Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.616
Cevap
199
Favori
1.047.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sabah 6 da şarjdan çıkardım 4 saat batarya kullanımı yazıyor ekran 1,3 saat açık kalmış kalan şarj %56 hızlı mı gidiyor normal şarj bumu telefonu yeni aldım(ikinci sahibiyim)
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baveran kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi ölü piksel testi vs. yaptığımda o çizgi görünmüyor fakat ne hikmetse kilit ekranı ve menüde iken görünüyordu. sıkıntı yoksa kullanmaya devam o zaman .
  • quote:

Orijinalden alıntı: balomer

sabah 6 da şarjdan çıkardım 4 saat batarya kullanımı yazıyor ekran 1,3 saat açık kalmış kalan şarj %56 hızlı mı gidiyor normal şarj bumu telefonu yeni aldım(ikinci sahibiyim)

kullandığın uygulamalara da bağlı. konum ayarlarına bir bak wifi ve bluetooth tarama açıksa kapat, bu çok şarj yiyor. birde mobil şebeke ayarı 3G/wdcma/LTE seçili olabilir, bunlar gizli şarj tüketiyor.
  • dancingman kullanıcısına yanıt
    arka planda sabit bir tek whatsapp var diğerleri otomatik açılıyor bildirim geldiiğinde vs.
    o taramayı sabah fark edip kapattım yarın bakacağım farka
    gsm/3g seçili
  • balomer kullanıcısına yanıt
    Ekran ışığı kisik
    Senkronizasyon kapali
    Konum kapali
    Arka plan uygulamaları elzem olanlar hariç kapali
    Gerekmedikce 2 g de kullanin
    Normal degerlerinizin %25 yada 30 oraninda arttigini göreceksiniz
    He bunları yaptiktan sonra nerde kaldi akilli telefonun akilliligi
    Bende hepsi acik

• PiSYaKiSiKLi34 kullanıcısına yanıt
    oda var aman takılı dursun şarjda
  • Arkadaşlar merhaba. Cihazımı iyi bir teklifle satarak Xperia z5'e geçiş yaptığım için boşa çıkan aksesuarlarımı satıyorum. Bunlardan birincisi Kablosuz şarj destekli Quick Circle kılıf, bir diğeri de Nillkin Magic Disk II universal kablosuz şarj cihazı. İlan detaylarını linkten görüntüleyebilirsiniz.

TIKLA
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Aynen depolama izni verince sikinti cozuluyor.

• @jackhammer @cedayroy

Servis durumu:Serviste yazıyordu şimdi Garantide yazmislar arkadaslar. Sanirim garanti dahilinde yapacaklarını belirtmişler.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asim03 -- 24 Şubat 2016; 11:21:30 >
  • Demand it! kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Siz hangi sebepten dolayı hangi servise gönderdiniz ve ne sonuç aldınız, açıklama şansınız var mı?

• Arkadaşlar bazı kişiler pil konusunda durmadan ekran görüntüsü paylaşıyor. Hayret ediyorum. 2.5 saat ekran süresi alanlar var. Acaba ben farklı bi telefon mu kullanıyorum.

'Oto parlaklık %100
    '3g ve Wifi aktif. Senk açık. Sürekli sosyal ağlar ve internet de sörf. Hatta telefonu zorluyorum. Sadece oyun oynamıyorum.

• egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    Dostum senin telefonun içine p1 kaçmış, haberin olsun

• Baveran kullanıcısına yanıt
    Lg gp1

• quote:

Orijinalden alıntı: gfbmert

Arkadaşlar merhaba. Cihazımı iyi bir teklifle satarak Xperia z5'e geçiş yaptığım için boşa çıkan aksesuarlarımı satıyorum. Bunlardan birincisi Kablosuz şarj destekli Quick Circle kılıf, bir diğeri de Nillkin Magic Disk II universal kablosuz şarj cihazı. İlan detaylarını linkten görüntüleyebilirsiniz.

TIKLA

Z5 nasil hocam memnun musun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: P3S1M1ST

bende hepsiburadaya güveniyorum aslında da yinede teretdüt ediyorum tşkler cevap için

Kardes h.b ye okadarda guvenme. Paran pulun kalmaz ama bi sorun ciktiginda insanliktan cikarirlar.stokta olmayan urunu stokta var gibi gosterir satarlar,sen siparis verirsin stokta yok yazarlar,siparisini iptal ederler paran onlarda tabi,sonra o mali tekrar satisa surerler hemen ertesi gun yani. Sen ne etsen ne desen bildiklerini okur bildiklerini yaparlar. G flex 2 yi ilk ordan aldim arizali cikti5 gunde derdimi anlattim 10 gunde parayi hesabima gectiler bir yigin telefon trafigi yetkisiz musteri hizmetleri, sen musteri hizmetlerine derdini anlatirsin onlar yukariya yazi yazar.sonra 2 gun sonra biri okur,sonra sana otomatik hazir kalip bir cevap yapistirir uyelik sayfana. Biyle uzarda uzar. Sonradan n11 den g4 aldim.

• qwerty1654 Q kullanıcısına yanıt
    herşey açık senkronizasyon veri bişey kapatmam genelde. konum bile açık olurdu eskidende kapıyorum artık.

• Ooo çok güzel garantide dediğine göre garanti dahilinde yapılacak veya değişecektir. Zaten çoğu yetkili serviste çok iyi değil bu konuda sorunsuzca yapıp gönderirler insallah. Son 3 gündür çift hatla kullanıyorum değmeyin keyfine istediğin hattın internetini açıyorsun istediğin hattan arama yapıyorsun valla süper.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pendi

quote:

Orijinalden alıntı: gfbmert

Arkadaşlar merhaba. Cihazımı iyi bir teklifle satarak Xperia z5'e geçiş yaptığım için boşa çıkan aksesuarlarımı satıyorum. Bunlardan birincisi Kablosuz şarj destekli Quick Circle kılıf, bir diğeri de Nillkin Magic Disk II universal kablosuz şarj cihazı. İlan detaylarını linkten görüntüleyebilirsiniz.

TIKLA

Z5 nasil hocam memnun musun

Dostum Z5'den çok memnunum. Performans olarak pek bir fark yok arasında G4 ile ama tamamen göreceli bir kavram olmakla birlikte bi türlü tasarımına ısınamamıştım G4 ün. Malzeme kalitesi düşük geliyordu bana. Bir de değiştirmemin en önemli sebebi batarya. Aktif olarak kullandığımda yarım günü zor çıkarıyordu şimdi Z5 ile mutluyum. Bataryası bir günü rahatlıkla çıkarıyor ve tasarım olarak "bence" G4ün çok ilerisinde daha kaliteli bir duruşu var.

• İnternette G4'ün özelliklerine bakıyorum da 3g bekleme süresi 2g'den uzun. Yanlış mı okuyorum acaba. Bunun mantıklı bir açıklaması var mı?

• 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.