Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen herkesde var gibi duruyo bence kameradaki ois ya da ekran teknolojisyle alakali bisey olabilir
    Bosjna garantiye verip 2 hafta telefonsuz kalmaya değmez tabii cok rahatsiz etmiyosa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20c yi kurduk bakalım. Deneyimler ne yönde olacak.

• MekanSIzZ_IM M kullanıcısına yanıt
    Tamam ben zaten ilk mesajimi okursaniz full agir oyun demedim normal oyunlarla agir oyun karisik dedim
    Ama arkadasin dedigine cevap olarak da full hangi agir oyunu oynarsa oynasin ekran suresi 2 saat olamaz dedim
    Full agir oyunla 4 saat ekran suresi gibi bi iddiam yok benim ki bu pil onu cikartmaz
    Siz zaten normal kullanimla 4 saatin altina dusmuyosaniz sorun yok ben de normal kullanimla 5 saat civari ortalamalar aliyorum hep
    En yuksek ekran suresi de wifi ve sadece intenretle 6 saati geciyo bu kadar
    Edit:ki arkadasin mesajini tekrar okudum ortalama 2-3 saat demis herhangi bi kullanim sarti belirtmeden bu, bu telefonu alacak insanlari yanlis yonlendirmektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conqueror21 -- 7 Ocak 2016; 9:24:26 >
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Ben bu sari ekran lekesi yuzunden lg g flex 2 yi iade edip lg g4 aldim kardesim. Flex lerde cok ca rastlaniyor bu durum. Ama sadece dusuk isik da goze carpiyor. Bazi forumlarda aynen soyle diyor

Bu uretim bantinda ekranda kullandiklari bir yapistirici tam kurumadan banttan alinip paketleme yapildigi icin ekran arasinda bir miktar kaliyor. Kullandikca zamanla kayboluyor. Iphonelarda sikca oliyormus. Ama cektigin fotolarda filan cikmiyor gayet temiz gozukuyor

Ama flexte cok fazlaydi birde flexler poled ekran yani plastik oled oldugu icin gecmiyormus. Cogu kabullenip kullanmaya devam etti ama ben iade ettim

Sana soyle diyeyim yuzde 40 50 li parlaklikta gormessin onu zaten genrlde o parlaklikta kullanirsin teli, o sekilde icin rahat ederse kullan bi sikinti cikarmaz. Ama kafana takildiysa gonder gitsin.

Birde dead pixel programi var gece sarja tak teli programi calistir sabaha kadar bi onarim yapsin bir miktar azaltmisti benim flexte denemeni tavsiye ederim. Gecmis olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Mischievousz

Arkadaşlar kamerayı kulağınıza sokarsanız o sesin gelmesi normal. Gelmemesi anormal. Arkadaşın normalden fazla geliyor sadece. Boşuna kuruntu yapmayın.

Bir daha söylüyorum beyler. Gidip buzdolabına kulağınıza dayayın, televizyona yine duyacaksınız. Arkadaştaki ses daha daha fazla ve konuşmalarını dahil kesiyor. Sizde de bu kadar büyükse değişim isteyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conqueror21

Tamam ben zaten ilk mesajimi okursaniz full agir oyun demedim normal oyunlarla agir oyun karisik dedim
    Ama arkadasin dedigine cevap olarak da full hangi agir oyunu oynarsa oynasin ekran suresi 2 saat olamaz dedim
    Full agir oyunla 4 saat ekran suresi gibi bi iddiam yok benim ki bu pil onu cikartmaz
    Siz zaten normal kullanimla 4 saatin altina dusmuyosaniz sorun yok ben de normal kullanimla 5 saat civari ortalamalar aliyorum hep
    En yuksek ekran suresi de wifi ve sadece intenretle 6 saati geciyo bu kadar
    Edit:ki arkadasin mesajini tekrar okudum ortalama 2-3 saat demis herhangi bi kullanim sarti belirtmeden bu, bu telefonu alacak insanlari yanlis yonlendirmektir

Tamam kardesim bu aciklaman oldu iste, tam oturdu duzeltmen icin tsk ederim. Iyi forumlar.

• Mischievousz M kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar ses olayi bendede var. Yuzde olarak 70 ini geciyor zaten. Ben bi zararini gormedim kullanmaya devam.

Tavsiye olarak yeni alanlarda varsa 14 gun icinde gondersin iade alsin. 1ayi gecenler gondermeyin tamir olayina bi girerlerse ki girerler hele lg tr garantili olanlar kesin girer. Geri geldiginde baska sikintilarda cikar sonra seri git gel ler baslar uzulursunuz..

• conqueror21 kullanıcısına yanıt
    Bende ekran süresi olarak en fazla 4 saat gördüm 6 saat çok güzel bir zaman dilimi .

Whatsapp facebook twitter instagram vs. gibi şeylerle kullanıyorum ara sıra clash of clansa bakıyorum . 24 saat kullanımda en fazla 4 saat ekran süresi oluyor. 6 saat ilginçmiş.
  • arkadaşlar şöyle bir durum var telefon lg logosunda kalıyordu açılmıyordu servise verdim anakart yüzünden değişim verdiler yeni telefonu bekliyorum bu sırada arkadaştan emaneten htc one m7 telefonu aldım onu kullanıyorum şöyle bir şey farkettim mesela netten ister wifi olsun ister şebeke neti olsun indirme hızı yani download kısmında gösteriyor ya ne kadar kaldığı falan orası 3 er mb olarak doluyor yani mesela 3-6-9 bu şekilde yükleyebiliyor ancak g4 de bu 1.5 mb üstüne hiç çıkmadı acaba ayarlardamı bir sıkıntı vardı wifi kullandığım modem aynı şebeke aynı hat aynı neden böle bişi var m7 nere g4 nere yani böle bir fark olması canımı sıktı ?
    sizlerde nasıl yükleme hızı hattım avea bu arada
  • MekanSIzZ_IM M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, ben de anlayisin icin tesekkur ederim

• Nurkan58 N kullanıcısına yanıt
    Facebooku uygulamasiyla mi kullaniyosunuz
    Facebook ve mesennger uygulamalari tam bir pil dusmanidir, tarayicidan girmenizi oneririm
    Hangi android surumundesiniz ?
    5.1 10d kullanan bicok kisi 5 saat ve ustu ekran sureleri aliyo
    Konuda bahsi gecen pil soklama olayini da yaparsaniz daha yuksek ekran sureleri alabilirsiniz
    Sadece wifi ile internette gezinmede guc tasarrufu modunda en yuksek parlaklikta 6 saat ve ustu ekran sureleri almaktayim (hafta sonu kullanimim bu sekilde oluyo genelde)

• Merhaba,
    Arkadaşlar tüm G4 kutularında yedek kapak çıkıyor mu? Sipariş vereceğim de bazı satıcılar yedek kapak çıkıyor yazmışlar.
  • last19 kullanıcısına yanıt
    Hayir hepsinden cikmiyo
    Paralel ithalat olanlardann cikiyo hepsinde degil ama, onu da alacaginiz saticiya sorarak öğrenebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: last19

Merhaba,
    Arkadaşlar tüm G4 kutularında yedek kapak çıkıyor mu? Sipariş vereceğim de bazı satıcılar yedek kapak çıkıyor yazmışlar.

Hayır, hepsinde çıkmıyor
  • Indirme hizi anlik olarak bicok seyden etkilenir, internet hizi, dosya buyuklugu ve cesidi, indirdiginiz yer
    Endiselenicek bi durum oldugunu dusunmuyorum lg g4 en iyi baglanti teknolojilerini destekliyo halihazirda
    Yeni telefonunuz geldiginde ayni dosyayi karsilastirmali olarak denerseniz daha iyi bi fikir verir
    Biri 1 saniyede 1,5 mb digeri 3 saniyede 3mb artiyo olabilir kacar kacar arttigi degil hizi önemli

• Şu an son şarjdan itibaren geçen süre 21 saat, kalan şarj 47%, ekran süresi 3:04.
    20c sarj konusunda eskiye göre yani 20a ya göre mükemmel.
    Telefonu lg bridge ile değil, direkt ayarlardan güncelledim, 56mb gibi bir şeydi güncelleme boyutu.

• conqueror21 kullanıcısına yanıt
    dediğinizi denicem ama normal kullanımda da bana farklı geldi o yüzden içime kurt düştü
    şebekeden ziyade wifi de denemek daha mantıklı kanımca sonuçta dediğiniz gibi şebekedeki hızı etkileyen çok faktör var
    ben o 1.5 ve 3 mb karşılaştırmasını saniyede öle iniyo olarak düşünerekten yazdım ama yanlış bir karşılaştırma olmuş sanırım
  • Cevaplar için teşekkürler. TR garantili alacağım için çıkmayacak o halde.
  • Facebook ve messenger konusuna bende katılıyorum. Ben ikisini de kaldırıp yerine fecbook lite kurdum, daha az pil ve ram kullanıyor.
  • Otadan guncelleme malesef indirilemiyor. Indirmeyi basaran varmi otadan

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.