçbir şey anlamadım öğlenden önce şarja taktım ofisten çıktım 1-1,30 saat geçti geçmedi bir baktım şarj %26 anlamadım nasıl oldu
  • quote:

S6dan G4e gecilir mi hic? Illa gecicem diyorsan ve telefonun temizse, vurugu kirigi cizigi ezigi yoksa pm at takas yapalim. :)

• piyanist7781 kullanıcısına yanıt
    Eğer abuk subuk yerlerde şarj etmek zorunda kalmadıysan su 1 lira şarj falan filan batarya değiştirme bence

• Telefonu yeni aldim ve android 6 yuklu olarak geldi ama sarji cok cabuk bitiyor V20b yuklu telefonda ve tayvan olarak gorunuyor yani telefon turkiye olarak gorunmuyo sizce bu bi sorun olur mu?

• serkanky kullanıcısına yanıt
    Evet geldi resmi olarak 20d güncellemesi.

• Selam arkadaşlar ayin 20 sinde cihaz değişim talebim onaylanmış .acaba bana ne zaman teslim ederler bilgisi olan varmı.cevap verirlerse sevinirim

• 
Sayfa: önceki 553554555556557
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.